Миглена Ангелова ще се жени за 4-ти път

  • 13 328
  • 251
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 079
Абе броя й дъщерите и все ги обърквам. Три от трите й мъжове по 1 ли? - Не, не е така. А как?

Има 4 щерки от двама мъжове - двете, средните,  са близначки.
Може и да бъркам кой е правил момите, Rolling Eyes   но за броя им гарантирам, че е така. Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 6 011
Абе броя й дъщерите и все ги обърквам. Три от трите й мъжове по 1 ли? - Не, не е така. А как?
Аз мисля, че има 3 дъщери и един син, като две от дъщерите са близначки. Общо от 3 брака, май /или от 2?/. На последният си /бивш/ съпруг не роди дете.
Ако греша друг ще чакаме да ни светне.

Сега видях, със сигурност има и син:
http://www.press-bg.com/index.php?p=view&r%5Bid%5D=2483

# 32
  • Мнения: 6 417
От първия си брак има дъщеря, от втория две близначки, синът й е от съжителството с господин Калчо.  Rolling Eyes

# 33
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Ами да и е честито  Mr. Green

# 34
Аз се познавам с Миглена. Според мен тя въобще не е, както казвате "ку-ку", а е възхитителна жена, от която всички имаме какво да научим!

# 35
  • Мнения: 4 586
Изобщо не й се чудя. На мъжете се чудя. То бива, бива,
ама хич да не се поучиш ат грешките на другите.
Правя асоциации с близълце на насекомоядно растение.

# 36
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Party Ха четвърто честито, таз година толкоз, догодина пак  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 289
От първия си брак има дъщеря, от втория две близначки, синът й е от съжителството с господин Калчо.  Rolling Eyes

Калчо? Някоя популярна личност ли ще да е? newsm78

# 38
  • Мнения: 2 161
Някои жени веднъж не могат да се омъжат,тя четири пъти.Браво.Надявам се да е открила нова,което търси.

# 39
  • Мнения: 6 417
Аз се познавам с Миглена. Според мен тя въобще не е, както казвате "ку-ку", а е възхитителна жена, от която всички имаме какво да научим!
Календеров, не лъжи. Кани те през ден в предаването си. Хвърлила ти е око и на теб, кво ми се правиш на тих, скромен и набожен?  Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 6 417
От първия си брак има дъщеря, от втория две близначки, синът й е от съжителството с господин Калчо.  Rolling Eyes

Калчо? Някоя популярна личност ли ще да е? newsm78
Инженер. Едно време обръщаше буквите в тв кръстословиците на една русенска кабеларка.  Rolling Eyes Заради Миглена му викат "Великомъченик Калчо"  Tired

# 41
Календеров, не лъжи. Кани те през ден в предаването си. Хвърлила ти е око и на теб, кво ми се правиш на тих, скромен и набожен?  Crossing Arms
Дали тя ме познава, е друг въпрос. А по вашата логика ("през ден"), щом не ме е канила вчера, трябва да ме покани утре?
По основната тема: Това, че жената има много деца от различни мъже, нима е лошо?

# 42
  • Мнения: 6 417
Вчера беше неделя. Аз не разбрах кое й е възхитителното на Миглена.  newsm78

# 43
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Не знам как е вкъщи, но много вика тази жена  ooooh!
Иначе онзи летеца хич не беше за изпускане  Sunglasses

Абе да и е честито, явно ги омайва подред

# 44
  • Мнения: 6 417
Що да не беше за изпускане? Голям хубавец, метър и двайсет  Tired

Общи условия

Активация на акаунт