През ЮЛИ няма да сме на море, но пък ще гушкаме бебета в ръце :)

  • 11 223
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 337
еее вси4ки ве4е сте се наредили за някъде...

ние ще си правимм медена седмица в Малта..

Полета е по-къс и затова решихме да не рискуваме с по-длги разстояния, които изискват и автобус и самолет..

Пътуваме с 4артър от пловдив....

дано вси4ко е наред и Господ да ни пази вси4ки Simple Smile

само весели емоции по празниците...нали знаете хубавите емоции се отразяват и на бебоците ни..така 4е усмихвайте се пове4е млади мами:)))

Благодаря на вси4ки за пожеланията.....ще ка4а снимки веднага щом ги полу4а...сватбата бе в неделя и сега тепърва ще ка4ваме от домашните камери филмите,а от голямата камера 4ак след седмица...нямам търпение ве4е да си я гледаме..

Целувки на вси4ки:)))



# 16
  ууууу,какви хубави новини  Grinning
 Маймунка,4естито! Пожелавам ви мнооооооого 6тасие,zдраве и де4ица!  И с всяка година да сте по-влубени и да се оби4ате пове4е!
   

# 17
  • Мнения: 4 371
Брей, кога изписахте толкова много Grinning
Аз се глася да ходя на море, не мога да лишавам Пепи, който е с астма, но пък е твърде див за да имам доверие на някой друг. Дано всичко е наред, но началото на септември ми се струва добре. Бебето няма да ходи на плажа много ясно Crazy

Пфу, днес станах в 6 и докато стане време да се приготвям спах на дивана седнала, че не мога да дишам изобщо. И от напъни да вдишам ме заболя корема Confused Зацапването ми намалява, все още пия Утрогестан.  Чудя се кога да ходя пак на лекар, бях на 6-ти, може би преди празниците Thinking

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 337
Дуци и аз ще ходч пак преди празниците...много няма да им е до работа,но все пак....

до кога ти казаха да го пиеш?имаш ли срок или докато се пооталожи те4ението?

Браво 4е е намаляло..зна4и има ефект...по4иваш си пове4е нали?

# 19
  • Мнения: 16
Добро утро на всички! Simple Smile Надявам се че се чувствате добре Peace
Да ви се оплача и аз ,че ми се гади все повече и по всяко време Sick.Поне не е постоянно - но ме изненадва на най-различни места. Направо си представям как съм при шефката и  Sick
Но стига съм мрънкала вече... Аз съм на лекар на 21.12 .
Желая  хубав ден на всички  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Олееее, чак сега осъзнах болезнената истина за морето Sad Ужас! Много жалко, много!!! Макар че миналата година в хотела имеше една двойка с бебенце на 3 месеца Wink Как се изкушавам!!!!
За срещата да кажа, че вероятно ще отпадна. Идват ми гости от Плевен и ще трябва да отида да ги посрещна и да им правя компания после все пак Confused
На Нова година сме в Гърция, в някакъв спа хотел. Я да ви питам - коя от процедурите трябва да избягвам? Аз си мисля сауната да пропусна, заради горещина. Друго?

# 21
  • София
  • Мнения: 320
И аз пия Утрогестан . Бях на лекар на 6-ти , доки ми каза да го пия до 15.12 (даже ми го записа на рецептата) Simple Smile И към 19-ти да отида на преглед за свое успокоение , защото той беше убеден ,че всичко е ОК.

# 22
  • Мнения: 1 584
добро утро и от мен  Hug

Аз днес правя точно 11 седмици и не повръщах за пръв път. Дано и при мн отминава Praynig

За летенето - аз с миналата бременност летях още към 708г.с до САЩ - изобщо не усетих нищо различно. Само че ни бяхме в средата и до прозореца, а някаква кака непозната до мен до пътеката - еее как не стана тая жена 10ч нито един път до тоалетната Shocked Вдигах я 2-3 пъти и ми стана веч неудобно, направо щях да откача толкова на седалката без да мърдам.

Кацайки във Франкфурт обаче след 2 седмици се почна едно повръщане - 3 дена ме държа, дори обикновени бисквити не можех да ям.

После към 5ти месец летях до Бг - тогава оък нямаше абсолютно никакви проблми. По принцип 4-5-6ти месец са най-хубави за всякакви дейности - тогава гаденето е отминала, корма и килограмите не са големи и не се чувстваш по-различно от нормалното.

Чудя се кога да ходя пак на лекар, бях на 6-ти, може би преди празниците Thinking
Не ти ли казаха? Тук по принцип се ходи на 4 седмици на преглед, аз винаги си записвам час като ходя за следващия път. Ако има някакви проблеми и се прави лечение - не те оставят сам да се чудиш кога да ходиш.

За морето - аз мисля, че към септември няма да има проблем? В България по това врме не е толкова топло и мисля, че предните юлски морски мами си водеха бебетата Thinking

На Нова година сме в Гърция, в някакъв спа хотел. Я да ви питам - коя от процедурите трябва да избягвам? Аз си мисля сауната да пропусна, заради горещина. Друго?
Сауната задължително. Доколкото знам и всякакви масажи не се правят - защото се ускорява кръвообращението.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 289
Добро утро на всички ! Аз пак сам на работа  Rolling Eyes .. Тази седмица и събота ..работен ден..Пфуу. Супер е че ще патувате , аз не карам ски - миналата година бяхме на боровец и честно казано не мен ми беше все тая дали съм на планина ..Не че не беше хубаво.Но на тези които отиват да изкарат празниците в топла страна  наистина благородно завиждам - по-кеф от това няма Heart Eyes. Аз ще съм си във Варна. Щяхме да ходим до Велинград, но решихме да не патуваме, дълъг е пътя и дето ще се притеснявам , не си струва. Така че в къщи .. Ще правя коледни сладки   chef хахахаха  Grinning Grinning Grinning

 А за темата - супер е ! Само дето аз 100% ще съм си на море. даже от сега съм се зачудила как ще ходя на плаж с корема  Thinking Grinning Но ще си взема специален бански  Flutter

# 24
  • Мнения: 326
Добро утро момичета.
Бухтичка   не се притеснявай за пътуването с автобус. Да вярно, че не е приятно, но щом тръгнете с добро настроение, времето минава бързо. Аз така първата бременност бях 4-ти месец и ходихме на о. Корфу, което е около 24 часа път с автобус и после ферибот. Само първо говори с лекаря, ако всичко е наред с бебчо, няма място за притеснение.
А със самолет не съм пътувала бременна, но ако се притеснявате то бебето ще го усети, така че спокойствие и само положителни емоции. После ще разказвате.
За морето може да отидем края на май, началото на юни Миналата година по това време си беше перфектно времето. Не се знае, не се отказвайте от сега.
belinda  много добре че сте се организирали да ходите в Гърция. За СПА процедурите, когато отидете питайте на място кое не се препоръчва за бременни. Но все пак си мисля, че сауна, джакузи не е добра идея. Масаж може но не и в областа на корема.
Vessi_to  хич да не ти пука, че ще си с корема на плажа. Няма да си единственната уверявам те.

 


Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 09:38 от Kokolin@

# 25
  • Мнения: 2 660
Здрасти на всички дебеланки и на всички тумбачета!  Grinning Не съм писала отдавна - беше ми доста лошо и гледах да се разсейвам от всякакви бременни теми Wink А преди два дни прокървих и не исках да тревожа бременните  Grinning
Сега лежа и пия Утрогестан, по добре съм и мога да се похваля, че след два дни лежане  тялото свиква и всички схващания минават  Mr. Green
Бебка много е порастнала, маха с ръчички, краченца и опашчица  Grinning

На Астарта и Сисонката  Hug, че се сетиха за мен.

# 26
  • София
  • Мнения: 137
Много хубаво заглавие, много ми хареса. Браво Ивонче! Аз съм отписала морето тази година. Мислех края на май до Тасос да прескочим, ама 7-ми месец знам ли с Rolling Eyes А пък с едномесечно бебе през септември няма как. Нищо де, това да ни е кусурът  Wink vessi_to ще ходиш и за мен на плаж с тумбаче. Колко съм им се радвала на мамите с коремчета по плажа.
За Нова година като почнахме да търсим още от октомври място някъде за извън София - всичко пълно. Сега се радвам, че нищо не намерихме  Simple Smile Ще бъдем в един ресторант в Студентски град - много народ, лудница ще бъде. Отсега си мисля как ще изкарам, като ми се доспива в 22ч  smile3524 Вие всички гледам добре сте си организирали Новата година - Гърция, Куба. Ех, да ви завиди човек. Само положителни мисли, никакви страхове, ей  Naughty
И аз мисля да отида на преглед на 21-ви.

# 27
  • Мнения: 1 828
Добро утро и от мен.

Маймунке, честито и от мен. Вярвам, че всичко е било прекрасно.

Ама как сте се разговорили за пътуване. И мен не ме свърта на едно място, но това лято си попътувахме с таткото и сега ще покротуваме малко. По НГ ще се събираме с кумувете ни и ще сме си тук в София. По Коледа ще оставя бъдещите баби да ме поглезят  Mr. Green

За морето догодина все си мисля, че ще измислим нещо. Да ни е живо и здраво бебчето ще го водим на море от рано. В края на лятото има чудесни възможности и тук и в средиземноморските ни съседки.
Аз на тоя етап най-трудно преживявам, че ще пропусна ски сезона, но бебчо е по-важен. Ще наваксвам догодина.
Другото, което май ще се наложи да пропусна ще е сватбата на една от най-добрите ми приятелки. Сватбата ще е догодина в края на май в Калифорния. Тогава вече ще съм към осми месец и хич няма да мога да летя. Но тя ще ме разбере.

Ели разкри ме значи  Wink

Как нямам търпение да дойде петък и да видя малкото човече на екрана  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 828
Забравих да кажа, че и аз си имам едно миниатюрно коремче. В долната част на корема се е позакръглило и е малко по-твърдо от шкембенцето, което образувам, чрез много ядене.

# 29
  • Мнения: 4 371
Бях болнични миналата седмица и го ударих на спане, но не бих го нарекла почивка, беше си чиста агония Rolling Eyes
Не помня дали ми е казал до кога да го пия, ще изпия двата блистера и ще го питам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт