Гражданска подкрепа за ничиите деца!

  • 155 233
  • 3 083
  •   1
Отговори
# 1 350
  • България
  • Мнения: 1 090
http://www.neterra.tv/bg/media.php?id=1&bm=2 - ето тук и след това влизаш в btv на живо...

Супер,много ти благодаря!  bouquet  bouquet

lavender,тя 4е няма срам е ясно,нека сега да се орезели пред цяла България,надявам се много хора да гледат и хубаво да я видят! Mr. GreenПък ако не доиде,о6те по -зле за нея!!

Този линк към БТВ оба4е иска абонаментен план newsm78,пък аз нямам,нали има6е някакви други онлаин телевизии,трябва да търся..

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 16:39 от norah

# 1 351
  • Мнения: 167
Оставете невинната женица на мира, бе  /Масларова/:2gunfire:, я я вижте как е заслабнала горката от тревоги за ужасите в детските домове. Бас ловя, че ако влезе в предаването ,ще има да се плюнчи и да обещава и да обяснява как други са виновни пък тя невинна като моминска пазва Embarassed

# 1 352
  • България
  • Мнения: 1 090
Оставете невинната женица на мира, бе  /Масларова/:2gunfire:, я я вижте как е заслабнала горката от тревоги за ужасите в детските домове. Бас ловя, че ако влезе в предаването ,ще има да се плюнчи и да обещава и да обяснява как други са виновни пък тя невинна като моминска пазва Embarassed

хе,хе нали знае6 кои е виновния:Кеит от Англия,4е е снимала филма WinkМасларова трябва да е заслабнала яко Mr. Green

# 1 353
  • София
  • Мнения: 958
http://www.neterra.tv/bg/media.php?id=1&bm=2 - ето тук и след това влизаш в btv на живо...

Супер,много ти благодаря!  bouquet  bouquet

lavender,тя 4е няма срам е ясно,нека сега да се орезели пред цяла България,надявам се много хора да гледат и хубаво да я видят! Mr. GreenПък ако не доиде,о6те по -зле за нея!!

Този линк към БТВ оба4е иска абонаментен план newsm78,пък аз нямам,нали има6е някакви други онлаин телевизии,трябва да търся..

не, не иска.....Само регистрация, която е лесна и бърза. Нищо не плащам.

# 1 354
# 1 355
  • България
  • Мнения: 1 090
Mila71,благодаря,4е така бързо ми ги намери,ама и аз в последния момент се сетих Blush
Трябва да го гледам просто!!!

# 1 356
  • Мнения: 2 249
потресена съм от репортажа от дома в момента-ми 4е те нещата хи4 не са мръднали-освен едни висящи играчки от тавана

НОВ ПРОТЕСТ МОМИЧЕТА-АКО ТРЯБВА ВСЕКИ ДЕН #Cussing out

# 1 357
  • Мнения: 4 195
гледам дома във Великобритания.................не мога да повярвам........

# 1 358
  • в гората
  • Мнения: 1 486
потресена съм от репортажа от дома в момента-ми 4е те нещата хи4 не са мръднали-освен едни висящи играчки от тавана

НОВ ПРОТЕСТ МОМИЧЕТА-АКО ТРЯБВА ВСЕКИ ДЕН #Cussing out

Ами Ети, няма как да стане толкова бързо промяната като се замислиш..
Обаче оставката на Масларова трябва да се иска отново. Къде се ската пак тая мизерница???? Зашо не дойде??? Защо??? Защото явно я е срам! И затова трябва да си подаде оставката!

# 1 359
  • Мнения: 4 195
БТВ я доведоха, цитирайки я чудесно - "Те толкова си МОгат"
ДаНО я преследват до края и тези нейни думи.............

# 1 360
  • Мнения: 572
И в крайна сметка какво....
Старата песен на нов глас, Нищо не разбрах от дискусията!
Ще направим това, Ще направим онова,,,,

# 1 361
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Нали не мислехте сериозно, че ще си дотътри 'дупето' в студиото? И аз се зарадвах на цитата.  Twisted Evil
Нарочно ли излъчиха филма предколедно?  newsm78

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 19:24 от Buba Mara

# 1 362
  • Мнения: 1 037
Толкова спокойна дискусия, неможех да си представя, е видях го.
А Масларова, някой от вас вярваше ли, че ще бъде там?
Много от децата с увреждания се отглеждали от семействата си, ама как се отглеждат, бе г-жо Христова, на тези родители не им се полага почивка, те няма къде да оставят децата си, за да "заредят батериите", семействата им се разпадат, изнемогват. Една мама в една от темите в подфорум, деца с увреждания си предлагаше бъбрека за продан за да осигури лекарство на детето си, ЗА КАКВО ВЪОБщЕ ГОВОРЯТ ТЕЗИ ХОРА.
А Интерната във Великобритания...нямам думи, дали някога нашите изоставени дечица ще имат шанс да живеят на такова място, да бъдат така обучавани....или по-добрия вариант ще могат ли родителите в България да получават адекватна подкрепа , за да могат да си гледат децата вкъщи...ех, мечти.
Дали тези дечица в Могилино, някога ще спрат да се клатят, дали това малко дете ще спре някога да чупи плочки с главата си, боже милион въпроси..........
Това е просто монолог момичета, трябваше да си го излея.

# 1 363
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Ajeliya Hug, позволяваш ли ми да ти копна пост-а в блога???
Искам да напиша малка статия бързо.

# 1 364
  • Мнения: 1 770
Гледахте ли в 19.30 материала за Горски сеновец? Можело значи и по-нормално да се гледат тези дечица! Видяхте ли ги? Те се усмихваха!
Защо ли обаче тук ми се доплака? Cry Бих искала и едни други дечица да се усмихват така!

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 19:50 от Yvette

Общи условия

Активация на акаунт