Къде сте мами от Кипър?? Хайде да се запознаем!! 2

  • 24 979
  • 230
  •   1
Отговори
# 15
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Да се запиша и аз в новата ни темичка.Вече с празнично настроение Close-mas:,започнахме приготовленията.В неделя ходихме в MALL-а и в JUMBO за подаръци.  madnoelПовечето ги купихме.Разкажете вие как вървите с приготовленията за празниците santa2

 newsm11....Оставила съм всичко за последния момент.......Незнам как ще тичам отново за пореден път.......и как ще купя всичко.....Както винаги моя мъж като един кипърец дори не се замисля да ми помогне в тези неща....И като си представите че освен моите имам още 10 деца на различна възраст за подаръци ooooh! ooooh! ooooh!
Давайте идеи Thinking Thinking

# 16
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
а като стана въпрос за съпрузи кипърци какви са те като такива - различни ли са от българските мъже
на мен не ми направиха кой знай какво впечатление, но аз все пак много отстрани ги наблюдавах

# 17
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
а като стана въпрос за съпрузи кипърци какви са те като такива - различни ли са от българските мъже
на мен не ми направиха кой знай какво впечатление, но аз все пак много отстрани ги наблюдавах

Моят например е слънце.... Heart Eyes
по голямата част от Кипърското население са....
1. Много неорганизирани
2. Женската работа е само женска за помощ от тях и дума да не става.. Naughty
3. СТрашни ама страшни работохолици да има как и на работата ще спят....

Това са най- лошите често срещани черти....

Добрите са...
1. Много си обичат децата и семейството макар че не прекарват много време с тях (Причина виж горното3)
2. Добрички са хванеш ли им края ги водиш за носа.....хи ....хи. hug
3. Да видиш как се справят с Паленето на камината направо ще ги заобичаш

Това е в много мног общи линии за нещо конкретно можеш да питаш ....

# 18
  • Мнения: 431
Май всеки има мнение за това какви са кипърските мъже. Не мога да си кривя душата, аз лично не мога да ги понасям! Според мен 90% от тях са женкари(да не кажа 100%). Няма по-вече да казвам нищо че ще ми се разсърдят smile3505.

# 19
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Май всеки има мнение за това какви са кипърските мъже. Не мога да си кривя душата, аз лично не мога да ги понасям! Според мен 90% от тях са женкари(да не кажа 100%). Няма по-вече да казвам нищо че ще ми се разсърдят smile3505.

А мече настъпа по болната тема...... #2gunfire
Жените на тях съм им слабост и ще ти обясня защо.....
В Кипър няма бинго...няма занимателни игри.....няма едно нормално място за забавление......Цирк....Балет....Кино......много оскъдно и не на ниво..... #2gunfire Sick Sick
Единственото което Има в изобилие са  мноооого кабарета....Следователно с какво да се занимават  #Crazy......с жени много ясно.... Peace
Дано не обиждам някой това е мое лично мнение от дългогодишни наблюдения Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 903
 Здрасти и от мен, ако ме помните де! bye Включих се в кипърската под-тема малко преди да я затворят предната. При мен междувременно, докато ви разпитвах за това-онова, нещата претърпяха малко неприятен развой. Моят любим пострадал при работен инцидент и успял да се потроши, така че близките 2-3 месеца нещата ще се спрат на положението, в което бяха като ви писах първия път. Но непрекъснато държим връзка в интернет и обсъждаме бъдещото ни преместване (на мен и детето)в Кипър. Обаче тая женкарската тема ме зачовърка. Все пак, ако ще се "бракувам" за кипърец, трябва да съм на ясно какво да очаквам! amiiii

Та да те питам, Кате, ти казваш че Мечето е настъпила по болната тема. Това значи ли, че и след като се оженят, кипърците си налитат на чуждо?  Rolling Eyes Щото нали уж много си обичали семейството?! Извинявам се, ако въпросът ми не е особено деликатен! oops

# 21
  • Мнения: 431
Katy6, права си, че няма бинго, занимателни игри и т.н., но те пък за това си ходят в турската част и там си наваксват Sunglasses. Честно да си кажа, че дори да имаше балети, театри и други културни заведения, все ми е на акъла, че щяха да се прескачат да ги посещават. Дай им да залагат на коне, да играят тото, да драскат лотарийни билетчета и да висят по кафетата да пият фрапета и кипърски кафенца. Сякаш тези, които са били извън Къпър имат по-нормален манталитет. За 5години тук това са впечтленията ми за тях и никога не съм го крила. НО, както и всички други нации има хора и хора.
blondy-mamma, искренно е надявам да си  случила на мъж. Ти успя ли да намериш информацията която те интересуваше за училища за детенце?

# 22
  • Мнения: 903
Да, Мече, още тогава Кати ми даде координатите на две учреждения, а пък не мога да се сетя точно кой ми даде имейл и др. на Кипърска асоциация на аутистичните хора. Но с никой от тях още не съм се свързала, защото непосредствено се случи този инцидент. Ужасно е да знаеш, че човек на когото държиш е тежко пострадал, но да не можеш да го видиш и да помогнеш с нищо! smile3518 Той, слава Богу вече се възстановява, но първите 15-20 дни развивал високи температури, с нетърпими болки........ И представете си да ти казват така, но да не можеш сам да се увериш за състоянието на човека, колко е изтормозващо! Та за това позадържах нещата с проучването за детето. Нека той да се повъзстанови и ще го помоля вероятно него, да отиде на място и да провери. Аз пак ще им пиша, но друго си е личния разговор и посещение.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 456
Ех, момичета, ако ми позволите и аз да се вместя в дискусията с беглите си познаня в Кипърско.
Женени или не си хойкат, като това обаче не изключва обичтта и грижите към семейството.
Мое лично мнение си е , че било то в България,Кипър или където и да е другаде по света мъжете са си мъже и все поглеждат към чуждо. Има такива дето само гледат и се захласват и такива дето не подбират Mr. Green а за "сериозните" половинки  остава да решат дали ще страдат и постоянно ще дебнат или ще е в сила една известна песен " вярвам, защото искам да ти вярвам" и да си живеят живота, наслаждавайки се на общите и споделени моменти заедно и поотделно.
Желая приятен ден на всички!

Блонди
дано при любимият ти всичко е наред!
Katy6, ти пък изобщо не се оплаквай, щото твоят мъж си е луд късмет на целия фон. Laughing
mecheto, права си, че има хора и хора, и затова решаваме, че нашия си човек е от "добрите" и продължаваме.

# 24
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Муцка мерси ... Heart EyesМного ме трогна Hug

Блондиима си хора и хора......Преди да престъпиш към нещо сериозно се запознай с кръга на любимия те най добре ще го "предадат" що за човек е...... bowuu

Мечоако говорим за хората които ходят в турската част това за мен са болни и откачени хора не пожелавам на никой да си има работа с тях.... Naughty
Ма само си помислете как е възможно да отидеш на "посещение" ....да си видиш къщата или да отидеш там по какъвто и да било друг повод да оставаш пари там...че това са хората които са ти отнели толкова много неща преди години....да не задълбаваме темата че ще стане страшно #Cussing out

Блонди забравих да пожелая бързо възстановяване....  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 903
Кати, Муцка, благодаря ви момичета за окуражаващите думи и за приятелското отношение!  Flowers Rose Flowers Rose  И аз се надявам той да се възстанови възможно по-бързо за да може да влезе връзката ни в някакви нормални физически параметри. Като казвам "физически" нямам предвид само секса (макар че и това не е за омаловажаване  Wink ), а изобщо... Така - отдалечени един от друг, аз само мога да гадая, пък и ме връхлитат всякакви подли съмнения и опасения...

Е, ще ви държа в течение! То не че си нямате собствени проблеми, та да ви досаждам и с моите  amiiii Но наистина така като споделям, поне малко ми олеква!

# 26
  • Мнения: 903
Момичета, ЧЕСТИТА КОЛЕДА на всички!  santa2

Моята Коледа беше тъжна и самотна, но се надявам да е последната такава!

Пожелавам на всички ви весели празници и една ЩАСТЛИВА НОВА 2008 Г., в която да сте близо до любимите си хора! cheers

# 27
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Честита Коледа !
Здраве , щастие и късмет за всички , които обичате !


Мили момичета , приемете най-топли поздрави за Рождество от момичетата от арабската тема - весели празници

# 28
  • Мнения: 431
Весела Коледа на всички! Бъдете здрави и щастливи!

# 29
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Весела Коледа и Щастлива Нова Година на всички и от мен!!!!!
 Close-mas: Close-mas: Close-mas: Drunk

Специални благодарности за чудесните картички на момичетата от арабската тема... Hug Hug
Благодарим Ви  bouquet
Много Щастлива нова година и за всички вас!!!!!
 cheers smile3501

Общи условия

Активация на акаунт