За имената на кучките!

  • 6 041
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 958
Моето куче беше мъжко и се казваше Гарди - от пазач.
Имах го за кратко време, беше немска овчарка. Дадох го на едни познати да го отглеждат в провинцията, когато беше на 9 месеца. Живя 14 години.

# 61
  • Мнения: 1 065
Да кажа и за мойта кучка-Джили,невероятно коли-само дето не можеше да говори,разбирахме се само с поглед Wink
Сега имаме котарак-Веско,своенравен и див,като кръстника си

# 62
  • Мнения: 595
Като бях малка имахме пудел - Антон Дончев.
След като той почина си взехме булонка от Московския цирк - Изабела Василиевна. На галено - Бела. Живя до 19 годишна/човешка/ възраст.
Предпоследното ми гадже ми подари кокер - Пъфи. Кръстих го на Пъф Деди, сега ПиДиди. Остана при "баща" си...
Сега имаме йоркшир - Джая. Наште си я гледат де...
Toва ми напомня за йоркширския териеер на Анахид Тачева - Вишу Тачев-Така беше записан в паспорта Laughing

# 63
  • Мнения: 2 070
На един приятел баба му си крастила кравата Десислава. Той веднъж заведе друг общ приятел на село, ходили и да пасят кравата. Цял ден викали Десиславоо Десиславчее. То пък кво и ма да викаш след преживяща крава. Бъзикаха се с мен хората.

Имахме коте Бети, беше кръстено на някаква от сериал от 92-3 година, ама като не помня коя...  newsm78

# 64
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Фънки /боксер/, Тара /пуми  Peace/.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 762
Имала съм много кучета за които още ми е мъчно- Сандра, Пипи, Джорджо, Реми............ преди три години си взех една страхотна каракачанка и я кръстих Дарма  Laughing Умря миличката и си взех същото, но мъжко, казва се Дарко.......... страхотен огромен сладур  Hug

# 66
  • по света
  • Мнения: 1 587
Кучето ми на аватара се казва Лора.

# 67
  • Мнения: 3 521
Имам 2 ротвайлера майка и син - Маша и Кобо се именуват Mr. Green.

# 68
  • Мнения: 227
На майка ми кучката се казва Майла  Tired,нямам представа откъде го измисли това име.Но вече свикнах и даже и хОди името(на кучката,де) Wink

# 69
  • Мнения: 27 524
Айде...дойде време да си кажете,как се е казвала и ли как се казва вашата кучка! Mr. Green
...дойде и Фред.Ама той си дойде с името! Grinning
Какви са имената на вашите любимци? Mr. Green
А вие чували ли сте някой да подвиква на кучето си с вашето име!? Thinking

Щом е дошло време - казваше се Шира. Зеленото злорадо човече е много подходящо за починалите животинки, ммм, да.
Фред кучка ли е бил също?
На сегашния ми е Рашо. Пак е мъжки и е папагал и също не се вписва към кучките.
Не, не съм чувала.

# 70
  • Мнения: 4 195
на сватбата ни...прибираме се цяла тумба след ресторанта, мойта дружка Кети - пийнала, все пак "шматето" се е бракувало, влизаме у нас и почвам да викам котката -Кети, Кети.мац пис пис, мойта прителка ми вика - що ме викаш като котка ма, ти се омъжи и веднага полуде Crazy
Кучето ни се казва Нерон, малкия му вика Муньо Rolling Eyes
Джейн донеси на коледния Бизи, моля те Wink Heart Eyes

# 71
  • София
  • Мнения: 4 884
Не съм имала никога куче, а кучка пък съвсем, но най-хубавото име, което съм чувала в тая връзка, е Мойра.

# 72
Обожавам кучетата и винаги съм имала.Първото беше пудел-Ричи.Но след като изяде всичките ни обувки, майка ми реши да я подари на едни познати.Второто немска овчарка-Маги Cry Cry Cryнея много си обичах.След това пак овчарка-Брус (преди месец почина)  :cry Заедно с него и боксер-Чара.HugКоято сега е на 2 год. и е много чаровна.

# 73
  • София
  • Мнения: 13 206
Кучки не сме имали.. само кучове... Wink
Лорд - ирландски сетер. Почина преди 2 г. Сега у нас се подвизава немският овчар Норд, на галено Башко... Старец е вече  Confused

# 74
  • Мнения: X
Фрида ..се казваше Cry

Общи условия

Активация на акаунт