Елхата украсило, чорапче закачило, БУРГАСкото дете, Дядо Коледа зове

  • 13 897
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
някой знае ли терефона на НОИ за болничните , обаче в Бургас, а не софийския?

# 16
  • Мнения: 644
Честит Рожден Ден, Фани!   bouquet/на патерици/


Каме както винаги заглавието е 6 то4ки! Grinning Поздравления!

# 17
  • Мнения: 179
Телефона на нои за болни4ните е 80 37 64,80 37 69,80 37 70

# 18
  • Мнения: 4 546
Телефона на нои за болни4ните е 80 37 64,80 37 69,80 37 70
благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 280
        Страхотно заглавие   bouquet

# 20
  • у нас
  • Мнения: 5 715
 Simple Smile

# 21
  • България
  • Мнения: 3 621
 Hug
За детското парти, чакам да видя как ще се развият нещата и тогава ще пиша дали ще дойдем. В смисъл, че Мая е още малка и доста непослушна  Grinning  Хем ми се иска да я доведа, но първо да видим кога и къде ще е и ще реша

# 22
# 23
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Искам да предупредя за да не ме напсувате без време на купона  Rolling Eyes Ще закъснея малко защото трябва да искъпя и приспа малкия и тогава чак мога да изляза... Надявам се ще пазите мястото ми  Rolling Eyes

# 24
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Аз пак забравих да питам дали има кой да гледа Мони в събота  doh За детското парти и аз като адашката се чудя дали да идваме newsm78Много ми се иска да направя снимки на Мони с дядо Коледа,но се чудя дали няма да ревне от толкова хора и от голям,шкембест и белобрад непознат  newsm78

# 25
  • Мнения: 917
Рени, миналата година на събирането с Дядо Коледа ми направи впечатление, че точно малките деца много му се радваха на дядото, а по-големите плакаха. Моята Деница беше на 9 месеца и само го оглеждаше любознателно и го дърпаше за брадата и като се насади в него не искаше да става. А големите деца повече се страхуваха от него или не зная дали точно страх е било, но някой си поплакаха малко. Тъй че и аз чакам с нетърпение сега да видя реакцията на дъщеря ми, че миналата година се радваше, ама сега както вика "Колда Колда" може като го види и да избяга от него. Confused

# 26
  • Мнения: 39
Аз пак се надявам наистина да се зарадват децата....предполагам  ще има и такива които ще се стресират в началото но като постоят и ще свикнат -така мисля...Те сега се радват на толкова странни неща и се впечатляват толкова бързо,че в крайна сметка  ще се заиграят. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 27
  • Мнения: 687
Ох, аз има вероятност да не дойда в събота Sad
Румен ми е болен и може да са наложи да си остана с него в къщи.
Ще пиша със сигурност преди срещата, но от сега да си кажа.

# 28
  • Мнения: 917
офф

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 12:12 от bubi4ko

# 29
  • Мнения: 1 111
 E моя беше от ревящите миналата година.И не се успокои до края, беше на 1г. и 5 мес.

Общи условия

Активация на акаунт