Сърбеж по корема

  • 7 701
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
специално за този мъж - похвално е, толкова много се интересува, иска ми се и моят мъж да беше толкова любознателен 
Много мило - ще взема да дойда на форумната сруща и да почерпя  Wink

# 16
  • Мнения: 85
предполагам че я сърби защото като и се разширява пупата и кoжата там и се е изсушила много.. може да и направиш подарък, някакъв хубав крем за бременни. тъкмо 2 в 1 - получава подарък и не я сърби, даже 3 защото няма да има стрий.. от което повечето бременни се притесняват
Купил съм - след консултация ТУК

# 17
  • Мнения: 4 406
специално за този мъж - похвално е, толкова много се интересува, иска ми се и моят мъж да беше толкова любознателен 
Много мило - ще взема да дойда на форумната сруща и да почерпя  Wink
благодаря, още дълго време няма да ходя по срещи, освен това съм в дълбоката провинция . аз лично съм огорчена от факта, че мъжът ми с ентусиазъм посещаваше консултациите през първата ми бременност, а сега вече съм в седми месец и не е идвал нито веднъж. а толкова дълго ме навиваше за второ дете...  Sad

# 18
  • Мнения: 85
лично аз пък първото не го усещах - чак като стана момченце , но с това ми е много интересно и ако всичко мине добре мога и за трето Laughing да помисля. Добре звучи - многодетен татко.
А за вашия татко - просто може да е в период на някакво друго влечение - примерно HI- FI, мотор да си купи или т.н.. Ще се оправят работите  Peace

# 19
  • Мнения: 141
не мажа,а се поливам с какви ли не помади и пак ме сърби-като някоя дръгла съм-хем ми е гадно,хем ми е смешно-добре 4е остава малко

# 20
  • Мнения: 1 546
Мажи, мажи, мажи!!!Сърбежа е предвестник на стрийките!

# 21
  • Мнения: 337
Нормално е, като си спомня при мен какво беше. Да се маже с крем, успокоява малко

# 22
  • Мнения: 14
Мен откакто съм забременяла много ме сърби гърба..  newsm78 newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 44 122
нормално е, но сърбежа е предвесник на стриите - мажи, мажи, мажи Wink

Бря, кяква единомислие с Ditta имаме Simple Smile

# 24
  • Мнения: 636
нещо много мъже напоследък взеха да се влючват тук!?

Не са много - освен pita4 скоро друг не съм виждала Wink Но за сметка на това пък той е много редовен Mr. Green Браво татенце, като се роди бебчето пак така да помагаш!
А сега по темата - сърби, защото кожата се разпъва. И не само по корема, а и гърдите и гърба:crazy:
Не бих казала, че сърбежа е предвестник на стрии, защото и мен много ме сърбеше, а нямам нито една стрия. Нека жена ти да се маже с кремче, но в никакъв случай с олио - нещата се влошават. Някои материи също дразнят, за предпочитане са памучните блузи и сутиени.

# 25
  • Мнения: 1 008
Сърбеше,мажех се, чесах се...В деня преди да родя в болницата толкова много се чесах, че станаха рани. Лекарите казаха,че е уртикария, грозна гледка беше, възстановявах се 1 месец след това с Дипрозон и Контратубекс. Да се чеша,възможно най-малко!

# 26
  • Мнения: 2 723
И преди ме сърбеше и сега ме сърби, и преди се мазах и сега се мажа... няма спасение

# 27
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Мен също ме сърбеше корема много , но сега започнах да се мажа с Мустела.Помага  пробвай. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 39 771
В момента не ме сърби, но с Дияна умирах и си се почесвах Simple Smile Напълно нормално е да има сърбеж. Все пак кожата се разтяга и т.н. Най-много ме сърбяха гърдите.

# 29
  • Мнения: 2 677
Това беше единственият неприятен момент по време на бременността ми. Кошмарен направо! Такива сърбежи никога не съм усещала друг път.
Всичко мина веднага щом родих.

Общи условия

Активация на акаунт