Откъде да купя Снежанка и Сънливко?

  • 5 707
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 181
Мерси  Grinning ама картата не ми се отваря където трябва. Аз ги намерих току що в магазина на Комсед на Тодор Каблешков. Ето цените:

Пълен комплект Снежанка, джуджетата и къщата - 127 лв
Само къща с обзавеждане - 58 лв
Снежанка с джуджетата - 68 лв
Снежанка - 24.50 лв
Едно джудже - 9.80

Ей тоя магазин Джъмбо много готин  Grinning  Shocked обаче ме хвана клаустрофобията и не можах да го разгледам както трябва  Cry

# 16
  • Мнения: 3 698
Мерси  Grinning ама картата не ми се отваря където трябва.
Съжалявам, картинката с картата е динамична, вчера я пуснах, сутринта я промених пак, но явно ги мени много често...
Радвам се, че си ги открила !

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Само къща с обзавеждане - 58 лв
...

Мъжът ми я купи от Джъмбо за 40лв. То е къща с хиляди джунджурии+1 джудже.

# 18
  • Мнения: 181
това трябва да е работилницата, която забравих да спомена  Grinning не помня колко беше
къщата е направо огромна, жълта с обзавеждане

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
това трябва да е работилницата, която забравих да спомена  Grinning не помня колко беше
къщата е направо огромна, жълта с обзавеждане


Къща си е с обзавеждане+хамак+маси, столове, вилици, лъжици, пънче, шкафове......хиляди дребосъци  Crazy

# 20
  • Мнения: 342
Ние миналата година взехме само къщата от Симба тойс за 125 лева.Или вашата е някакъв по малък вариант или аз съм се много прецакала

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ние миналата година взехме само къщата от Симба тойс за 125 лева.Или вашата е някакъв по малък вариант или аз съм се много прецакала

Е, не е голяма.

# 22
  • Мнения: 47 990
дайте снимки на двете къщи

# 23
  • София
  • Мнения: 1 845
Мерси  Grinning ама картата не ми се отваря където трябва. Аз ги намерих току що в магазина на Комсед на Тодор Каблешков. Ето цените:

Пълен комплект Снежанка, джуджетата и къщата - 127 лв
Само къща с обзавеждане - 58 лв
Снежанка с джуджетата - 68 лв
Снежанка - 24.50 лв
Едно джудже - 9.80
А тая къща от метро какво има?

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
За сега само тази снимка намирам. Ще потърся някаква по-разбираема. А ето:

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 11:29 от Гита Ог

# 25
  • Мнения: 3 926
Гита, това е работилницата. Къщата е поне два пъти по-голяма е около 160 лв. в Джъмбо Grinning И май е със самата снежанка и разни животинки Grinning

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
На мен повече ми прилича на къща(има само едно менгеме, всичко друго си е "домашно"  Mr. Green). Иначе и аз съм виждала голямата, но ми идва в повече и като размер, и като цена  Money А даже не беше ли по-скоро кухня?

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 11:40 от Гита Ог

# 27
  • Мнения: 181
Да и аз имах предвид голямата къща. Не съм разопаковала това, което купих и сега се притеснявам дали ще има снежанката и джуджетата вътре  Sad Надявам се да ги има Praynig
Ето:


малей, пише, че не включва кукли  Sad

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Като гледам, по размер са еднакви  newsm78 Разликите са във външния вид и обзавеждането. Нашата вървеше в комплект с Кихавко. Другите+Снежанка ще са за Коледа.

# 29
  • Мнения: 181
Откъде им знаете имената на джуджетата Laughing Може ли някой да ми ги напише кой кой е?

Общи условия

Активация на акаунт