Мама за трети път, май :)))

  • 3 565
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 278
Честито, Галче! Чак сега видях чудесната новина.
Лека и много щастлива трета бременност ти пожелавам.
Прекрасно е да си майка на три деца, даже и всичките да са момчета  Wink  Въпреки това, от сърце ти желая една малка, сладка принцеса.  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 3 461
честито и от мен!И аз съм с три,последните 2 с 11 месеца разлика само и съм неизмеримо щастлива. Grinning  Grinning

# 77
  • Мнения: 3 591
Честито!

и аз съм бъдеща мама на 2ма палавника - 16 юли 97 и 30декеври 2002...сега чакаме бебе с термин 17 януари Simple Smile

весело ще е!

а ти ще се навиеш ли за 4-то ако е пак момче? Laughing

# 78
  • Мнения: 3 479
Брей, как я изровихте тая тема.  Grinning
Благодаря на всички за милите думи и хубавите пожелания. Grinning

# 79
  • Мнения: 5 468
Shocked Пропуснала съм новината!
Пожелавам ти от сърце, Галче, едно красиво и здраво момиченце на връх Коледа за подарък! И лека бременност!!!
Много смели хора има тука значи Thinking. Аз докато се чудя и мая за още едно, ще вляза в менопауза Laughing

# 80
  • Варна
  • Мнения: 632
Хей браво на вас gal4e! Ама,че хубавооо! Да сте живи и здрави всички и леко бременеене!
Да си призная и аз си мечтая за три деца  Grinning ,ама да видим  Grinning

# 81
  • Мнения: 3 479
Цитат на: [desi]
Честито!

и аз съм бъдеща мама на 2ма палавника - 16 юли 97 и 30декеври 2002...сега чакаме бебе с термин 17 януари Simple Smile

весело ще е!

а ти ще се навиеш ли за 4-то ако е пак момче? Laughing


Деси, честито и на теб. Да, наистина страшна веселба ни чака Grinning .

На въпроса ти - май ентусиазма ми стига само за три Wink , че и годинките ми не са малко.  ooooh!  
Офф, какво да се прави, но май късничко се сетихме да се множим, но сега има възможност и решихме да се възползваме.

# 82
  • Мнения: 487
Хей,честито и от мен!По-голямо щастие едва ли има,а дали ще е момче или момиче няма значение-да е живо и здраво,нали си е вашето.Аз поне така отговарях на всички,които със злобичка ме питаха-ами ,ако е пак момче?Е,не е,но ако трябва да съм честна-за нас нямаше никакво значение този път!
ЖЕЛАЯ ЛЕКА БРЕМЕННОСТ,БЕЗПРОБЛЕМНО РАЖДАНЕ И МАЛКО,СЛАДКО БЕБЕНЦЕ!!! newsm10

# 83
  • Мнения: 3 591
Цитат на: ivata
Хей,честито и от мен!По-голямо щастие едва ли има,а дали ще е момче или момиче няма значение-да е живо и здраво,нали си е вашето.Аз поне така отговарях на всички,които със злобичка ме питаха-ами ,ако е пак момче?Е,не е,но ако трябва да съм честна-за нас нямаше никакво значение този път!
ЖЕЛАЯ ЛЕКА БРЕМЕННОСТ,БЕЗПРОБЛЕМНО РАЖДАНЕ И МАЛКО,СЛАДКО БЕБЕНЦЕ!!! newsm10


ти за мен си жената-мечта...3 деца под 5 години- ей на това му викам геройство....

само не ми казвай, че не се е случвало и 3те да зареват по едно и също време... как намери 3та ръка да погалиш главица?

Ей, наистина ти се въхищавам! Аз така ги бях планирала... ама пусто му - сега съм бременна за 5ти път и 4акам 3то... Господ не пожела да ми даде такова изпитание- явно знаеше, че няма да се справя.

# 84
  • Мнения: 487
Да ти кажа честно три наведнъж не се е случвало.За щастие голямото ми момче толкова много обича брат си и сестра си,че понякога все едно сме две майки-бърза преди мен да гушне,целуне или успокои!Чудя се с какво съм заслужила такова добро дете.....?!
А иначе,като родих Вики си мислех,че е по-добре децата да са с по-голяма разлика,за да можеш да му се нарадваш на детенце.После обаче размислих(и слава богу)и с таткото решихме да действаме за второ,то пък взе,че ни хареса и решихме и трето.Та така прз 2 години-бебе!За съжаление  ще трябва да спрем до тук!
И какви са тия приказки за несправяне?Щом го желаеш силно ще се справиш!Желая ти безпроблемна бременност,леко раждане и здраво бебенце! thumbsup

# 85
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Галче, ЧЕСТИТО и от мен! stork-girl
Възхищавам ти се на куража и ти желая много лека бременност и прекрасно малко момиченце!
 newsm30 Ако третото не е женско, четвъртото ще е, със сигурност! Майтапче, майтапче... ама то не се знае.

# 86
  • Мнения: 3 479
Цитат на: ivata
Хей,честито и от мен!По-голямо щастие едва ли има,а дали ще е момче или момиче няма значение-да е живо и здраво,нали си е вашето.Аз поне така отговарях на всички,които със злобичка ме питаха-ами ,ако е пак момче?Е,не е,но ако трябва да съм честна-за нас нямаше никакво значение този път!
ЖЕЛАЯ ЛЕКА БРЕМЕННОСТ,БЕЗПРОБЛЕМНО РАЖДАНЕ И МАЛКО,СЛАДКО БЕБЕНЦЕ!!! newsm10



Вие с татито самички ли си ги гледате? Защото аз много се притеснявам, дали ще се справя с бременност и малко дете. С второто беше лесно, разликата между децата ми е голяма и си я карах почти като първата.
Иначе и ние ще се радваме на бебето, каквото и да е. Просто тайничко се надяваме, че и на нас ще ни се случи да вързваме панделки и да купуваме роклички Grinning

# 87
  • Мнения: 3 550
Ех, че хубаво! Дано желанието ви този път се сбъдне! Само радост да ви носи, какъвто и да е пола!

# 88
  • Мнения: 487
Абсолютно сами!Много,много рядко свекърва ми ги гледа за 1-2 часа,за да можем да излезем.Не сме "паралии",както си мислят повечето хора като чуят,че сме с три деца.Само татито си знае какво му е,но не се оплаквам-колкото-толкова!Скъпите вещи далеч не са най-важното в живота(според нас)и се стремим да възпитаме и дечурлигата така!А за гледането-да ти кажа с всяко следващо става все по-лесно!По-спокойно гледам на нещата,което ме учудва защото  бях адски нервна преди това.Е,първия месец като се роди третото,ми трябваше време да се адаптирам.Сега се чудя кога минаха 7 месеца и бебето ми скоро ще стане на 1 годинка!
Дано да ви "върже"за рокличките и панделките,защото наистина е голамо удоволствие!Абе щом и тати избира ленти за глава за момата......

# 89
  • Мнения: 4 242
Хееей честито и от мен!
Благородно ти завиждам, дано и на мен ми се отдаде такова възможност един ден Praynig
Пожелавам ти лека бременност и сладко розово момиченце на финала! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт