През ЮЛИ няма да сме на море, но пък ще гушкаме бебета в ръце :)

  • 11 253
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 13
момичета я да ви питам , някоя от вас дали спи по корем , защото аз по принцип спя само по корем , ама сега като се усетя и се обръщам че ме е страх да не натискам бебо

# 226
  • Мнения: 6 390
Лелелее пак сте се разписали яката  Mr. Green

Малта
спокойно  Grinning не се шашкай, направо му кажи на твоя човек, че би си искала да се омъжиш, като ти е толкова болна тема, защо се мъчиш толкова... питай го направо той как вижда бъдещето ви и не се депресирай за глупости - извинявам се, но за мен са глупости  Blush Hug

За сватбите като такива, тъй като аз съм с голяяяяяма рода, и съм била май на всичките сватби на мой те 26.първи братовчеда - съм най-малката, всъщност брат ми е по малък от мен, но той е далеч от сватбения ден  Mr. Green и просто изпитвам ужас при мисълта че трябва най-близките ми - около 200човека поне- да присъстват на сватбата ми  Embarassed На мъж ми фамилията е пръсната по цяла Европа, тях пък да ги съберем в един ден и на едно място... също ми се струва невъзможно... за това сме се женили, само ние, кумовете и родителските тела, това беше, и мисля че това беше най-правилното решение относно нашата сватба... това преди вече почти 10.г.... всъщност почти за 10.тата годишнина чакаме щъркела да дойде  Wink Grinning

И аз нося моята 3.г. маймунка, 15,5 кг е, но дълго не издържам...

RKRASTEVA   ,
страхотна булка си, супер двойка  Wink

бебетата към януари-февруари си мисля, че ще започнем да ги чувстваме  Grinning

# 227
  • Мнения: 223
danibon, аз обичам много да спя по корем и допреди няколко дни се опитвах, но вече не мога, защото ми е болезнено на гърдите (които по принцип не са големи, но сега са станали като едни ужасно чувствителни топки) и се отказах.

# 228
  • Мнения: 132
Eli_cz много ти благодаря и на теб

danibon при мен е същото като при теб, също спях по-корем ама вече не смея, малко сякаш вече ми е неудобно дори да а и на гардите ми е кофти
спя на една страна ама се въртя цяла нощ че омалям само на дна страна

# 229
  • София
  • Мнения: 137
Ох, аз днес не съм се включвала. Само сладко, сладко ви чета Blush
По въпроса за сватбите, аз никога не съм мечтала за сватба, нито съм си се представяла в бяла рокля. Но при нас сватбата си беше едно нормално продължение на близо 3 годишната ни връзка. Мъжът ми също имаше желание да се оженим. Нямаше особена изненада в предложението му, само мястото беше хубаво избрал - Испания, Барселона, пред Саграда Фамилия една априлска вечер...После дойде подготовката, която на мен лично ми костваше страшно много притеснения, които си мисля, че можехме да избегнем. Ама сватбите както знаем са и за да зарадват родителите ни. А самият ден наистина оставя незабравими спомени, но и минава като на филм. Тъй че, никого не бих убеждавала да се жени. Сватбата не променя по никакъв начин отношенията между обичащи се хора. Виж бебето със сигурност променя. Живот и здраве догодина ще разберем Wink
danibon, аз обожавам да спя по корем, но откакто забременях не мога Sad Болят ме гърдите като легна на тях, иначе бебо надали още би усетил натиска.

# 230
  • Мнения: 132
Някой се интересуваше от тези въпроси
ето какво намерих:
Вредна ли е работата с компютър?
През 80-те години имаше неоснователни твърдения за чести вродени аномалии и спонтанни аборти сред компютърните потребители. Много проучвания от тогава насам доказват убедително, че облъчването от мониторите не е вредно за плода.
Безопасни ли са боите за коса по време на бременността?
Няма открити доказателства, че боите за коса предизвикват вродени аномалии, спонтанни аборти или други усложнения. Няма обаче и доказателства за противното.
Тъй като все още не знаем достатъчно, някои доктори препоръчват бременните жени да избягват боядисване на косата или поне да се ограничат, особено в първите три месеца от бременността.

Кичурите се смятат за по-безопасни, тъй като при тях контактът на боя със скалпа е по-малък. Оцветители на растителна основа като къната също се смятат за безвредни.

Ако решите сами да се боядисвате, сложете гумени или латексови ръкавици, за да ограничите достъпа на химикали през кожата и не оставяйте боята на главата повече от необходимото
Акне и омазняване
Ако кожата ви е мазна и/или предразположена към акне, вие може би ще изпитате най-жестоките пристъпи на акне през първия триместър. Най-безопасният начин да третирате тези обриви е с продукти, съдържащи гликолова киселина, алфахидрокси киселина и локално еритромицин (само по лекарско предписание).

# 231
  • Мнения: 220
Мерси за информацията RKRASTEVA

# 232
  • Мнения: 4 371
Стига с тия сватби, бе Crazy

# 233
  • Мнения: 2 070
Дуцка и мен вчера ме сърбя кожата на корема, голям смях.  Laughing
Но със сигурност е по-малък от преди две-три седмици, олабих от всякъде, нямам вид на бременна.

# 234
  • Мнения: 782
Момичета аз да ви се оплача, качила  съм  4кг. Shocked Вече се виждам като ходеща бъчва, а и почти нищо вече не ми става, щото тея килца съм ги качила на коремче и на гърди Rolling Eyes
Аз също спях по корем но с това коремче и възголемичък бюст, имам чувството че главата ми виси във въздуха Laughing

Стига с тия сватби, бе Crazy
Дуци , защо им секна кефа на момичетата....вълнуват се по темата....на никой не пречат?

# 235
  • Мнения: 4 371
Шада, смятам, че темата се изчерпа едно и второ, ми се вижда като дразнене за тези, които искат, но няма шанс да стане в скоро време.

# 236
# 237
  • Мнения: 4 371
Отдавам го на хормоните ти Peace

# 238
  • Мнения: 6 937
Хайде и аз да си кажа за сватбата. Мислим си го от много време и сме говорили за това, не е само в моите мечти, той много добре го знае. Нещо повече, имам си и годежен пръстен, който избрахме заедно преди малко повече от 1 година като той щеше да ми даде когато реши. Аз изобщо не съм държала на романтичното предложение, исках просто да се сгодим и да се оженим. Е, не стана. Плановете ни бяха да се оженим следващото лято, като аз исках повече време за подготовка (най-късно тази есен да се сгодим), за да ми е по-спокойно, а и тези сесии и други глупости ми изяждат времето. Но той така и не ми предложи, незнайно защо, явно искаше да ми предложи по някакъв по-особен начин, въпреки че много добре знаеше, че не държа на това. Времето си летеше, аз вече виждах, че лятото сватба едва ли ще има и така един път просто спонтанно решихме да пробваме за бебето. То пък взе, че стана. И до там бяха моите мечти за сватба. Честно казано вече ми е малко обидно, че глупавия пръстен още не е на ръката ми, а си стои да събира прах. Да, знам, че можем и след като се роди бебето да се оженим, но аз исках друго, а и вече просто няма да го изживея по същия начин. Съжалявам ако съм ви отегчила.

Данибон, и аз спя много по корем, така ми е най-удобно, но от доста време не мога. Ако случайно се случи да се обърна по корем докато спя се събуждам след това защото ме заболява корема. Една нощ много се въртях, не можех да заспя и никак не ми беше удобно. Накрая си сложих една възглавница под краката и като легнах по корем поне не ми се притискаше толкова. Успях да поспя малко, но пак не беше същото. Нямам търпение да мога да спя по корем отново.

А да, и за килограмите, че все забравям. Тази сутрин се теглих и не изглежда да съм качила. Дънките обаче вече не ми стават, много ми убиват и нямам какво да нося.

# 239
  • Мнения: 2 660
Момичета, много се забавлявам с вашите романтични истории, вълнения, притеснения...  Simple Smile

Обаче Патишонка ми обра всичките точки с идеята за нежното насочване на партньора от мъжки пол да играе по нашата свирка, което се постига с помощта на насочващи подсказващи изречения  Joy

На мен пък все ми се струва, че не са тъпи по презумпция момчетата... , само се правят...  Wink

О, не, защо да са тъпи. Просто понякога има недоразумения, защото жените намекват, а с намеци се общува между жени, но не и с мъже. Мисля, че няма нужда да си правим живота толкова сложен, като чакаме някой да се досети нещо. Не смятам, че това е манипулация, напротив - това са открити отношения.  Wink

Бухтичке, чудесно те разбирам. Но още не е късно да направите една прекрасна сватба и преди да се роди бебето. Даже бих ти го препоръчала, ще ти остане един чудесен спомен. И бъди сигурна, че той не е изчаквал нарочно.... при някои хора просто така се случва, че все искат да направят нещо, а не го започват. Ти си познаваш човека, сигурно знаеш каква е причината. Но по добре си му кажи какво си мислиш за сватбата, предложението, отколкото да се тровиш и да ти се насъбира като чувство ...

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 15:52 от Patishonka

Общи условия

Активация на акаунт