Работещи майки 2006 г. - тема 11

  • 21 633
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 993
Кали, душо - браво на Венци. и моя мъж много обича да го гледа, ама да не е за повече от2 часа  Joy.

E, и това не е зле като резултат. Моят издържа да гледа бебето 2 часа, но само ако то спи през това време. Ако е будно, обикновено ми го набутва обратно на 2-та минута.  Mr. Green Иначе са голяма любов.  Heart Eyes

Кали, чакаме те!   bouquet

# 256
  • Мнения: 1 240
Моят издържа да гледа бебето 2 часа, но само ако то спи през това време. Ако е будно, обикновено ми го набутва обратно на 2-та минута.  Mr. Green Иначе са голяма любов.  Heart Eyes

Ех, че позната история  Laughing

Майра, супер са снимките! За пореден път се изумявам какви съвършени неща може да създаде природата. Особено ми хареса тази снимка.
Като ми остане време ще потърся малко инфо за тази пещера, че ме заинтригува.
Гледам разнородни карачи сте - скиори и сноубордисти.  hahaha Joy Те не се понасят много-много, ама явно вие сте от друг вид!
А с какви ски/сноубордове карате?

# 257
  • Мнения: 3 092
Здравейте на всички работещи мами ! 
Съгласни ли сте да  приемете  едно  ново попълнение във вашата страхотна темичка  Simple Smile
Ще се радвам да пиша при вас ...вече успях да разгледам и част от снимките .
Много са хубави . Simple Smile
Пожелавам ви хубав петъчен ден ! Hug

# 258
  • Мнения: 1 336
Вили добре дошла  Hug

# 259
  • Мнения: 1 584
Вили, добре дошла.  Hug Кажи (ако искаш само де) какво работиш Wink Гледам детенцето ти е малко по-голямо от моето - юни трябва да е родена?

Дю, това за нас беше нова компания за ски - това са приятели, които бяха дошли от България. Но винаги като сме на ски е имало и ски и сноубоурд и не съм усетила непоносимост newsm78
Иначе за ските - аз съм на карвинг, приятеля ми кара боурд с меки обувки.

Аз имам още снимки от последните 2 дни ..ще видим дали уикенда ще сколасам да кача. Там Ясмин кара и ски и сноубоурд Mr. Green

# 260
  • Мнения: 1 240
Вили, добре дошла и от мен. Ще ни е интересно да кажеш нещо за себе си и за дечко.  Hug

Майра, попитах за ските като марка, че нали съм в този бранш - произвеждаме ски, снб и обувки за Атомик и Саломон, та за това. А линията на ските е вече навсякъде само карвинг.
А иначе в компанията имаме и скиори и сноубордисти и винаги има подмятания от сорта: Абе стига си орал пистата или дръпни се с тия щеки, къде на майтап, къде не.
Ясмин от рано сте я подхванали със зимните спортове.  Peace

Така ми се ще да дойда на срещата, но няма да имам никаква възможност.  Sad

# 261
  • Мнения: 1 584

Майра, попитах за ските като марка, че нали съм в този бранш - произвеждаме ски, снб и обувки за Атомик и Саломон, та за това. А линията на ските е вече навсякъде само карвинг.


Малко на чат го обърнахме Mr. Green Не съм съгласна за карвинга - по Австрия и Швейцария хората си карат още и алпийските ски. А пък напослъдък голяма мода са и едни късички такива. В Словения видях много яки - отпред са очертани като пръсти Crazy

Иначе за марката - моите ски са някаква немска, не много известна (не я помня Crazy) Аз заложих по-скоро на удобни обувки. Тук отиваш в магазина - стъпваш на един скенер и ти предлагат "твоите" обувки. Така ми залепнаха, че нямам думи. Приятелят ми си пада по-гъзар и кара с Бъртън - най-добрите за боурд.

Замислям се следващия сезон да пробвам боурд, ама ме е страх, че ще ми хареса hahaha

# 262
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Честита Нова Година!

Виждам, среща спрягате. Аз съм ЗА Патиланци. Има нещо, наречено Детска джунгла, за деца над 1 година, има и друга, за по-големите. Харизваш палавника за 30-60 минути и пиеш 1 кафе на спокойствие. Там беше детското парти на нашата фирма, кеффффффф!

Аз се побърквам за ясли и училища, но май вече оправих нещата. Голяма отврат е новият начин за прием в градините в София.  Sick Ма много меко казано. Мислех, че съм приключила експериментите с децата, ама на, още имало да патим. Най-ощетени са децата, чиито родители нямат интернет, а те са наистина СТРАШНО много. От Общината ще са късметлии, ако се разминат без съдебни искове. И пак има вратички. Ако някой иска да си пусне детето по-рано на градина и с по-малко проблеми, ще споделя личния си опит  Hug Whistling

# 263
  • Мнения: 1 584
Ясмин кара сноубоурд Mr. Green





И ски Mr. Green



Ей тук целия албум

# 264
  • Мнения: 3 092
Благодаря на всички за топлия прием  Hug
Нана е родена на 08.06. , и е едно своенравно и прекрасно Близначе  Grinning
Аз работя като счетоводител и се върнах на работа на 03.1. , а можех и по-рано , но пусто исках да спре проблемът със съня при нас , но не се получи , така че се опитвам да работя на автопилот  Confused Wink заради нощните набези на дечко...не се оплаквам , свикнала съм само споделям. Crazy
Имам ли колеги тук ?  Simple Smile
jd кошмарът е пълен с детските ясли и градини , напълно съм съгласна и аз съм на тази вълна сега . Crossing Arms
На 02.01. подадох документи за ясли на цели 3 места   bowuu и сега на 15-ти ще подам на още едно , защото имам в квартала една детска ясла , която поради неведоми за мен причини ще приема документи само тогава.  #Cussing out нещо като недосегаеми  за закона ли са що ли  Thinking
Майра много сладко е детенце на този сноуборд .А къде са правени снимките ....Моят мъж кара ски аз не , но ще се науча че си е чудесно преживяване един зимен ден в планината определено Laughing
Уф , продължавам да бачкам че едни сметчици не ми се засичат  ooooh!

 

# 265
  • Мнения: 1 336
E kak подавате документи сега, като официално приема е от 04.02 през сайта  newsm78

# 266
  • Мнения: 3 092
Сега са само за яслите , иначе на 04.02. е за одз-тата и градините , абе системата си е сложна ...
има коментари в подфорум "нашите деца" , така че ако искаш хвърли едно око там  Simple Smile

# 267
  • Мнения: 1 668
Ехо, кво правите, мами...
Аз бера душа тук в офиса. Вчера пих малко водка, а днес все едно стадо глигани ми тича по главата.... Много гадна история.
вили, добре дошла....
това с детските градини въобще не ми е ясно. я ме светнете, че като надникнах в темите те по 100 страници. Та има една хубава държавна до моя блок - тя е само градина. тоест не е одз или там квото го водят. Това значи ли, че няма смисъл да подавам документи тази година, щот той ще е на 2 и половина есента. то аз не съм сигурна, че искам да ходи в държавна, ама вчера се хванахме за гушите с шефката на джани родари и ако не стане на моето ще го махна от там. Искаха ми бележка от личната лекарка, че е здрав, щото видите ли така било в държавните, ама не и хрумна, че аз плащам толкова пари, че да не е като в държавната. Та въпросната бележка е едно хвърчащо листче, на което пише, че детето е клинично здраво и не е било контактно във заразно болни  Joy Joy Joy. дет се вика такива бележки могат да издават само висококвалифицирани врачки, щото това се дава без да виждат детето и без да знаят с кого е имало контакти и с кого не. тоес разбирам да искат такива простотии в държавните, ама в частната да се бяха сетили на далаверата, че тя няма стойност и не е редно да ме занимават с глупости.

# 268
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Да, ако е само градина, наесен няма да стане там. Митко ходи в една ясла, която много ме кефи, но ще го местя в ОДЗ, за да може да септември да е първа група там. После вече, когато един път е записано в градина, мога да го преместя в друга, с нещо като отпусно и няма да могат да ме накарат да го върна при набора му, стига да има места.  Twisted Evil Другият вариант е, да се изчакат двете класирания, които ще минат през интернет и се изчака за "свободното" после, при директорките. Бас държа, че във всяка градина са си оставили вратичка и места за тогава.

Впрочем, ние ще се местим тези дни. Знам, че зимата не е най-добрия момент, но сега ни изникна нещо изгодно като квартира. Още в понеделник сигурно ще подпишем договора и ще се почне   ooooh!

# 269
  • Мнения: 1 266
Вили, добре дошла.

Майра, мен ме хвана страх като видях Ясмин как лети.Страхотни снимки.
Кате, с твоите снимки вчера се поразведрих за половин час по обед, много хубави снимки.
При мен нищо ново само работа за трима, събота и неделя трябва да измисля някакъв график кои дни да оставам след края на работния ден, защото тази седмица се прибрах 1 ден навреме.Единия вариант е да ходя в събота, но не ми се ще, другия вариант е деня да е поне 30 часа ама не става.

Сега да ви кажа в петък Илюян и Петър какви са ги свършили.Преди малко взимам на Петър панталона да го пера и виждам че коляното му е разпрано около 10 см, питам го от кога е така и той ми казва "от оня ден". Звъна на Илю и той ми обяснява че не го е видял в петък като го е обличал сутринта, ами го видя като слизал Петър от колата пред училището, демек нашия в петък сутринта е пристигнал в училището с дупка на коляното.Повече няма да се мерна там.И аз имам вина че не винаги успявам вечер да му приготвя дрехите и сутринта и аз не съм я видяла дупката в тъмното, ама и баща му да го види и да остави така,малко ме ядоса.
И понеже това е третия панталон който в рамките на 4-5 месеца получава дупка на коляното, вече няма с какво да го облича и след обяд ще ходя за панталони.
Между другото госпожата била питала дядо му какво е станало с него след празниците бил удивително послушен.Чудя се какво е намислил.

Общи условия

Активация на акаунт