Звездни компромати - 19 част

  • 38 402
  • 463
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 17 546
Едва ли са истински, а на тая снимка Бони изглежда ужасно (drag queen). Точно на някакъв намазан травестит прилича hahaha Joy
Бони или Мис Бони имаш предвид? newsm78 Щото Мис Бони си е точно травестит... а Бони не точно, макар че, ако се напъне мъничко и тя ще успее да изглежда така Mr. Green

# 436
  • Бургас
  • Мнения: 85
Поредната бременна фолк певица ... Таня Боева  Grinning

# 437
  • Мнения: 4 435
Поредната бременна фолк певица ... Таня Боева  Grinning

Нея я знаем от доста време.Тя си каза още в третият месец.

# 438
  • Мнения: 3 830
Едва ли са истински, а на тая снимка Бони изглежда ужасно (drag queen). Точно на някакъв намазан травестит прилича hahaha Joy
Бони или Мис Бони имаш предвид? newsm78 Щото Мис Бони си е точно травестит... а Бони не точно, макар че, ако се напъне мъничко и тя ще успее да изглежда така Mr. Green

Олееее, въобще не ми е минало през ума, че може да е мис Бони... Ми кви са тия цици тогава, егати #Crazy Пък и те толкова си приличат двамата, че.... Joy УЖАС! hahaha

# 439
  • Мнения: 17 546
Ми кви са тия цици тогава, егати #Crazy УЖАС! hahaha[/color]
Ми така де! И ние на тях се пулим... #Crazy

# 440
  • Мнения: 459
Чудя се на Азис от изрусяване и клепане с грим дали му остава някакво време Mr. Green

# 441
  • Мнения: 3 830
Чудя се на Азис от изрусяване и клепане с грим дали му остава някакво време Mr. Green

Разбира се, че му остава време ... да се намъкне в някоя секси поличка или рокля Peace

# 442
  • Мнения: 459
Чудя се на Азис от изрусяване и клепане с грим дали му остава някакво време Mr. Green

Разбира се, че му остава време ... да се намъкне в някоя секси поличка или рокля Peace



Че то и за това губи доста време заради голямото си дупе, което не влиза в нищо
 Mr. Green

# 443
  • Мнения: 4 435
Чудя се на Азис от изрусяване и клепане с грим дали му остава някакво време Mr. Green

То пък много сложно Кирил да го гримира за 40мин.

# 444
# 445
  • Мнения: 1 186
Гергана,Полина и Преслава са направо плашешти  #Crazy...ужасно грозни са ooooh!
Ивонка на Коко и Анелия е просто прекрасно дете Heart Eyes...голяма сладуранка Grinning

# 446
  • Мнения: 1 685
А коя е Полина?

# 447
  • Мнения: 1 701
На Глория дупето ми се губи .... Като дъска е на тази снимка ! Simple Smile
Мария - пу-пу (плюя си в пазвата) ама то и аз имам една таква снимка след една нова година ... Wink
Преслава тук как прилича на една моя съседкааааа... Simple Smile
Утре ще и кажа! Wink
Полина и аз не я знам ...
Гергана не ви ли прилича на Сашка Васева?

# 448
  • София
  • Мнения: 1 890
  Аз пък да ви кажа като най-видна клюкарка какво забелязах !  Whistling
  Роклята на Бони (певицата) е 1 към 1 като абитуриентската на една съфорумка, и много комплименти получи за нея момичето. Ей в тая тема   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254744.0  , на първа страница е сложила 3 снимки. Simple Smile

# 449
  • Мнения: 5 622
  Аз пък да ви кажа като най-видна клюкарка какво забелязах !  Whistling
  Роклята на Бони (певицата) е 1 към 1 като абитуриентската на една съфорумка, и много комплименти получи за нея момичето. Ей в тая тема   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254744.0  , на първа страница е сложила 3 снимки. Simple Smile

Mда..Някой вече го отбеляза  Sunglasses
А роклите на Виргиния така ли мога да се срещат под път и над път?Щото аз като ще давам няколко хиляди за рокля, бих искала да е уникална, да няма друга такава, а не да се шият на конвейр... Tired

Общи условия

Активация на акаунт