Миглена Ангелова ще се жени за 4-ти път

  • 13 315
  • 251
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 380
[


От къде накъде някой може да бъде съдник за личния живот на друг? Или да съди от личния живот за качествата на даден човек? Кой колко пъти се е женил, с кой и с колко спи и от какъв пол са тези дето спи, какво ви влиза в работа въобще?
Дотогава,докогато се чуди сама,къде по-напред да даде интервю и САМА да се похвали с новия си любовник,пореден мъж или ново фамилно име!Не ми е приятен и факта,че ми наднича от почти всяко списание ,с  постоянното твърдение,че е кучка ,а мъжете-някакви нещастници!А пък нейните бивши-видите ли-от тъпанарите,най-и се паднали на нея!
Ай сикитр...
п.п.
дано да я задоволят сексуално сега,(като "млада"булка),че да миряса...макар и временно Mr. Green


Ако не ме лъже паметта, в интервюто тя каза точно обратното. Шокирана е от факта, че е тиражирана във всички медии, опитвала се е да направи сватбата максимално закрита и тайна до момента на публикуване на подробности от човека, на който е дала правото и официалната покана за сватбата. Това че я гледаш непрекъснато по вестници, не е нейна вина. Клюкарските вестници любопитстват относно личния и живот. Тя иронизира себе си и хорското мнение за нея (за което като на умна жена малко и пука) като се нарича кучка. За бившите е споменавала много бегло и само в контекста на разговор по въпроси за развода. Такива са и сюжетите в предаването. Миглена е много открит човек, който не лукави. Нормално е да говори за причините на разводите си индиректно когато сюжетите са подобни.

# 226
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
xenia,приятно прекарване с живота  и битието на Миглена Ангелова!Рядко противна жена!Халал да е на всеки бунак,който и се връзва за пореден път!!!
п.п.
 весело клюкарене,а от мене- smile3505

# 227
  • Мнения: 4 586
Аз съ засрамих, щот не знам кво съм правил, докът съм утрирал. Утивъм да чита.

# 228
  • Мнения: 2 161
Е,Миглена Ангелова по празниците не се ли разведе?Странно,много издържа.

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Бреййй, ма тя си имала вече обществен защитник Мигленчето - дъртата пачавра, дето се чуди на кой да се закрепи да паразитира заедно с цялото си домочадие. Цяла София е пропищяла от нея, колко хора измами ... мале, мале. Имаше в началото що годе интересно и рейтингово предване, но после си разкри истинската същност - на махленска клюкарка. И сега двете заедно със Злобета Райкова са си лика прилика. В предаването на Нова не се чуваха водещите от тяхното съскане. Svra4e, прибери се в нашата бургаска темичка, че стана напечено тук.

# 230
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Бреййй, ма тя си имала вече обществен защитник Мигленчето - дъртата пачавра, дето се чуди на кой да се закрепи да паразитира заедно с цялото си домочадие. Цяла София е пропищяла от нея, колко хора измами ... мале, мале. Имаше в началото що годе интересно и рейтингово предване, но после си разкри истинската същност - на махленска клюкарка. И сега двете заедно със Злобета Райкова са си лика прилика. В предаването на Нова не се чуваха водещите от тяхното съскане. Svra4e, прибери се в нашата бургаска темичка, че стана напечено тук.
Peace Peace Peace

# 231
  • Мнения: 4 380
Цитат
Цяла София е пропищяла от нея, колко хора измами ... мале, мале.

 Shocked Така ли? От какви по-точно измами е пропищяла цяла София? Joy Тя опасен престъпник била Миглена, аз пък да не знам... Я дай подробности кой и какво е измамила моля! Щом чак до Бургас се чули софийските писъци, много сериозно ще да е...

# 232
  • Мнения: 2 336
Е,Миглена Ангелова по празниците не се ли разведе?Странно,много издържа.
Joy Joy Joy Joy Joy

# 233
  • Мнения: 1 002
М.Ангелова не се вписва в нашата картинка и затова не се котира -
не се оплаква от живота си , нито от държавата ( все пак има 4 деца от обикновени мъже , та едва ли някой я затрупва с пари ) , не хленчи ,
прави това , което иска  (  без да вреди на някого )
не е развела никой мъж , не е меркантилна , влюбва се в мъжете и й личи ..
тук се котира жената - жертва - дето седи , реве и се оплаква от мъжа си , от държавата , от децата , от живота
живее своя единствен динамичен , прекрасен и стремителен живот днес ... Simple Smile

# 234
  • Мнения: 6 417
...хваща се с неудачници и после ги мачка, че са неудачници, че нямат амбиции и че не се развиват...После ги зарязва и живее своя единствен, прекрасен и стремителен ден докато не срещне следващия...Животът си е неин и ще си го живее както иска и с когото иска, но каваш, че правела каквото си иска, без да вреди на никого...Стана ми мъчно, много мъчно когато ми разказваха как синът й Илия плачел по телефона, заточен за отглеждане при баба си в Русе. Плачел, че не го обича, че го е натирила на 300 км., че децата в училище му се подиграват заради нейните любовни изцепки (снимките й, които цъфнаха лятото тук-там с един от любовниците й).  Дано най-после е намерила това, което толкова години търси и след този брак най-после си седне на задника. Rolling Eyes

# 235
  • София
  • Мнения: 4 423
Не я харесвам, държи се като изтрещяла критиняга, тъпо и смешно беше участието й в Здравей България, освен това си водеше защитник, не кой и да е -  самата ви Венетка.
Да живее както си иска, но когато си част от публичното пространство трябва и да се съобразяваш малко.

# 236
  • Мнения: 6 167
Бреййй, ма тя си имала вече обществен защитник Мигленчето - дъртата пачавра, дето се чуди на кой да се закрепи да паразитира заедно с цялото си домочадие. ....

Това не е ли малко просташко и крайно изказване?
Да разбирам ли, че си лично засегната от живота на тази жена и търсиш трибуна да бълваш..каквото бълваш?

# 237
  • Мнения: 6 417
Радост, доста крайно е да наричаш пачавра жена, която вдига сватба с всеки мъж, с който прави секс.  Thinking

# 238
  • Мнения: 782
Радост, доста крайно е да наричаш пачавра жена, която вдига сватба с всеки мъж, с който прави секс.  Thinking
newsm10

Аз също подкрепям М.Ангелова, да сключва брак колкото пъти  иска ... евала на такива жени дето не търпят неудачи цял живот, а се развеждат   bouquet  и след това не ронят сълзи години напред, а продължават да вървят по пътя си и да търсът мъжът с главно М

# 239
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Поне има доблестта да си легализира интимните партньори,за разлика от повечето млади девойки,,щастливо омъжени,, ,които са минали през много повече легла нелегално за възрастта си. Wink

Общи условия

Активация на акаунт