може ли някой ходил при диетолог

  • 12 072
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
мерси много за отзивите, момичета:) ще посетя Байкова веднага към края на месеца. прави сте, че не искате да проваляте труда на тази жена. bibi - karunna@abv.bg предварително ти благодаря!

# 16
относно Байкова по неприятна жена не съм срещала. Машина за пари. Самата нея като я видите и ще разберете че на вас не може да ви помогне. Леля ми и нейна приателка ходиха при нея. Приела ги заедно, защото спестява време. Те са съвършенно различни, като болести, години, ръст и т.н. Е, Байкова им е дала една и съща диета. Дори не им е направила изследвания, за да види как са здравословно. Същата тази доцентка я гледах по телевизията, в предаване „ за и против лечебния глад”. Отнесе се отвратително гнусно към вече покойната Лидия Ковачева     „ някаква там учителка , по рисуване ли, нещо такова........”

# 17
  • Мнения: 4 176
Абе какво ще си давате парите за диетолози бе хора?
Аз ходих и да ви кажа не защото незнам какво да ям, а за да се успокоя че правя нещо.
Мога да ви кажа какво ще каже диетолога.
ще пита какво обичаш да ядеш.
Ще състави примерно меню на тази основа и това е.
Нужно ли ви е да дадете 30 лв. , за да ви кажат че не трябва да ядете сладко, тлъсто. червено месо, да вечеряте след 6, да пропускате ядене и да ядете на 4 часа.
Да не слагате сосове на салатите си и да се храните основно със салати и зеленчуци. Да ограничите хляба на 1-2 бонус филии на ден. И НИКАКВО СЛАДКО!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
никога диетоложката не ме епитала какво обичам да ям, второ хляб започнах да консумирам чак на задържащия режим т.е след 5 месеца някъде ми беше първата филия бонус.
Кой каквото ще да си гооври за Байкова аз съм много доволна от нея. 27кг трудно се свалят или поине на мен ми беше трудно да ги сваля. Балгодарение на нея се справих и най-важното задържах ги. Мога да ти пратя снимки след раждането и от нова година когато съм 48кг...разликата е фрапираща

# 19
  • София
  • Мнения: 2 858
Цитат на: DEianaZ
никога диетоложката не ме епитала какво обичам да ям, второ хляб започнах да консумирам чак на задържащия режим т.е след 5 месеца някъде ми беше първата филия бонус.  



ееее значи аз съм екстра почти във всяка диета си има филийка Бонус Stuck Out Tongue

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Наде и аз имах филия хляб с маслини или лютеница( ако мнооого огладнея ) но друг е въпорса, че аз не съм ги яла

# 21
Цитат на: Mamica
Абе какво ще си давате парите за диетолози бе хора?
Аз ходих и да ви кажа не защото незнам какво да ям, а за да се успокоя че правя нещо.
Мога да ви кажа какво ще каже диетолога.
ще пита какво обичаш да ядеш.
Ще състави примерно меню на тази основа и това е.
Нужно ли ви е да дадете 30 лв. , за да ви кажат че не трябва да ядете сладко, тлъсто. червено месо, да вечеряте след 6, да пропускате ядене и да ядете на 4 часа.
Да не слагате сосове на салатите си и да се храните основно със салати и зеленчуци. Да ограничите хляба на 1-2 бонус филии на ден. И НИКАКВО СЛАДКО!


ми стана ми неудобно , че така питам наготово  Laughing  Laughing

# 22
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Цитат на: DEianaZ
никога диетоложката не ме епитала какво обичам да ям, второ хляб започнах да консумирам чак на задържащия режим т.е след 5 месеца някъде ми беше първата филия бонус.
Кой каквото ще да си гооври за Байкова аз съм много доволна от нея. 27кг трудно се свалят или поине на мен ми беше трудно да ги сваля. Балгодарение на нея се справих и най-важното задържах ги. Мога да ти пратя снимки след раждането и от нова година когато съм 48кг...разликата е фрапираща


за колко време ги свали тези килограми ?

# 23
  • Мнения: 46 520
Цитат на: DEianaZ
..........Мога да ти пратя снимки след раждането и от нова година когато съм 48кг...разликата е фрапираща


Аз искам снимки за мотивация  Grinning

# 24
И аз се присъединявам Grinning

# 25
  • Мнения: 1 734
Аз съм госта Embarassed

# 26
  • Мнения: 2 006
Струва ми се безмислено да се дават пари за абсурден диетолог като доц.Байкова Shocked
Въпросната докторка има няколко набелязани диети,които дава без оглед при4ините за надебеляването, и без да изисква никакви  изследвания !
Въпросните диетки ги има в всяко женско списание Sick
Да не говорим колко няма уважение към направилите си труда да я посетят.
Единствената мотивация да отслабнеш при нея е срама да се появиш втори път със същите килограми Whistling

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: A.A.M.Belev
Струва ми се безмислено да се дават пари за абсурден диетолог като доц.Байкова Shocked
Въпросната докторка има няколко набелязани диети,които дава без оглед при4ините за надебеляването, и без да изисква никакви  изследвания !
Въпросните диетки ги има в всяко женско списание Sick
Да не говорим колко няма уважение към направилите си труда да я посетят.
Единствената мотивация да отслабнеш при нея е срама да се появиш втори път със същите килограми Whistling

май не си ходила и си говориш наизуст.  1-во мен изпбщо ен ме интересуваше тези диети кой ги имал и кой ги нямал. интересувах се от резултата. Второ чета женско сшисания и досега само в няколко съм срещала диети, които тя е дала разрешение да се убликуват. Но ако тръгнеш  аправиш диета по принцип( не казвам дали тя да е на Байкова) интересувай се от това дали тя ще има резултат...Не казвам ходете при Байкова. Мисълта ми е , че си заслужава да се ходи на диетолог
ето снимки на тази съм 10 дена след раждането  .
http://www.bgphoto.net/photos/429/o632495748723125000.JPG


а на тази съм от тази нова година  http://www.bgphoto.net/photos/429/o632494530977187500.JPG

# 28
  • София
  • Мнения: 2 858
Цитат на: A.A.M.Belev
Да не говорим колко няма уважение към направилите си труда да я посетят.  
 това ти мнение извини ме от какво е продиктувано - не се заяждам а ми става интересно  Confused: Аз лично, защото нямам такива впечатления от нея

# 29
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Eeeee,DEianaZ,направо много мотивиращо действат тези снимки Laughing Как човек се променя като надебелее...и аз сега нямам нищо общо с преди да забременея-все едно не само килограмите съм увеличила,ами и годините поне с десет Sad
Вече две години не успявам да отслабна и започвам да се отчайвам,но с тези снимки,ми подейства много отрезвяващо...ако имаш още давай да плакнем очите Laughing  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт