ПРЕПОРЪЧВАМ ясла до БИЗНЕС ПАРК, Младост-4, София

  • 18 557
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
Бърборани също не е от градините с кой знае какъв опит, съществува от декември 2007 г. Има проблем с намирането на качествени гледачки, даже търсят постоянно. Стараят се, не може да им се отрече, но доста неща тепърва се напасват. Май в Младост-ите изобщо няма друга нормална частна градина и това е проблем.  

# 46
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Много противоречиви мнения съм чувала за въпросните "Барбарони"  и хубави и лоши отзиви  Thinking
Мин.година мЪжо ходи до там еЙ така информативно и само ми каза че го "хванало клаустрофобия" като влезнал вътре  Tired

# 47
  • Мнения: 37
Момичета,така и така си давате парите за частно заведение,кръстосвате София от единия край до не знам си къде,поне запишете децата си на место,което е далеч от мръсотията на града и сравнително по-чисто,има такива места над околовръстното шосе и то на не по-различна цена,малко ли децата ви прекарват в апартаментите през останалото време,поне аз така бих направила,но децата ми са големи.

# 48
  • Мнения: 658
Ako ne ste razbrali "spetsialistkite" ot Barborani napraviha taka 4e po4ti vsi4ki detsa da gi try6ne letnia virys. Taka 4e iziraite "Byrborani" ili zdravi detsa!
Що за глупост!!! Уви, летния вирус е плъзнал навсякъде. Има болни дечица от няколко месечни до ученици, и в София и в страната.
В "Бърборани" родителите допуснаха вируса да влезне вътре.  Не може да заведеш детето си на ясла вместо на лекар, когато снощи е повърнало и е вдигнало температура. Дори и на сутринта да ти изглежда добре и да си мислиш, че може да ходи на ясла, все пак лекар трябва да го види, а не да разчиташ на детска учителка / мед. сестра и то при положение че вече си го завела при другите деца. В никоя детска градина не посрещат сутрин децата на входа със медицински слушалки и шпатула за гърло. 
Водиш си детето обезводнено на ясла и после хората ти "малоумни". Ами на калпава ракета и космоса й е крив.
В този стил, ако не сте разбрали "Бърборани" беше затворена в петък -  12 септември, не приемаше НИКАКВИ деца, за да може екипа да дезинфекцира.

Angela, моите искрени уважения към Вас, но децата се извеждат абсолютно всеки слънчев ден в градинката, преди обед и следобед

Загрижена, "Бърборани" отвори врати на 15 септември 2007 год, а не декември. За късмет Никола беше второто записано дете и от тогава съм безкрайно доволна за грижите, които получава там. Вече цяла година жените, които гледат децата са все едни и същи като постепенно се увеличават, паралелно с групите и съотв. децата. Не ми е направило впечатление да е имало напуснали жени. Ако се търси персонал, то е защото децата стават все повече

Това е сайта на градината: http://www.barborancheta.com/. Моето диване, Никола, е момченцето със слончето, което е на заглавната страница. В понеделник ще стане една година, от както посещава тази ясла. Неговата лекарка казва, че той боледува сравнително рядко спрямо други деца на неговата възраст, които си ги гледат в къщи (по градинките). Сега е на 2 години, а вече говори разбираемо и с дълги изречения; знае 2 песнички от яслата и в албума му имам нчколко рисунки донесени от там. С една от тези рисунки и с цвете ме изненада до сълзи на 8-ми март. За съжаление той остава там до края на този месец и от октомври ще посещава държавна ясла в Пловдив, където се преместваме да живеем

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 16:50 от Kabiv

# 49
  • София
  • Мнения: 1 941
kabiv, общо взето почти всеки ден ги извеждат, но имаше такъв период. Нищо лично. Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 6 364
Момичета,така и така си давате парите за частно заведение,кръстосвате София от единия край до не знам си къде,поне запишете децата си на место,което е далеч от мръсотията на града и сравнително по-чисто,има такива места над околовръстното шосе

имаш ли представа колко време отнема пътя до Симеоново, Драгалевци и Бояна напоследък? повярвай ми - кошмарно е. аз лично само затова се отказах да дам детето си на частна градина - заради убийствено дългия път в задръствания до хубавите ДГ с дворове - а те са наистина над околовръстното.

# 51
  • Мнения: 15
Ako ne ste razbrali "spetsialistkite" ot Barborani napraviha taka 4e po4ti vsi4ki detsa da gi try6ne letnia virys. Taka 4e iziraite "Byrborani" ili zdravi detsa!
Май ми намирисва на конкуренция , а?Винаги ще се намери някой да плюе без причина.За твое сведение"Sysed", там се грижат много добре за децата.Винаги ще има болни дечица и в най-скъпата детска градина ако щеш, за съжаление не можем да ги опазим от всичко.Мястото е удобно.Така , че родители не се притеснявайте.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Mама Теди, ти да видя, че репликираш мнение от преди почти 5 месеца...?

# 53
  • Мнения: 197
Съжалявам, че толкова късно се включвам по темата за градина Бърборани.
Ние сме едни от онези дето ни тръшна летния вирус.
Няма спор, че родителите са виновни за внесената зараза, но все пак и жените който гледат децата къде блеят.
След 3 непълни дни престой в Бърборани и 5 в къщи, след неуспешно явно лекуване се озовахме в болницата. Имаше и родителска среща на която се оказа, че някои от родителите дори не знаели за какъв вирус става въпрос. Стана лек скандал в началото как може така да не предупреждават за подобно нещо. Все пак всеки родител решава дали да си гледа детето известно време в къщи или да го пусне да се бъгва в градината. А едната от собственичките заяви, че разбираш ли то не можело да се каже от какво точно е  разтройството - можело да е от зъби или нещо друго(покъсано разбрах, че от зъби не може да има разтройство та какво остава за повръщане). Явно родителите така и не са били предупредени че в детската има заразен вирус. Постояхме един месец в къщи и пак на градина този път за 2 дни и пак същото, а бях предупредила изрично двете собственички, ако има нещо аз нямам проблем да си гледам детето докато отмине заразата.Та така приключи нашето весело изкарване в Бърборани. Сега се чудим в кой друг инкубатор да запишем маненкото.
Поздрави на всички и много късмет
 newsm63  twin_neutral twin_neutral twin_neutral newsm63

# 54
  • Мнения: 15
"Mама Теди, ти да видя, че репликираш мнение от преди почти 5 месеца...?"

Е, и!!!
Седящ пън, това проблем ли е!!!!??  bouquet bowuu

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Е, и!!!
Седящ пън, това проблем ли е!!!!??  bouquet bowuu

Проблем е, защото обсъжданата тема отдавна не е на дневен ред за пусналият я и другите писали след него...
Излишно се повдига тема, която не е вече актуална и излишно се товари форума с допълнителни мнения по нея...
Не случайно и форум системата напомня при отговор, че темата е по-стара от два месеца...
И ако обичаш, не с този тон, моля...!
Етиката и етикета в мрежата се нарушава...

# 56
  • Мнения: 15
Е, и!!!
Седящ пън, това проблем ли е!!!!??  bouquet bowuu

Проблем е, защото обсъжданата тема отдавна не е на дневен ред за пусналият я и другите писали след него...
Излишно се повдига тема, която не е вече актуална и излишно се товари форума с допълнителни мнения по нея...
Не случайно и форум системата напомня при отговор, че темата е по-стара от два месеца...
И ако обичаш, не с този тон, моля...!
Етиката и етикета в мрежата се нарушава...

 Тонът ми е приятелски(съжалявам, че си го изтълкувал така).  bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 17 592
........................ Когато на моя му потече носа, нямах никакви проблеми с това да им оставя капките, да му го почистват с помпичка, дори да му дават сироп за кашлица по разписание, да му правят чай.............

Да! А на другия ден правят чай на цялата градина, на третия половината са в болница... мерси! Sick

Общи условия

Активация на акаунт