Изцепки на мъжете, относно децата...

  • 101 171
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 137
Снощи разтривам баткото защото е настинали и малката плаче, викам таткото да я вземе до като оправя баткото, а той ми отговаря сега не мога ям кроки. А тази сутрин вика ей лизгар няма ли да ходиш на детска.

# 691
  • Мнения: 1 763
Нашият татко, докато бях бременна, викаше на бебето "Маймунчо". защото стояло с главата надолу. На мен въобще не ми хрумна да се обидя, но гинеколожката веднъж чу и изпадна в ужас.

# 692
  • Мнения: 559
Joy Joy
Да ви кажа и за моя мъж. Раждам втората беба, прибираме се в къщи, той - щастлив. Обаче казва: женско царство стана в къщи, няма да има кой един пирон да ми подаде. Аз, вика, на поправка се явих, ама пак е женско. Да взема да се явя на ликвидация ли.... Викам дааааа, ама в друг университет, тоя е вече нелегитимен!
е това ще го покажа на моя мъж Joy,при нас случай е мъжко царство Wink
Що не си менкате по едно  Wink Joy

# 693
  • Мнения: 722
Онази нощ една игра4ка на батерии се разпищя сама и аз отидох да я извадя от коша и да и изкормя батериите. На сутринта питам мъжа ми 4ул ли е , а той :
    - Да, ама помислих, 4е ти си играеш в хола .....   (беше в 4.30 сутринта )    #Crazy

# 694
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
 smile3532 smile3532 smile3532
Прочетох всичко,посмях се добре дори за да имам такива момети и аз предложих на мъжо да се погрижи да си имам и аз бебка,ама после се замислих той какъвто е разсеян ще трябва подфорум с неговото име да има.Страхотна тема,да са ви живи и здрави татковците....  bouquet

# 695
  • Мнения: 342
Joy Joy
Да ви кажа и за моя мъж. Раждам втората беба, прибираме се в къщи, той - щастлив. Обаче казва: женско царство стана в къщи, няма да има кой един пирон да ми подаде. Аз, вика, на поправка се явих, ама пак е женско. Да взема да се явя на ликвидация ли.... Викам дааааа, ама в друг университет, тоя е вече нелегитимен!
Темида, у вас трябва да е велик купон Simple Smile

# 696
  • Мнения: 141
Joy Joy
Да ви кажа и за моя мъж. Раждам втората беба, прибираме се в къщи, той - щастлив. Обаче казва: женско царство стана в къщи, няма да има кой един пирон да ми подаде. Аз, вика, на поправка се явих, ама пак е женско. Да взема да се явя на ликвидация ли.... Викам дааааа, ама в друг университет, тоя е вече нелегитимен!
е това ще го покажа на моя мъж Joy,при нас случай е мъжко царство Wink
Що не си менкате по едно  Wink Joy
кое-мъжете или децата WinkJoy Joy Joy

# 697
  • Мнения: 1 733
Joy Joy
Да ви кажа и за моя мъж. Раждам втората беба, прибираме се в къщи, той - щастлив. Обаче казва: женско царство стана в къщи, няма да има кой един пирон да ми подаде. Аз, вика, на поправка се явих, ама пак е женско. Да взема да се явя на ликвидация ли.... Викам дааааа, ама в друг университет, тоя е вече нелегитимен!
е това ще го покажа на моя мъж Joy,при нас случай е мъжко царство Wink
Що не си менкате по едно  Wink Joy
кое-мъжете или децата WinkJoy Joy Joy
Което дойде Simple Smile Но изказването за университета и ликвидацията искрено ме разсмя Simple Smile

# 698
  • Мнения: 141
и мен ме разсмя-уникално е smile3501

# 699
  • София
  • Мнения: 39 862
И мен ме развесели ВУЗ-а Simple Smile
Отишли сме на консултациите при д-р Ковачева. Гледа тя, гледа, Дияна подпитва и д-рката казва "аве нещо друго гледам аз". Ние с мъж ми се подхилваме. И д-р Ковачева заяви "или е момиче, или е много стеснителен мъж".
Мъж ми бил казал на колегите, че ще се обади да съобщи какво ще е отрочето и отговорът бил "нищо, нищо, следващият път".
Ама моя мъж се спаси от поправката Simple Smile

# 700
  • Мнения: 528
Страхотна тема, прочетох ви през сълзи от смях.  bouquet
Надявам се скоро и аз да се включа с някоя изцепка.

# 701
  • Мнения: 627
Темида, у вас трябва да е велик купон Simple Smile
[/quote] Ммм...дааа... - бикини, бикини, бикини, сутиен, сутиен..., един слип на простора. Ей тъй ще бъде като пораснат щерките ми.  Laughing

# 702
  • Мнения: 141
при нас и сега е така-3 големини слипове и тук таме някой бикини Wink,а и още от сега се надпреварват кой пръв да седне на шофьорското място hahaha

# 703
  • София
  • Мнения: 1 740
Ей сега ще го похваля моя мъж, дано да не прочете  Praynig
Та връща се той онази вечерот работа. Детето вече спи. Той превъзбудено обяснява нещо за работата си и се преоблича. В един щастлив момент виждам, че взема късите гащи на детето с които то си седи в къщи. Чак се учидих, че е тръгнал да ги пребира, но можете ли да си представите удивлението ми, когато той обяснявайки взе гащите, мушна си единия крак и се опита да навре и другия. Чак тогава успях да реагирам и да го спра. Дори не беше забелязал. че е взел нейните. Като се има предвид, че е на година и половина  ooooh! Чак ме е яд, че му казах. Трябваше да го оставя да го видя как ще ги обуе  Laughing

# 704
  • Мнения: 2 376
Детето се роди нормално, съответно ушичките попрегънати. Когато баща и най-накрая успя да си събере усмивката до степен, че да може да говори, изтърси делово: "Скъпа, аз мисля, че трябва да и залепим ушите с тиксо."....

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 11:12 от Britt

Общи условия

Активация на акаунт