Киселините по време на бременността

  • 7 341
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 494
Талцид и спях на 2-3 възглвници- почти седнала.

# 16
  • Мнения: 1 008
Аз имах ужасни киселини,които започнаха в 8 месец. Спасяваше ме само Талцид.

# 17
  • София
  • Мнения: 295

Талцид и спях на 2-3 възглвници- почти седнала.



Само това ми помагаше

# 18
  • Мнения: 814
И на мен ми помагаше единствено Талцид Peace.След като родих киселините изчезнаха ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 170
Талцид гледах да дъвча по- рядко, правех си  "лимонада"- сода, лимонтозу и захар в равни части се разтварят във вода и се пие докато  още се пени. Това  ми помагаше повече, рецептата е изпитана от мъжът ми- има гастрит.

# 20
  • Мнения: 108
Пия само сода- действа ми веднага и спя с 2 възглавници.  Peace

# 21
  • Мнения: 114
Смучене на Gaviskon,малко е неприятно но помага.Също така много е ефикасно пиенето на ментов чай,смученето на ментови бонбони или дъвченето на ментови дъвки.Много ми помагаше и пиенето на минерална газирана вода или малко биричка,защото ме караше да се уригвам.

# 22
  • Мнения: 49
Аз ядях червени ябълки Simple Smile

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Сода бикарбонат  Peace, но след като си взех талцид(много ми беше гаден и не го дъвчех а го пиех направо с вода  Laughing ), преключих със содата. Помагаше ми и газираната вода.

# 24
  • Мнения: 422
и  при  мен някой път е направо ужасно , едвам се издържа,,, нищо не взимам , пийвам газирано ,,ама и това не всеки път помага ! Трябва да се търпи,, през цялата бременност съм пила,, парацетамол,, няколко пъти,, към 4/5 това е ,,,, кво да прайш,,,, няма начим,,мама не се става лесно,, нали трябва да се запомни,, Simple Smile

# 25
  • Мнения: 645
През последният месец от бременността имах такива киселини, че чак повръщах от тях. Нищо не ми помагаше. Нито сухари, нито газирано - нищо....Добре, че беше един месец само...
Лекарства не съм взимала.

# 26
  • Мнения: 336
Не ми помага нищо - дори Талцид. В началото на бременността не ми се ядеше нищо. Но сега ми се ядат толкова неща, а не смея заради тези гадни киселини.

# 27
  • Мнения: 1 217
Почнах да пия газирана вода от 5 месец.
В къщи винаги имаше поне 2- 3 бутилки,добре ,че бързо намерих марката за мен.
И така до края и киселини имах много малко,то и малчо се роди с 5 косъма. Crazy

# 28
  • Мнения: 1 215
За киселините ми казаха едно лекарство- Главостан, е такова чудо не съм пила досега. Даже мъжът ми почна да го нарича магическото хапче, докато съм го сдъвкала и вече нямам. Жалко, че го няма в БГ, но ако имате кой да ви го донесе и имате киселини- няма такова нещо. Naughty Naughty
Какво ли не съм пробвала преди това.....

# 29
  • Oslo
  • Мнения: 659
С втората бременност лежах в патологията последните 20 дни, по това време имах ужасни киселини...от всичко и по всяко време. Като ми идваха на свиждане мъжа и детето, заедно с храната ми носеха и ново пълно бурканче със сода. След всяко хапване на каквото и да е, задължително ядях по 1 супена лъжица сода, иначе откачах отгадните киселини. Добре , че родих 20 дни по -рано, защото щях да съм така до термина сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт