МНОГОДЕТНИ МАМИ 29

  • 12 471
  • 336
  •   1
Отговори
# 315
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquet  bouquet  bouquet Десислава  на Чудатка е днес роженничка  Heart Eyes да е живо и здраво наборчето на моят най-голям син .....много да радва мама и цялото семейство!Успех в живота,любовта и професионалното поприще
Много трудно това да организираш нещо такова като базара,пък за концерта да не говорим ooooh! обаче то жената може всичко  Flutter особено многодетната  Joy
От моите свещи нямаше на базара.Сега съм решила за празниците  да си направя на всички приятелки моливници с декупаж,ще ви ги покажа или пък шишета с ракийка за някое семейство !Днес имаме още един ден базар в общината,имам и изпит,затова по това време пиша,обаче нищо неми влиза в главата  Sick ама хич нищо,просто наливаш от пусто в празно,та чак се чудя да не ходя  ThinkingДнес ще ходим и до едното село тука в Горски Сеновец,имат двама рожденника,да празнуваме заедно и ще си доведа гостенче от там за празниците,че е мой човек и само чака кога ще го взема.Подаръците почти съм ги оформила,остана за гостенчето и Ваня!
  nadiaeuro   честит ти племенник   bouquet
Madam Mim хубаво занимание имаш,къде по-точно е тоя център? Поздравления!
Ох,как ми трябва някой дето е правил проекти,че ще правя и аз ама ooooh!
Вълшебна как вървят изпитите
  Stop а полазника вчера беше свата bowuu бащата на приятелката на Павчо,че ми е и наборче Mr. Green
Хич добре че не дойде Кръпката, щото щеха да го посрамят!
  и аз тъй викам,обаче като дойде с групата следващият път както обеща,в концерта пак ще включим нашите таланти от домовете....как бяха щастливи само,че се изявяват
Хубав ден на всички   bouquet

# 316
  • Мнения: 1 818
Момичета,благодаря ви!Дано всичките ви пожелания се сбъднат и Давид да порасне едно здраво детенце!Обичам ви! Heart Eyes Hug 

Честит Празник на Деси!  bouquet


Наде,да е живо и здраво малкото човече!  bouquet

# 317
  • Мнения: 122
Здравейте момичета! Поизчезнах за малко, но трябваше да свърша повечко работа, че днес ми е последния работен ден. После само домашна работа незнайно до кога  newsm78.
Честито на всички, на които съм пропуснала да честитя за поводите   :bouquet:!
Честито племенниче на Надя! Да е живо, здраво и много послушно и весело!
Честит празник на Деси   bouquet!
Сега да ви питам за един възникнал проблем. На малкия се беше затворила пишката(не изцяло, но все пак...). Напънахме я и я отворихме отново, но вече два дни е много зачервена, и кожичката на края е напукана, почти кърви. Той естествено е много нервен. Мажа с реванол на вазелин, но не съм сигурна, че помага. Ако някой има опит с подобен проблем, моля да го сподели  Praynig.

# 318
  • Мнения: 124
Здравейте на всички Hug
На всички празнуващи деца Тодор, Вики, Дими, Криси, Ники, Давид, Деси пожелавам здраве и детство изпълнено с много усмивки и игри hbday happy bd  bigdance2
На мама Ирена децата да я слушат и радват newsm59
Дидка страхотен празник newsm20
Наде живо и здраво да е малкото човече.  Килограмите са му съвсем повече от добри  Hands Clap newsm07
Мадам принцесите са ти много сладки Two Hearts и баткото също кротичък ми се вижда.
Вчера ни дойде на гости моя колежка. Много свестен човек. Миналата година пак тя ни влезе в къщата първа и беше една добра за нас година newsm44
Тържеството на децата също мина доста успешно. Кати и Дени не са плакали от Дядото Коледа, противно на очакванията ми. Снимката която фотограф им е направил също е прекрасна, но няма как да я покажа, от професионален фотоапарат е.
Алма и аз като се сетя като се видяхме как не млъкнах blahblah Съжалявам ако съм ти досадила, но ти си този тип хора които предразполага хората към разговор и някак си не можах да си спра.
  lovekiss Успешни и приятни почивни дни ви пожелавам. Мамите с коремчета да ги погалят специално от мен

# 319
  • Мнения: 3 323
Миленче, риванол на открита рана не се слага. Нещо антибиотично трябва! Преди продаваха едно - немибацин май беше, пудра антибиотична - сега пак го има но май е с друго име. Има и спрейове разни...

ЧРД на Деси!

Джейн, така начи - да спретвате преврат вие с Кабото? Тайни срещи, а? А?

# 320
  • Мнения: 3 323
   Мами,за първи път ми изритват тема... HugСигурно така трябва!!!

Шапчицееее.... Не е бе джанъм! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=250977.0

# 321
  • Мнения: 1 744
Момичета , вижте какво открих:

Здравейте, аз съм Теди,сина на Stella Maria.Мама ме помоле да ви пиша че днес //10,12,/ в 11:15 бебе Калоян се роди живо и здраво 3.200 килограма  50см секцио.И двамата са добре.В Токуда са.Мама си е взела лаптопа и ще ви пише,когато може.Праща поздрави и целувки на всички.

Честито бебче с малко закъснение! Да е живо и здраво! Hug

# 322
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Чудесна новина! Много се радвам, днес е мъжки ден! Да е жив и здрав мъника, да расте силен и прекрасен, много обичан от цялото семейство! А мама да се възстановява лесно и на лицето й да грее усмивка!

Днес една приятелка ходи на ФМ и се оказа, че чака момченце. Аз имах възможността да й кресна - АЗ НАЛИ ТИ КАЗАХ??!  Mr. Green Прекрасни новини!  Simple Smile

# 323
  • Мнения: 1 035
Прекрасна ,прекрасна новина
Цитат
Здравейте, аз съм Теди,сина на Stella Maria.Мама ме помоле да ви пиша че днес //10,12,/ в 11:15 бебе Калоян се роди живо и здраво 3.200 килограма  50см секцио.И двамата са добре.В Токуда са.Мама си е взела лаптопа и ще ви пише,когато може.Праща поздрави и целувки на всички.
Честита мъжка рожба на Стела-Мария ! Да са живи и здрави цялото семейство!
Честита рожденничка и на Чудатка!
Честит племенник и на Надето!
Да са живи и здрави всичките ни дечица! Много радост и весел детски смях да изпълва домовете ни.
Коледа наближава...Софи днес получи първия си подарък от Дядо Коледа.Беше много превъзбудена и щастлива.Моля се всяко дете на Земята да изпита това ЩАСТИЕ Praynig

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 21:07 от Тъща 3

# 324
  • Мнения: 3 323
Прекрасен Калоян! Да е жив и здрав, да радва мама и тати! На Стела - борзо да се възстановява!

# 325
  • Мнения: 3 740
Я какви хубави новини в темичката ни! Да са живи и здрави малките мъже! Късмет и усмивки на семействата им!

# 326
  • Мнения: 3 323
Цоц, възразяваш ли да пусна нова тема? Ама ще е копи- пейст - да знаеш! Да не те натоварваме все теб, но толко са ми възможностите... Embarassed Ако некой реши да пуска - воала ! Не се натискам!

# 327
  • Мнения: 3 740
Натискай се, натискай се.  Grinning

Да се похваля - почти приключих с коледните подаръци. При това намерих кажи-речи всичко набелязано. Остават ми още 3 книги и камарите сладки неща. Направо се чувствам като Дядо Коледа - особено след днешното мъкнене в чувал на 10-килограмовия дъмбел за Бобо. Ш-ш-т!  Crazy

# 328
  • София
  • Мнения: 353
  Вълшебна как вървят изпитите
  Stop а полазника вчера беше свата bowuu бащата на приятелката на Павчо,че ми е и наборче Mr. Green
Миналата седмица взех един колоквиум. Сега си давам малко почивка до Коледа, макар че като спра да уча, после повече време ми трябва за съсредоточаване. Ама как да учи човек преди празник. Децата си правиха купон в училище. В класа на Цвети си разменяха подаръци. Боряна пък ходи на театър. Имало и Дядо Коледа. Бяха много доволни. От народните танци също бяха организирали купон, но там не се получил празник. Малките ( 8-9 годишнште) не могли да се доберат до почерпката от големите. А и големите си показвали магариите. Въобще разочаровани се върнаха децата.

На момчетата напълнили къщите на родителите си- много здраве и късмет! Flowers Four Leaf Clover

Миленче, добре е да правите компрес със смрадлика или може някакъв мехлем с алое. Има един спрей - Оксикорт, който също може да помогне.


# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Здравейте момичета,
 не съм ви забравила, но бях доста заета  smile3505- влизах да чета но нямаше време за писане!

Искам да честитя на всички рожденници, които пропуснах и техните родители - да им пожелая всичко най-хубаво!!!! newsm44

И сега да ви честитя Рождество Христово:
Ето моята картичка http://shalomdev.com/merrychristmas1.jpg

Пожелавам на всички само хубави неща!!!
 newsm10 И весело прекарване на празниците!!

Общи условия

Активация на акаунт