Работещи майки 2006 г. - тема 11

  • 21 707
  • 289
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 668
ЧНГ 2008! Здаре, щастие, любов, късмет!

# 211
  • Мнения: 1 668
Хе-хе-хе... Няма ли никой?
Ние сефтосахме новата година с една лека катастрофа... Един кретен се засесе и ни целна... Пораженията са само в бронята, ама за яд просто... На всичкото отгоре тел на КАТ за ПТП естествено не работи, та стояхме 1 час на снега докато успеем поне да се свържем с полицията... Както винаги снега завари София неподготвена - ами то нормално, бе хора - къде се е чуло и видяло през януари сняг да вали... То нормално юли, август - тогава и снегорините са в изправност и луга има, ама зимата...  hahaha hahaha hahaha Сакън! Да не разваляме добрите традиции... Та общинския съветник, който ни е общ познат с Миньон получи хумористичен смс за новата година - Г-н общински съветник, снега завари Сф неподготвена скакто винаги, затова пък телефоните на кат не работят... Още не ми е отговорил  Joy Joy Joy.

# 212
  • Мнения: 993
За много години на оредялата форумска групичка!

Ger4o, това беше моя реплика, трябваше аз да я кажа!  Grinning Дано сте добре след това снежно кръщене!
Аз така като тебе, преди няколко седмици като седях 4 часа в задръстване на Витиня с бебето се обадих на "г-н Пътна обстановка" да го питам има ли представа колко километра е колоната от ТИР-ове, а той ми обясни, че колоната се била разкарала още преди 2 часа и КАТ спирали камионите.  Shocked Аз на очите си ли да вярвам, или... на това, което някой съобщава по радиото и телевизията? Вярно, имаше една полицейска кола пред единия от тунелите, от която безучастно гледаха как 2 редици тирове и коли се бутат безразборно в тунела, а вътре беше истинска газова камера. #Cussing out Вероятно бяха там да инкасират "почерпки" от тарикатите, които караха в аварийната лента... Мислех да звънна пак да питам пожарните изходи на тунелите дали са отпушени и накъде водят (сериозно се бях спекла), но реших, че ще се изтълкува като заяждане и се отказах. Кои сме ние да разваляме розовата картинка? Лигли!

# 213
  • Мнения: 1 668
Получих отговор на майтапчийския ми смс, че в следващите 2-3 години да не се надявам на нищо по-добро  Joy Joy Joy...Аз днес зарязах офиса и отидах на фризьор и маникюр. Подстригах се, боятисах се... За утре съм намислила козменик в 10, а след това кафе с цигарка с една приятелка, та ще отида в офиса към 4... Смятам, че ми се полага след като по празничите бачках като невидяла...

# 214
  • Мнения: 4 970
Здравейте, момичета HugЧестита НОва Година!!! НЕка тя е по-добра , успешна и щастлива Hug Ние бяхме в Плевен за празниците, но пък имахме е.ати празнуването SickМоя мъж се разболя, а след него и Дари и аз ooooh!.Та сега вси4ки си пеим антибиотиците  и кретаме някакси.Аз съм на Работа с течащ нос и безумна кашлица.Дари, милата ще ходи на ясла днес- няма друг избор.Дано мине всичко добре PraynigТя уж се оправи, ама...знам ли... Rolling Eyes

# 215
  • Мнения: 1 668
Айде Катето я няма, ама другите нямате оправдание... Равия, Миньон, кабив - срамота!

# 216
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Embarassed Засрамвам се!  Не че съм се убила от работа,ама по цял ден се мотам ,чета и аха се наканя да пиша и все нещо се случва...ама не ми е оправдание,де. По Нова година имахме гости от Варна. Лапетата дойдоха с лека кашлица,която прерасна в сополи, за капак момченцето го заболя ухо и новогодишната нощ я изкара на коленете на майка си. Иначе беба е здрава,снега ни затрупа,едва днес се изровихме от снега!

# 217
  • Мнения: 993
Аз нещо нямам настроение. Не я започвам твърде позитивно тази година, да видим до къде ще я докараме... За капак малкият е нервен, спи неспокойно и често се буди с писъци. Не знам дали са зъби или коремче, може и двете, защото ръцете му са все в устата, но като екстра имаме и разстройство... И това май се почна откакто почна тайно да ни подяжда. Mr. Green Това ще ви го разкажа, защото е весело. Значи, една сутрин, 2-3 дена преди Нова година, малкият вършее из кухнята, а аз на отворена врата чета във форума и надавам по едно ухо от хола. Спокойна съм, защото съм затапила контактите, обезопасила шкафовете и най-вече главата на "бедствието" с мека каска. И така, чувам го как отваря и затваря пералнята, как щрапа по плочките и писука нещо на бебешки. По едно време се усещам, че е подозрително тихо, надниквам да видя какви ги върши и какво мислите? Нашият, гордо изправен, крачи към мен с широка усмивка и стиснат юмрук и нещо млещи. А фурната, в която беше пилето с картофи от предната вечер, зее отворена. Три пъти се връща за допълнително, въпреки че беше закусил обилно малко преди това. Пълен цирк! Сега редовно проверява дали няма нещо на фурна. Оправно дете - гладно няма да остане!  Joy Joy Joy

# 218
  • Мнения: 658
Хайде за много години и от мен, момичета! Повече здаве, късмет и пари през тази година!
Миньон, твоя човек по-добре се ориентира към мръвката. Ще стане от него човек. Моя за сега предпочита да гепи някоя коричка хляб, бисквити, нескуик...
Ние по празниците бяхме традиционно в Трявна. Вечерта преди да заминем Ники направи криза с повръщане и разстройство. Ходихме до Бърза помощ, там ни успокоиха, че не е нещо сериозно, разстоен стомах, и ако до 6 часа спре да повръща можем да пътуваме. Така и стана, оправи се и потеглихме. В следващите няколко дни си остана на втечнена задна фаза въпреки хранителния режим и лекарствата, но нищо - имаше нужда малко да заслабне. Причината - никнат му кучешките. Гадното е, че още не са проболи и дано да стане скоро че е много раздразнителен. Я кажете и кътниците ли са така проблематични? А долните са му още 2. Там като започнат да никнат другите и те ли ще са проблем или те излизат по-леко?
Иначе от сряда е на ясла, а ние на работа Close
Празниците ги прекарахме спокойно, с (твърде) много хапване, редовно пийване. Всеки ден разходки със шейната...

# 219
  • Мнения: 993

Миньон, твоя човек по-добре се ориентира към мръвката. Ще стане от него човек. Моя за сега предпочита да гепи някоя коричка хляб, бисквити, нескуик...

Я кажете и кътниците ли са така проблематични? А долните са му още 2. Там като започнат да никнат другите и те ли ще са проблем или те излизат по-леко?

Ами, да не мислиш, че е ял месо - картофките беше подпукал.  Mr. Green Ние също сме фенове на хляба и бисквитките.
За зъбите - с долните (вторите) нямаше проблем, но в момента ни избиват наведнъж 4-те кътника и за пръв път виждаме зор. Снощи се събуди с кански рев и после си играхме до никое време. Пи Панадол. Разстройството май почва да преминава, но за сметка на това сме с хрема - това едва ли е от зъбите, де... Дано по-бързо избият, че е мъка и за детенцето и за вас.

# 220
  • Мнения: 1 241
Хайде честита нова година и от мен. Нека тя ви донесе всичко онова, което старата не можа!!!
Лудницата при мен свърши, имам 3 дни да си почина (как звучи само  Mr. Green) и от понеделник съм на работа.
Нямам търпение, че много се изморих по тези празници, голямо пируване падна.

# 221
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Момичета,всички проблеми са от зъбите- и разстройство, и сополи, и повръщане. Температурата също. При зъбоникненето отслабва имунната система и е нормално всякакви такива проявления. Неприятно,ама минава , а и има резултат все пак - newsm47

# 222
  • Мнения: 2 109
ЧНГ и от мен!
Simple Smile
След едноседмично скитосване из Лондон най-сетне пристигнах в Англия (провинцията) и не могда да повярвам че англичаните наистина са бели! Вече бях твърдо убедена че са или черни или индийци или очите са им лекоооо ... по-така...

нещо не можах нито да си почина нито да се порадвам, дано втората седмица успея ,, защото като се върна ме чака тежка смяна... Кало ходел по улиците и приказвал с непознати: Мама нама, мама анга ....

по скайп се чухме 2 пъти, започна да целува камерата и да я яде . много ревах. адски ми е мъчно. много ми липсва това диване.

гер4о, КРАЙ !за тази година си си взела дажбата с катастрофи и вече да няма!

Миньон, определено са ви от зъбите проблемите. и Кало беше така на тази възраст. подува се цялата лигавица и се запушва и носа, и гърлото се зачервява. той беше почти нон стоп (всяка нощ) на панадол / нурофен и калгел за почти 2 месеца, много тежко ги изкарахме. от тогава спи с нас, в нашто легло Sad
как ми липсва да го гушкам Sad Sad

# 223
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Кали,миличка  Hug Hug Hug Още малко и ще си гушнеш съкровището! Поплачи си,маме,всички сме минали от там. Hug

# 224
  • Мнения: 595
За много годинки мили мои момичета! Hug Hug Hug
Аз съм го ударила на почивка - за ща стие при нас работата е свързана с нотариусите и банките и то по-скоро международните банки та по традиция като се метнем от 20 декември почиваме поне до 10 януари като учениците Mr. Green
аз си взех 2 дена от старата година и три от новата и качествено си почивам вече втора седмица
неч не не съм ходила до офиса де ама то само 2-3 пъти за по 2 часа и то единия път бях с малкия и колежките ми го мачкаха докато си свърша работата
а и един път ходих до СБ ма няма да повтора - не ми е добре да карам по заледено все пак съм млад шифиор и съм по задръстванията - най-много с 90 карам лятото ама през повечето време сме на тръгни-спри та сега не се чувствам в час - няма коли и особено на Сарафово е огледало
за лугата - явно всичката е дошла при вас в Сф и за БС не е останала Joy
ей видях се с малко пари екстра за празниците и се обзаведох - вече съм синеока, с нов часовник, със секси бельо /което е голям зор да се намери с моя размер - разбирай пробвала съм всичка що се продава/, имам си чистак нова спирала Хипноз на Ланком да ми ходи на парфюмчето..... бе ко да ви кажа
а за лапето колко пазарих........... то дрешки, то боти, то сладурски жилетки за млад господин.... леле добре че останах малко свободна че той милия всичко му окъсяло, бос едва ли не беше  Embarassed
Дядо Колю ми подари 1001 нощ и сега си чета еротични приказки за приспиване  Mr. Green
така съм се разгонила не е истина направо. Тия араби били голяма работа бе! Че как го наместили, какво направили ама 1 към 1 си го казват хората.
а аз ги мислех за детски приказки doh патката с патка!
днес, вдъхновена от приказките реших да разнообразявам семейния живот и се намърдах в един секс шоп
и викам на продавача: дайте ми нещо за разнообразие.
а оня като заимъква едни вибратори.............
бе викам, човек, не ща вибратор, дай нещо по-безобидно
мисли, мисли и най-накрая ми предложи едни пръстенчета та ся ще изненадам скъпия Mr. Green
а следващия път ще си взема зарчета - на едното на различните страни има различни пози, а на другото има различни места - например спалня, кухня, баня... абе майтапи - хвърлятеи зарчетата и се пада например 69 в банята - питам аз ако нямате вана кво става newsm78
така я карам аз и затова не съм се отчела скоро - интересно живея - затова пуснах и дядо мразовците еротични да се посмеем Peace
иначе преди това ходих до Рига и до Москва в командировка и ми се събра много работа и вероятно от понеделник пак ще съм в най-дълбоката тръстика та отчета може да е пак след месец  а дотогава може да се уредя и със чуждо bowuu

Общи условия

Активация на акаунт