Откъде да купя Снежанка и Сънливко?

  • 5 720
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Откъде им знаете имената на джуджетата Laughing Може ли някой да ми ги напише кой кой е?

Ми, имам си дете да ме образова  Mr. Green Май не ги знам съвсем всичките-Кихавко, Сръдливко, Глупи, Сънливко, Работливко.....ха сега де, зациклих.... Crazy

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 13:35 от Гита Ог

# 31
  • Мнения: 48 023
Глупи- Знайко, Сънливко- Работливко, Кихавко, Сърдитко и още едно, ама как беше

# 32
  • Мнения: 183
Да и аз имах предвид голямата къща. Не съм разопаковала това, което купих и сега се притеснявам дали ще има снежанката и джуджетата вътре  Sad Надявам се да ги има Praynig
Ето:


малей, пише, че не включва кукли  Sad
подобна има в метро ,но мисля че е към 250 лв,с куклите<но не съм сигурна>,като къщата не малка<е не е и огромна,но и малка не е>
между другото ако си го купила от сайт-а от където е снимката,там ясно пише,че вътре няма Снежанка и джуджетата а е само къщичката newsm78

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 17:28 от ~*honey*~

# 33
  • Мнения: 342
Точно такава къща имаме каквато е показала Магариту.От Симба тойс само къщата беше 125 лева.Ние тогава взехме-къщата /в нея няма кукли/ комплекта Снежанка със седемте джуджета,и принца .Направиха ни някаква отстъпка имисля че всикко беше 185 лева.

# 34
  • Мнения: 342
Магариту вътре няма кукли нищо че ги има показани на кутията .Аз изрично попитах когато ги купувахме,но ние ги имаме от миналата Коледа така че съм сигурна.

# 35
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Глупи- Знайко, Сънливко- Работливко, Кихавко, Сърдитко и още едно, ама как беше

....Срамежливко  Party

Общи условия

Активация на акаунт