Кой е най-дълготрайният лак за нокти?

  • 27 532
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 986
На мен лака ми издържа по 10-15 дена без да се олющи и накрая ми писва и го сменям .Иначe ползвам зеленото желе на clasic, слагам си лак на O.P.I или на ORLI (много съм доволна от тях ) и топ лак отново на clasic. bowuu

# 46
  • Мнения: 3 317
би ли ми разяснила какво е това желе newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 986
казвам му зелено желе защото е зелено и е точно като желе Embarassed иначе се води : Classics calcium gel builder

# 48
  • Мнения: 14 506
казвам му зелено желе защото е зелено и е точно като желе Embarassed иначе се води : Classics calcium gel builder

това ме заинтригува, откъде го купуваш - от козметичен магазин или от салон за маникюр?

# 49
  • София
  • Мнения: 986
Има го почти във всякое квартално козметично магазинче  Wink , струва 1.30 лв

# 50
  • Мнения: 14 506
благодаря,  lepidopteria, ще го потърся

# 51
  • Мнения: 336
Мда, и аз да потретя, най-важно е обезмасляването и полирането на нокътната плочка преди нанасянето на лак. Иначе аз съм много доволно от long lasting лаковете на Manhattnan и Avon.

# 52
  • Мнения: 1 041
МОМИЧЕТА, търся си млечно бяло за френски маникюр,  препоръчайте ми 1 лак, номер и на коя марка е. МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 53
  • София
  • Мнения: 2 438
Не изчетохцялата тема, но аз имам наблюдения, както и други съфорумки,че обезмасляването е много важно. Аз ползвам OPI - издържат ми до 7 дни. Обаче - с база и топ на Стар нейлз. Тази комбенация е желязна. А и когато не са много дълги ноктите, издържа повече...

# 54
  • Мнения: 2 829
на мен лака ми издържа около 1-2 дена Sad
плочката ми била много мазна --според маникюристката ми

това желенце--зеленото--не съм го пробвала,ще го потърся  и аз из козметиките


# 55
  • Мнения: 2 414
Аз съм страшно доволна от OPI Peace

# 56
  • Мнения: 1 813
На мен с OPI ноктите ми стоят по 10 дни минимум. Но трябва да ползваш и техния топ лак.
А за педикюр да не говорим. Ако не бяха стъпалата,можех да ходя веднъж в лятото и щеше да си стои лака.

# 57
  • София
  • Мнения: 206
Моля за съвет. Искам да намеря лак, който да се задържа повече от два-три дни. Praynig Домакинската работа си я върша с ръкавици (не се бели от нея). Нямам време да се лакирам всеки ден.
Използвам безцветни лакове, пак поради липса на време - нещо семпло, което отива на всичко. Да не би точно безцветните лакове по някаква причина да са нетрайни? Миналата седмица си купих на "Макс Фактор" - от онези, които издържали на не знам какво си. Не издържа и един ден. Хем не отварях консерви с нокти.  Mr. Green
П.П. Носят се слухове, че най-трайните лакове били на... "Golden Rose".  Laughing Вярно ли е?

Това колко траен ще бъде лака си зависи от ноктите.Може да питате всяка маникюристка за това.На мен и лакове от 1 лв. ми издържат по една седмица,а на майка ми и скъпи лакове и падат за ден  Wink

# 58
  • Варна
  • Мнения: 535
Пуф, това е проблем и при мен. Какъвто и да е лак изтрайва точно един ден и започва да се лющи. Проблема го реших, като след лака слагам топ лак и тогава трае по една седмица. За мен това е решението Simple Smile

# 59
  • Мнения: 200
И според мен зависи от ноктите.Със сестра ми ползваме едни и същи лакове-на нея и идържат 10 дни на мен 2 дни.

Общи условия

Активация на акаунт