AVON само за представители - КАМПАНИЯ 16 -Тема 21

  • 32 365
  • 622
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 180
Стига бе хора! Аз ще си получа поръчката от 15-та кампания в събота, а първата ми дата за пускане на поръчка от К16 е във вторник с получаване на 19-ти или 20-ти.  ooooh! Не мога да отчета нова статистика. Мисля си нещо друго - ако има продукти в недостиг които се получават със следваща доставка, а аз не искам да правя повече поръчки...какво става? Още повече, че всичко е предназначено за подаръци и не мога да допусна да ми се забави нещо- ще ми бъде отказано!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Поне ще знаеш предварително като пускаш поръчката, ето един плюс от светофарите  Grinning
На мен като ми светне червено и се обаждам да питам човека - иска ли да чака или не.

# 17
  • Мнения: 102
.........М/у другото-лаковете трайни ли са?
Ами да ти кажа, аз никога до сега не си бях поръчвала от Ейвън, но в последните 2 кампании пускам по един-два. Тези NAILWEAR NAIL дето са към 5 лв. и нещо, по мои наблюдения са доста трайни  Laughing !!! Тези от серията "колор тренд" за по 3.30лв по не стават,ама и те са добри на най-отгоре  Peace

# 18
  • Мнения: 605
Момичета, над каква сума на 1 клиент от Кампания 15 се полагаше скреч карта  newsm78

# 19
  • Мнения: 384
Момичета, над каква сума на 1 клиент от Кампания 15 се полагаше скреч карта  newsm78
24.90

# 20
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
М/у другото-лаковете трайни ли са?

Лаковете са страхотни Peace!!! Някои цветове съм си взела и за салона и клиентките много ги харесват, страхотни и като наситеност на цветовете и като трайност.
Даже с Катето даже си имаме любим техен лак Wink, ама за съжление този цвят вече го няма.

# 21
  • Мнения: 8 463
Имам питане. Има ли някакви изисквания, за да се пусне експресна поръчка?
Освен това да не е под 120 лева. Аз имам достатъчно поръчани продукти,сигурно ще станат над 200 лева,но изпускам срока за първа а втора ми е далече.
Мерси предварително!

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз пускам само експресни, така не следя срокове и пристигат по-бързо.
Няма друго условие по-различно от редовните поръчки, освен да е над 120лв.

# 23
  • Мнения: 8 463
Супер,мерси!  bouquet

# 24
  • Мнения: 13 811
в моят кашон имаше само една скреч карта а пишеше че трябва да са две
не че съм зариатал за порцелановите чашки, но някак си много дребнаво ми изглежда ...
чантата към трите червила наистина нещо не ми хареса изглежда - прекалено е голяма няма форма , макар че като цвят определено не е толкова златиста колкото се опасявах че ще бъде.
От червилата мус моят цвят беше nude glow - цветът е идеален без да е нито розов ниро кавяф нито телесен, препоръчвам го на всички които  не ползват ярки червила но все пак искат да си личи че имат червило...

# 25
  • Мнения: 354
И моята 16 не е кой-знае колко силна, по-добре беше 15 - по мое мнение, защото хората си накупиха подаръците отрано!

# 26
Имам питане. Има ли някакви изисквания, за да се пусне експресна поръчка?
Освен това да не е под 120 лева. Аз имам достатъчно поръчани продукти,сигурно ще станат над 200 лева,но изпускам срока за първа а втора ми е далече.
Мерси предварително!

Не трябва да имаш просрочен плащания и надвишен кредитен лимит!

# 27
  • Мнения: 202
За мен К16 е също доста силна, засега се очертават около 250 лв.За втора сигурно ще събера още 100.Успех и на вас! Hug

# 28
  • Мнения: 1 354
Здравейте дами
Виждам,че официално сме с нова тема.  bouquet Поздрави Кате Hug
Аз съм средно доволна от кампания 16/07
Кампания 15/о7 ми беше много по-силна.
Сега съм в графа 200-300лв,а тогава бях много отгоре.
Получих си чантата подарък и всички скреч карти.Сега остава само някоя от клиентките ми да спечели ваучер за 1400лв  и ме забират да ми купят подарък Mr. Green Blush

Ами накратко от мен толкова.  bouquet

# 29
  • Мнения: 336
И аз да благодаря за новата темичка на Катето!

Не знам вие как сте, момичета, но при мен всички клиенти правят поръчките си в последния възможен момент, съответно понякога, когато знам, че ще съм много ангажирана ми се налага да пиша на каталога по- ранна дата, за да мога да си оформя поръчката, докато дойде редовната дата, но друг път става мазало!

А иначе по каталога на К16...доволна съм, че на стр.130 са пуснали старата серия на Аню Бюти с голямо намаление. Ще направя подаръци от нея  Party , а и ориентирам редовните си клиентки да си поръчат червила и ФДТ от нея, защото знам, че са хубави и трайни.

Общи условия

Активация на акаунт