През ЮЛИ няма да сме на море, но пък ще гушкаме бебета в ръце :)

  • 11 242
  • 291
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 30
И аз вече съм качила 2,но мн внимавам какво ям.То няма спасение от качването,но поне да  е минимално!Дрехите все още ми стават,но отесняват,нали все пак се разширяваме в таза,то не е само трупане на кг.После ще му мислим!

# 241
  • София
  • Мнения: 5 569
Патишонка, значи просто така, за да няма недоразумения викаш да им казваме едно към едно какво искаме да правят... А-ма-ха! К'ви манипулации, к'ви 5 лева..., нали това, което жената иска е в интерес на всички, които искат да цари мир, хармония и щастие  Joy

А иначе ... сериозно по темата... съм съгласна с Дуци... Има няколко много щастливи момичета, които са точно на тази вълна и искат да споделят.... Но в същото време точно има и една група такива, които нямат предложение и се дразнят...

Искреното ми пожелание към всички вас е да бъдете много щастливи и обичани от мъжа до вас..., подписите са подробност.

# 242
  • Мнения: 132
Може ли по време на бремеността да се спи по корем?
Ако така ви е удобно, защо не? Бебето е надеждно защитено от околоплодната течност. И все пак, това не се препоръчва през последните месеци на бремеността.
А и тогава коремът на жената нараства доста и единственият удобен начин за спане е в странична поза.
Може ли да се къпете с гореща вода?
Не, горещата вода може да предизвика кръвотечение или контракции. Затова се обливайте с по-хладка вода.

# 243
# 244
  • Мнения: 18
Стига с тия сватби, бе Crazy

Подкрепям! Темата стана твърде "сватбарска" което няма много общо с наще очаквани бебчовци  Peace

# 245
  • Мнения: 4 371
Шада, какъв ти е проблема? Като казах стига с тези сватби беше съвсем без заяждане. То започна след твоя постинг.
Има си форуми за сватби. Тук е отчетен подфорум за бременност. Това не означава да говорим единствено за бебета и кореми, но 4 страници да се обсъжда едно и също не го разбирам. В темата са се разписали 80 и кусур бъдещи майки, забележи колко се обадиха по темата за сватбата. Все пак не всички ни вълнува това.

# 246
  • Мнения: 2 660
Патишонка, значи просто така, за да няма недоразумения викаш да им казваме едно към едно какво искаме да правят... А-ма-ха! К'ви манипулации, к'ви 5 лева..., нали това, което жената иска е в интерес на всички, които искат да цари мир, хармония и щастие  Joy

Рeaches, не мога да разбера от кое мое изречение си направи този извод? Мисля, че когато споделяме нуждите си в прав текст е по-добре отколкото да правим намеци и да очакваме да бъдат разгадани. Рядко, когато определен въпрос е бил поставен на дневен ред, мъжете козируват и хукват да изпълняват. Просто се стига до обсъждане на нещата, които ни вълнуват, което е чудесно. Или не мислиш така?

Колкото до това какво да се обсъжда в седмичната тема - ами каквото ни е на сърцето. В списъка са нанесени 80 бременни. Обикновено пишат не повече от 20. Ако на 10 от тях им е интересно да обсъждат дадена тема, защо не? В крайна сметка е хубаво да се разсейваме от време на време. Да се говори само за гадене също не е приятно. Не създавайте насила лошо настроение. Ако някаква тема не ви е интересна - ами пропуснете я и отговорете на следващата. Или подхванете темата, която ви вълнува. Какво има толкова?

# 247
  • непостоянно
  • Мнения: 981
.................
А иначе ... сериозно по темата... съм съгласна с Дуци... Има няколко много щастливи момичета, които са точно на тази вълна и искат да споделят.... Но в същото време точно има и една група такива, които нямат предложение и се дразнят...

Искреното ми пожелание към всички вас е да бъдете много щастливи и обичани от мъжа до вас..., подписите са подробност.

Много добре казано, peaches! Подкрепям напълно Peace

А сега аз пак да си питам: ще се престраши ли още някоя от вас за срещата? Или оставаме аз, Дуци, Астарта, saxophone и peaches!?

ПП: А, сега пък изброих 5, а мисля, че последно бяхме 6 кандидатки newsm78
Оххх ooooh! Кого изпускам? Embarassed

# 248
  • Мнения: 9 905
и аз подкрепям Дуци/ако не слушате, ще ви разкажа за моята сватба и ще ви пускам всеки ден по една снимка, общо около 200 - ще има баш до раждането/ -  Няма нужда едно мнение да се взима твърде лично и навътре. По-добре да се напасваме една към друга, понеже до юли ще изядем много хляб заедно. И после, надявам се.
като говорихте за чая, се сетих за първата си бременност - чай не обичам, кафето го намалих драстично, колата също, натуралните соци са пълни с консерванти, сокоизстисквачка още нямах,  - и в един момент останах само на вода  hahaha
но вече нападнах палачинките с шоколад.

# 249
  • Мнения: 6 918
Патишонче, казвала съм му абсолютно всичко. И сега знае как се чувствам. Но бременна няма да се омъжвам, това съм го решила отдавна, просто така искам. А мен другите момичета не ме дразнят, напротив, радвам им се и не ми пречат.

# 250
  • Мнения: 220
Момичета,
коя колко е наддала до сега, имам чувството че много едрея, а не ям много. Може ли да е заради спирането на цигарите или е нормално. Вече никой панталон не ми става.Ако продължавам така, ще стана одроооомна!!!!

# 251
  • София
  • Мнения: 18 679
Ей заради таквива разправии по време на предходната ми бременност реших, че отчетните теми са глупост и няма да пиша в тях. Всъщност, след раждането беше. Голям спор беше за това кърмене срещу АМ, голямо чудо!!!
Бях забравила.
И сега сякаш по-различно ми се видя, но не - просто въпрос на време група жени с хормонален дисбаланс да се хванат за косите Joy

За наддаването - не знам, аз не повръщам, но и не ям повече. И съм си същата, струва ми се. Направо не мога да повярвам, че някои вече имат коремчета, аз дори не си напипвам още матката над срамната кост newsm78

# 252
  • Мнения: 1 584
Ей заради таквива разправии по време на предходната ми бременност реших, че отчетните теми са глупост и няма да пиша в тях. Всъщност, след раждането беше. Голям спор беше за това кърмене срещу АМ, голямо чудо!!!
Бях забравила.
И сега сякаш по-различно ми се видя, но не - просто въпрос на време група жени с хормонален дисбаланс да се хванат за косите Joy


Тъкмо и аз щях да кажа, че тепърва ще се караме за кърмене и АМ, за ранно и късно захранване, за забелване на момчетата или не, за даване или недаване на вода, та да не почваме от сега Mr. Green

# 253
  • Мнения: 2 762
Здравейте и от мен. Не съм писала доста отдавна, а имах време да прочета само последните две странички на тази тема.
Подкрепям напълно мнението на Патишонката и за това,че на мъжете всичко се казва в очи щото грам не разбират от намеци и за това, че напоследък форума заприлича на място където да си казваме коя по колко пъти повръща. Нека да го направим този форум по приятно място за пребиваване.
А Патишонка ти къде се изгуби  HugРадвам се да ти видя   bouquet
Ние също не сме женени, да си призная като гледах снимките на RKRASTEVA се размечтах, но ще остана твърда. Носи ми се халка в символ, че сърцето ми е заето, но не ми се сключва брак.Това е моята позиция.Извинявам се ако съм досадила на някой.
Аз също не мисля, че ям много, но всички чифтове дънки ми стягат-отдавам го на разширението на таза. Мен пък ме сърбят гърдите newsm78
Желая ви хубава и спокойна вечер и на момичетата, които имат гадене-дано мъките скоро сваршат  Hug

# 254
  • Мнения: 2 660
Симпатюхче  Hug Радвам се, че и ти отново влизаш в темата. Как върви бременеенето?

Между другото и аз забелязах, че ме сърбят гърдите, но не виждам да растат повече  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт