Изцепки на мъжете, относно децата...

  • 101 203
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 130
мн се смях- темата е страхотна/ и ние имаме бисери,но сега нещо не се сещам/ сетих се за една случка- нашият тати ще помага да чистим и му казвам да пусне прахосмукачка зад креватчето на малката. Той дръпнал креватчето и вместо да мине зад него се качил в/у него и счупил скарата на матрака, в опита си да я поправи счупи чекмаджето и сега малката сочи към зеещата дупка под леглото и вика 'тати счупи го...даа..цъцъцъ"!

# 661
  • Мнения: 822
Леле,страхотна тема! Peace Joy

# 662
  • Мнения: 109
Днес следобед татко и бебе се гледат,ставам аз и взимам малкия от паяка и го гледам с обувчиците за прохождане,но разменени и го питам таткото,защото е обул на обратно обувките на детето,а той с невинен поглед ми обяснява"Стори ми се че има нещо нередно, но само при едната обувка,другата изглеждаше добре" Shocked

# 663
  • София
  • Мнения: 1 740
Ха, смейте се вие на мъжете ви, ама днес и аз се изцепих така  hahaha
Взимам аз обувките, обувам едната и не мога да я закопчая. Гледам пак, ципа от вън. Ха, как отвън же, не беше ли отвътре, явно съм разменила обувките. Взимам другата, пак не става, почвам да умувам, аз наред ли съм или не, обръщам отдолу, гледам ходилото, бре, правилно обувам, ама защо ципа е отвън  newsm78 Снощи си беше отвътре. Е накрая стана ясно каква е причината. Опитвах се да обуя старите обувки на Вики с 2 номера по-малки от сегашните. То вярно, че са почти еднакви, ама все пак  hahaha

# 664
Здравейте и от мен, от доста време само Ви чета с огромно удоволствие, но ето че реших да се включа и аз  Hug Бременна съм в 5 месец и от скоро усещам бебето как мърда в мен. Моят мил мъж снощи след многократни опити най-накрая успя и той да усети това чудо, а коментара, повече от непонятен за мен беше следният: " Все едно червей мърда под найлон"  Rolling Eyes #2gunfire
Поздрави от мен и бебчо   bouquet Joy

# 665
  • Мнения: 719
Да пУфаля и аз моя мъж. Mr. Green

Принципно аз все още си кърмя малката, но тъй като взе да намалява кърмата вечер, почнах да се оглеждам за нещо да я дохранвам....
И съм поръчала на татито като ходи до близкия бебешки магазин да се огледа и да види какви АМ има....Питам го после:
"Е, какво намери в магазина?"
И той:''Ами, нищо няма.."
Аз:"Ама как, така??Не може да няма..."
Той:"Ами така, има кутии само Фризо..., Милумил,...но никъде не видях да пише АМ-АМ на кутията..."
Аз просто бях Shocked Shocked Shocked

Та така, големи са сладури.....

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 14:20 от Шушони

# 666
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 194
Здравейте и от мен, от доста време само Ви чета с огромно удоволствие, но ето че реших да се включа и аз  Hug Бременна съм в 5 месец и от скоро усещам бебето как мърда в мен. Моят мил мъж снощи след многократни опити най-накрая успя и той да усети това чудо, а коментара, повече от непонятен за мен беше следният: " Все едно червей мърда под найлон"  Rolling Eyes #2gunfire
Поздрави от мен и бебчо   bouquet Joy
hahaha hahaha hahaha Joy Joy

# 667
  • София
  • Мнения: 6 011
Тея мъже са уникални просто!  Laughing
Вчера,след прекаран уикенд в провинцията, започваме да събираме багажа за да се приберем. Мъжа ми се е захванал да сгъва сгъваемата кошара на сина ни. Виждам го аз, че пуфти, затруднява се и на помощ включва и краката да натиска с тях. Реших да си премълча, защото все пак успя да я сгъне и да я прибере в чантата и.

Представете си с какво учудване ме погледна 10 минути по-късно, като го попитах къде е оставил памперсите на детето, които /би трябвало/ да е извадил от страничният джоб на кошарата. Естествено, памперсите си стояха в джоба - ама наистина пълен джоб до горе с памперси, а той успя да сгъне кошарата и да я навре в супер-тясната и чанта заедно с тях. #Crazy Мамите, които имат такава кошара ще разберат изумлението ми!

# 668
  • Мнения: 958
Ники, той твоя е за хвалене, следващият път, пробвай да сложиш и сака с дрехите на детето вътре в кошарата, ако успее да я събере в чантата, ще пращам моя на уроци при вас.  Peace

# 669
  • София
  • Мнения: 6 011
Не е лошо момчето иначе.  Laughing Но нещо преумори ли се напоследък, знам ли и аз, но прави изцепка след изцепка. Решила съм да купя една тетрадка и да му ги записвам, че започнах да ги забравям вече - много станаха.  Laughing

# 670
  • Мнения: 559
Ники., мъжът ти или е гении или е супер сръчен  Mr. Green
На мен зърната на гърдите ми потъмняха по време на бременноста и сега си възвръщат обичайния цвят. По този повод мъжо вика: "Виж, детето ти е изяло пигментацията на зърната!  Shocked "

# 671
  • Мнения: 141
Ники мъжа ти е върха,моя първия път като трябваше да сгъне кошарката ми поиска клещи и отверка Shocked

# 672
  • Мнения: 132
Тея мъже са уникални просто!  Laughing
Вчера,след прекаран уикенд в провинцията, започваме да събираме багажа за да се приберем. Мъжа ми се е захванал да сгъва сгъваемата кошара на сина ни. Виждам го аз, че пуфти, затруднява се и на помощ включва и краката да натиска с тях. Реших да си премълча, защото все пак успя да я сгъне и да я прибере в чантата и.

Представете си с какво учудване ме погледна 10 минути по-късно, като го попитах къде е оставил памперсите на детето, които /би трябвало/ да е извадил от страничният джоб на кошарата. Естествено, памперсите си стояха в джоба - ама наистина пълен джоб до горе с памперси, а той успя да сгъне кошарата и да я навре в супер-тясната и чанта заедно с тях. #Crazy Мамите, които имат такава кошара ще разберат изумлението ми!
hahaha hahaha

# 673
  • Мнения: 265
Ники мъжа ти е върха,моя първия път като трябваше да сгъне кошарката ми поиска клещи и отверка Shocked
rotfImao rotfImbo rotfImao

# 674
  • Мнения: 132
И ние имаме една снимка как таткото се опитва да разгъне кошарата и понеже не успя и той вкл. краката JoyА като видя че го снимам щеше да ме убие с поглед.Накрая се оказа че е тръгнал да я разгъва в обратен ред hahaha

Общи условия

Активация на акаунт