Елхата украсило, чорапче закачило, БУРГАСкото дете, Дядо Коледа зове

  • 13 993
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
КАМИ,благодарности,миличка!!!  bouquet
Да те питам ли ,дали знаеш колко е на час за дете в клубчето под вас????-ами хайде-питам те!
Майчетата ще имат ли сили и Дядо Мраз да дочакат? На мене ми е терсене ,че не успях да се запозная с повечето от вас:(((и ако има още срещички ще дойда пак Laughing

# 226
  • Мнения: 164
Страхотно парти, страхотни снимчици, всичко беше муцка!

Голямо благодарско за Ками! Hug  bouquet

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 561
На масата, на която стоях, бяхме аз, Попи с двете й красавици и имаше едно симпатично момиче с мъжа си и русо момченце, аз снимах с нейния фотоапарат.  Моля, ако прочете това, да се идентифицира
 Grinning


Признавам си- аз бях  Flutter

# 228
  • Мнения: 742
да питам и тук счетоводителките аз така като съм в майчинство мога ли да се възползвам от семейното подоходно облагане щото счетоводителят ми ме отряза с мотива че съм в майчинство и не може да ми приспадне надвнесения данък. Да добавя че до месец май съм била на работа и съм се осигурявала върху 490 лв

Първо, не си в майчинство, а в отпуск за бременност и раждане. Второ, не може да ти откаже. Облекчението е за годишен доход и няма значение с какъв произход е този доход.   Ще питам гл.счетоводителка като се върне от обедна почивка, но съм почти на 100% убедена, че не мже да те отреже.

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
еми на прави опити да ме отреже а пък като му  казах че аз ще си подам декларацията и почна да мънка  Mr. Green

# 230
  • Мнения: 917
eй как сте след купона Simple Smile Simple Smile Simple Smile аз вече съм на линия и почвам да качвам снимки. като съм готова ще дам линк

 ooooh! как може да съм такава йовка, буби, исках да се запозная с теб, но въобще не разбрах, че си там  ooooh!  Чак сега осъзнах, че видях щерка ти, и теб те мернах, но от къде да знам че си ти ....
  Ели, Бубито беше и на вечерното парти. Grinning

шегуваш се, нали?  ooooh! ooooh!
е не се шегува бях там и даже питах за теб, но ми казаха това е elist а коя е приятно проста?... не се знае. а мен ми беше неудобно да обикалям да се запознавам със всеки поотделно, че вече не помня кой точно познавам и кой не. даже изпаднах в конфузна ситуация, когато Тадела ми даде пари за благотворителния форум и аз й питах тя коя е Embarassed Embarassed Embarassed, а даже в тях съм ходиля. просто не съм физиономистка и тва си е и имам чувство, че всички сте ми познати, ама кой кой е вече се бъркам. Дали от снимките дето гледам по аватарите и подписите или пък с някои от вас съм се срещала, не знам, но точно затова казвам , че сме като едно голямо семейство. А Ели ти ако идваш към областна, качи се до 5я да пием кафенце с цигарка
Някой пита колко е на Смартито за 1 час - отговор 3лв

# 231
  • Мнения: 565
И аз мисля че можеш шушонка. Когато ходих да си давам последния болничен миналия месец си говорехме със счетоводителката за това и ми каза че мога да си подам декларация. Само че при нас таткото ще я подаде. Аз ще съм втория родител или както там се водеше.
Оффф момичета като ви чета за сношното парти и нямам търпение за следващото коледно детско парти та и мойта кукла да закарам. От сега си запазвам място да знаете. Naughty

# 232
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 563
и аз щот съм смотана и нямам книжка и нямаше кой да ме докара си седях в къщи.
и да ви се оплача имам един ден разминаване в болничните и още не са ми изплатили една стотинка от майчинството.Сега утре ще хода за единия ден болничен и ще чакаааам  #Cussing out.
егати идва Коледа искам парички  Mr. Green харесах си една черна рокля и зарад нея съм само на овесени ядки и салата отгоре на всичко стамаха ми вече ме псува и кво парички нямааа.

# 233
  • Мнения: 742
Говорих с нашето счетоводство- няма право да ти откаже. Ако ти откаже, го натисни, ще се предаде.  Peace

Бубичко, обещавам, обаче в тоя студ не ми се мърда направо   Grinning 

# 234
  • Мнения: 742
и аз щот съм смотана и нямам книжка и нямаше кой да ме докара си седях в къщи.
и да ви се оплача имам един ден разминаване в болничните и още не са ми изплатили една стотинка от майчинството.Сега утре ще хода за единия ден болничен и ще чакаааам  #Cussing out.
егати идва Коледа искам парички  Mr. Green харесах си една черна рокля и зарад нея съм само на овесени ядки и салата отгоре на всичко стамаха ми вече ме псува и кво парички нямааа.

а през това врем на фотосинтза ли караш?

 Централно управление на НОИ
СОФИЯ, 1303
бул. "Александър Стамболийски" № 62-64
Тел. (02) 926 10 10

E-mail: NOI@nssi.bg

пусни една жалба на този адрес, прати я и на мейла. Гарантирам ти, че ще се размърдат.

# 235
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
бубичко,мерси за инфото за смарти парти!аз даже не съм сигурна,че това клубче-(в уличката от Славейковото пазарче)е на тази фирма:)))

# 236
  • Мнения: 742
бубичко,мерси за инфото за смарти парти!аз даже не съм сигурна,че това клубче-(в уличката от Славейковото пазарче)е на тази фирма:)))

тя е

# 237
  • Мнения: 373
Я и аз да попитам за НОИ. Преди имаше възможност през интернет да си проверява изплатените болнични с въвеждане на ЕГН и персонален ПУК. Сега тази страница не я намирам. Някой знае ли нещо?
мама21, мисля, че първо болничните трябва да се оправят. На мен комай всички болнични ми ги връщаха  ooooh!- все нещо не беше наред. Я объркан термин, я ЕГН, я някоя дата, ама тва са все грешки на лекарите , които ги издават. Поправката на място я правят и удрят един печат да се види , че е тяхна грешка. Иначе на мен от НОИ общо взето редовно ми изплащат обезщетенията. Grinning

# 238
  • България
  • Мнения: 3 621
Краси, на справки е вече и аз досега го търсих не е на е-услуги  Peace

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Благодаря ви златни сте, ама и аз съм едно инатливо  Mr. Green ще натискам до край  Crossing Arms

оф тва мойто диване сукне малко от цицата и само се върти клюкарина, от 9 часа нищо не е ял и само мрънка и скимти  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт