Режим на Пиер Дюкан - 54 част

  • 23 013
  • 627
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 640
Вещи,    bouquet Благодаря, че си ме записала с новите килограми!  Hug
Честита ни нова темичка! Много килца да си идат и много приятни емоции да изживеем, докато я изпишем!  Hug Heart Eyes
Орди, благодаря ти!  Hug
Пухче, какво ново покрай теб? Как си?  Heart Eyes

# 16
  • Провинция
  • Мнения: 313
Здравейте!Вещи,моля те да ми промениш килцата,тъй като сега се прибирам и като се премерих-какво да видя?....още две са изчезнали.Дано никога не се върнат!Както вървят нещата за Нова година може да мина на другата пейчица-знае ли човек.Аз съм добре.Работя здраво,пък дано ме оценят.За празниците ще съм си в къщи и ще пиша редовно.В понеделник пак изчезвам и като се прибера на 21,ще пътувам чак на 7.01.2008.Почти съм стриктна,доколкото това е възможно далеч от къщи-и резултата е на лице.Започвам да се фръцкам пред огледалото и се радвам на резултата.Заприличвам на хубава жена(не че преди бях грозна,ама бях по-пухкава отколкото трябва).Ще пиша пак,ако ми остане време,че се е насъбрала сума работа.Поздравявам всички преминали в трета фаза,за упоритостта и смелостта да издържат докрай.

  love001  love001  love001  love001  love001

# 17
  • Мнения: 1 314
Хоп и аз в новата тема, не мога да стигна да пиша, а пък и сега много бързаме. Днес си дива една приятелка, която живеят в Индия от 3 години, там се роди и второто й детенце преди 8 месеца, не сме го виждали малкия, и сега отиваме да купуваме подаръчета. Жалко, че ще са само за коледните празници тук.
Снощи ходихме на китайския с децата, няма начин, храната не ми беше съвсем режимна, и ето днес съм + 600 грама, но пък и ядох нещо много солено, та има и задържана вода. Но Naughty абсолютно съм си стриктна днес!
Честити намаления на Бачи, Тея, Пухчето-виждам, че още 2 кг от нейните ги няма. bouquet
Сънче, изглеждаш великолепно!  PeaceТвоя фотограф е като моя!
Излизаме, следобяд пак!

# 18
# 19
  • Провинция
  • Мнения: 313

Да ви почерпя по-случай загубата на двадесетия ми килограм.Не искам да ги виждам никога повече!

# 20
Куини, тогава ти пожелавам още два пъти по толкова сантиметри да свалиш  Praynig Hug
Кри, много си мила  Hug  bouquet
Пухче, още две килца зад гърба ти! Пожелавам ти наистина преди празниците да си вече на следващата цифричка, напълно възможно си е  smile3521 newsm17 Страхотно пиле си ни опекла, очите ми изтекоха

Гледайте аз в каква нова шмекерия се загледах..Чета, чета и премигвам и се чудя такава ли скумрия ще се окажа, че да повярвам  Joy Joy

http://www.az-jenata.com/?page=article&aid=5638

# 21
  • Мнения: 3 640
Пухче, честито! Браво, момиче!!!  smile3501 smile3501
Цвети, благодаря ти!  Hug
Орди, хич не се връзвай на тия глупости.  Laughing

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Браво, Пухче, 20 кила са много нещо, дано никога не се завръщат! И благодаря за почерпката!

# 23
  • Мнения: 124
Лелеее...,докато се върна нова тема и колко сте изписали...Честита ни нова тема!Вещи,сега виждам че си ме писала в таблицата,за което много благодаря! HugЦелта ми е 50 кг,позамислих се... Thinking дали да не остане 49,както си ги написала  Laughing

# 24
  • Нощем на луната, денем при цветята
  • Мнения: 219
Пухче  smile3501 smile3501 smile3501 вижда му се края май!
Орди, благодаря ти!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 090
Пухче Hug  smile3501 newsm51 Страхотно постижение, поздравления! Ама така е, човек като полага усилия! Честит юбилей!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 090
Орди, и на мен ми се струва невъзможно, а ако е възможно е нездравословно. Иначе звучи фантастично!
Хайде да ви почерпя за обяд от моята супа топчета, хем готова снимка за новия рецептурник!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 730
Аз отивам да си готвя супа топчета.

# 28
  • Мнения: 111
Благодаря ти Орди много мило.  Всички сте много мили.
Пухче честито много важен момент са си 20 кг. пожелавам го на всички.  Hug

 newsm51

# 29
  • Мнения: 111
Момичета чао засега отивам да украсявам елха, че малкия не спира да мърмори и да се приготвям за довечера, че се заформя хубав банкет.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт