Потресена съм!!!МОГИЛИНО

  • 3 451
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 897
Трагедия е, да.
Не съм си представяла ,че такива неща  се случват.
Никое дете не заслужава такава тъжна съдба и такова отношение.
Наистина е недопустимо.

# 17
# 18
  • Мнения: 109
Естествено, че си потресена! И всички сме потресени... Но въпроса е не колко празни приказки ще се изговорят, колко страници ще се изпишат в този и други форуми, за да се запишат всички колко са потресени: "запис, потресена съм...", а всеки да се запита: как АЗ мога да променя това, какво да направя, за да не се случват такива трагедии, какъв е моя граждански дълг... Наистина се надявам този филм да помогне на тези деца, но силно се съмнявам. Както съм сигурна, че тази тема ще изплува назад след седмица или две, и ще бъде заменена от нещо по-актуално

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 19:41 от nuzaria

# 19
  • Мнения: 27 524
Нямам думи и не мога да ви кажа,колко съм разтроена от това което видях.Не съм си и помисляла,че могат да существуват такива домове.Просто......

Може ли линк просто?  Thinking

На колко ви беше първия път?...

Това как се превежда?  Crazy

# 20
  • Мнения: 109
След около час след излъчването качват всички предавания в www.neterra.tv Може да го гледате там със дискусията.

# 21
  • Мнения: X
Блонди,спести си ироничните подигравки, поне в тази тема! Stop

# 22
# 23
  • Мнения: 812
А правителството се почесва и си гласува по-високи заплати #2gunfire
Не само си ги гласува,ами и си ги приема.
техните заплати,трябва да се превеждат по сметката на тези дечица!!!

# 24
  • Мнения: 107
Естествено, че си потресена! И всички сме потресени... Но въпроса е не колко празни приказки ще се изговорят, колко страници ще се изпишат в този и други форуми, за да се запишат всички колко са потресени: "запис, потресена съм...", а всеки да се запита: как АЗ мога да променя това, какво да направя, за да не се случват такива трагедии, какъв е моя граждански дълг... Наистина се надявам този филм да помогне на тези деца, но силно се съмнявам. Както съм сигурна, че тази тема ще изплува назад след седмица или две, и ще бъде заменена от нещо по-актуално

А аз мислех, че това е идеята на форума. Да покажем съпричастност. И писането по такива теми е един вид е съпричастност, а не "прази приказки"..Поне ни показва, че има хора, на които им пука и пускат теми, а не остават безучастни. И пак ще е успех, ако поне 5% от тези които са я прочели успеят да допринесат по някакъв начин за по-добрия живот на тези деца.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
А става ли ясно от филма какво точно не е наред в дома и какво трябва да се направи за тези болни деца?

# 26
  • Мнения: 2 563
Ето тук говорим за Могилино от месеци!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230750.msg5826638#new

Елате и вие, посетете и блога в подписа ми!

# 27
  • Мнения: 107
Трябва да се обучи персонала, трябва да се намерят рехабилитатор, лекар и психолог. И според мен трябва да се уволнят лелките, които не дават на децата това, което им се полага. Защото изглежда, че има достатъчно средства за храна, а децата не получават достатъчно.
Но най-важното е, че децата се нуждаят от истинско внимание и ежедневно стимулиране...а това не го получават.

# 28
  • Мнения: 123
Ми то въобще имали нещо,което да е в ред.И как се изказа само дирикторката за учителя-побойник.Щом вече и тези,които снимат филма знаят  за него,щели да го уволнят.И на това му се вика директор,изрода и с изрод.Била си вършила работата.Нямам думи да опиша всичко видяно,а съм сигурна,че и много неща са спестени.Само Бог знае,какво се е случвало там.И не заплатите им да се превеждат по-детската сметка,ами и да ги сменят/управляващите/ все ще е така.

# 29
Аз не гледах филма само рекламите за него .
Просто нямаше да издържа да гледам тази мъка. Милите дечица ....
А на онези там дето само си надуват заплатите  и приемат закони в тяхна изгода  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire един по един може и всички наведнъж!!!

Общи условия

Активация на акаунт