Мама за трети път, май :)))

  • 3 567
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 187
Честито мило майче. От сърце ти пожелавам този път щъркелът да е с розово вързопче и да ви донесе една прекрасна принцеса.  Laughing

# 61
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честито!!! Желая ти лека бременност и още по-леко раждане! Поздравления за смелото решение!

# 62
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Честито!
Лека бременност и още едно малко слънчице.

# 63
  • Мнения: 8 769
Честито! Нареждаш се в отбора на майките с деца с малка разлика! Пък и как го изчислихте-и новото през декември!
Леко бременеене! Grinning

# 64
  • Мнения: 3 479
Цитат на: Туфи
Честито! Нареждаш се в отбора на майките с деца с малка разлика! Пък и как го изчислихте-и новото през декември!
Леко бременеене! Grinning


Честно казано не сме го изчислявали Sad . То е заради голямата ми уста, дето много приказва. Като бях бременна с малкият, терминът ми беше 17.12. и много ме беше страх да не пренося и да трябва да раждам по Коледа. И като му замрънках на доктора, какво ще правим ако не родя преди Коледа, искам да съм си за празниците с бебе в къщи и той се съгласи да ми предизвика раждане на 16. Обаче бебчо се смили над мама и се роди на 15. И сега ето ти бебе по Коледа. И да искам, и да не искам това е положението  Sunglasses.

# 65
  • Мнения: 3 479
Цитат на: bim_bam
ЧЕСТИТО!!!
  Майка героиня! леко бременеене, миличка!
  Пък ако това не е момиче, четвъртото ще е, със сигурност  Stuck Out Tongue


На тебе може и да ти е смешно, обаче вчера мъжът ми попита: Ако и това бебе е мъжко, ще можеш ли да родиш четвърто? А пък аз Shocked Чудех се това смешно ли е или е за рев. Много му е весело на него, а пък на мен дупе да ми е яко.

# 66
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Няма страшно,всяко следващо се гледа по-лесно.От опит го казвам.

# 67
  • Мнения: 5 140
Страхотно,дано се окаже наистина момиченце!Леко бременеене! preggo  Flowers Sunflower

# 68
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честито! Лека бременност и една сладуреста мома! Stuck Out Tongue

# 69
  • Мнения: 2 255
Честитооооооо !!!!!
Желая ти лека и безпроблемна бременост !
И дано да е момиченце - да повръзваш малко панделки ....  Grinning

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

Калоян - 29.09.2004
Кристиан - 08.11.1992

# 70
  • Мнения: 165
Честито и от  мен!От сърце ти пожелавам  момиченце Heart Eyes
Аз съм майка на двама сина :Даниел 26. 08. 1991 и Антони 29 .03.1993 и сега имам надежда ,че третото ще е щерка.Честно казано омръзнаха ми пишоците Blush  
Успех! Stuck Out Tongue

# 71
  • Мнения: 2 609
Честито!!!
Дано да е момиченце,стискаме палци!!!

# 72
  • Мнения: 3 479
Цитат на: elisa
Честито и от  мен!От сърце ти пожелавам  момиченце Heart Eyes
Аз съм майка на двама сина :Даниел 26. 08. 1991 и Антони 29 .03.1993 и сега имам надежда ,че третото ще е щерка.Честно казано омръзнаха ми пишоците Blush  
Успех! Stuck Out Tongue


Да ти кажа честно и при мен е така. Аман от мъжки атрибути Wink . На където и да се обърна в къщи, все мъжки работи виждам Sad .
А ти момиченце ли чакаш?

# 73
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 709
Не се тревожи. Аз баш на Бъдни вечер раждах и нямаше никакъв проблем. То за докторите няма значение делник ли е или празник, защото те и без това са на смени. Даже се случих да раждам при доцент  Wink . На всичкото отгоре и за Новата година не ни изписаха, та там си я посрещахме. Важното е всичко да мине благополучно, а бебо сам ще реши кога да излезе.
Леко бременеене и дано да е щерка  Heart Eyes !

# 74
  • Мнения: 165
Цитат на: gal4e
Цитат на: elisa
Честито и от  мен!От сърце ти пожелавам  момиченце Heart Eyes
Аз съм майка на двама сина :Даниел 26. 08. 1991 и Антони 29 .03.1993 и сега имам надежда ,че третото ще е щерка.Честно казано омръзнаха ми пишоците Blush  
Успех! Stuck Out Tongue


Да ти кажа честно и при мен е така. Аман от мъжки атрибути Wink . На където и да се обърна в къщи, все мъжки работи виждам Sad .
А ти момиченце ли чакаш?


Засега  е момиче #Milti ,но докато не го видя с очите си ,няма да повярвам Praynig

Общи условия

Активация на акаунт