Набор 2001 (6)

  • 13 026
  • 309
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 842
Ние сме сменили само долните два резеца за сега и то единият падна миналият месец, голям фъфляк беше. Представям си като паднат горните два какъв образ ще бъде  tooth

# 61
  • Мнения: 7 263
Ооооо Гита Огстрашна красавица си отгледала  Hug Hug Hug
Явно и купона е бил на висота.   bouquet  bouquet  bouquet
Така като ви чета и почвам да се чудя, нашия батко смени предните зъбчета в предучилищната, а при Лъчи и помен няма още от разклащане  newsm78 newsm78 newsm78.
Довечера ще го проверя пак дано да ми разреши да му измия зъбите  Simple Smile
Ето малко снимки от днешния ни открит урок по плуване. Само мойто гардже е още с пояс, но госпожата ме увери че скоро ще го махнат  Simple Smile

http://family.webshots.com/photo/2743286810042788522AVNxgw

# 62
  • Мнения: 3 886
Гита много е сладка  сладурка е голяма.Тъку що се обадих в сервиза и ще д ойдат на място но чак на 2 ри #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfireиде ми да се гръмна  ви казвам които се цапа ще се перя аз няма да си цапам моите ръчни перки Crossing Arms Naughty Tired ooooh!

# 63
  • Мнения: 7 263
Сори за спама, ама да посъчувствам на Орхидеята  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil и ние днес останахме без сушилня, а се сетете в това време как съхне пране и колко могат да нацапат трима мъже  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
И всичко това преди Коледа  #Crazy #Crazy #Crazy

# 64
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Благодаря за комплиментите!!!

Сори за спама, ама да посъчувствам на Орхидеята  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil и ние днес останахме без сушилня, а се сетете в това време как съхне пране и колко могат да нацапат трима мъже  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
И всичко това преди Коледа  #Crazy #Crazy #Crazy

Какво да ти кажа....Нямаме сушилня, нямаме и терса за простор. Имаме външен простор, но пък сме на 1ет и само с охрана ги оставяме на съхнат там. А сега в това време.... ooooh!.....За това от време на време си завъждаме мухъл.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 612
Здравейте,да се присъединя към комплиментите за Танти Hug Росенчо е по-добре,Т изчезна изведнъж както и се беше появила и сега му няма нищо,но ще си остане тази седмица в къщи,само в сряда ще го пуснем за тържеството.Иначе и на него съвсем от скоро му се клати единия долен резец,най-накрая(непрекъснато го проверявах от няколко месеца),но той съвсем не е доволен от факта и умира от ужас как ще му падне hahahaМного сме зле в отношение на рани и други подобни,направо изпада в истерия като се удари,а пък ако има и кръв,ле-ле става страшно ooooh!

# 66
  • Мнения: 3 886
А сега една новина #Crazy #CrazyКрис иска за коледа още 1 момиченце.Толкова е щастлив ,че има сестричка че иска още 1.И ето неговитв думи 9това вече 1 седмица ми го казва като се прибере от детската)Мамо аз ще ходя на училище сестра ми на детска а ти и  бебето в къщи.Използвай че и маш още малко време да ни се радваш че после ще станеме голями и няма да можеш #Crazy #Crazy newsm78 newsm78Да се смея ли да плача ли останах така Shocked Shocked Shocked ShockedНо да ви кажа направо ми се дорева като се сетя че след някоя и друга година наистина ще стане така Tired Tired

# 67
  • София
  • Мнения: 3 612
Виж какво,няма какво да се чудиш ами направо действай Joy То детето правилно си го е казало.

# 68
  • София
  • Мнения: 39 830
liani, когато се разклатиха долните два резеца на Дияна я заведох на зъболекар. Хубаво, всичко мина гладко, малко болезнено. Дойде ред на горните два. Дияна в някакъв луд неистов ужас, не дава поглед да й хвърлиш в устата. А зъбчето се клати, виси на косъм. Дияна киха, съответно зъбчето фърчи напред, обаче не пада. Дияна си го пази кат орлица. Отива на градина, едно момиченце и плеснало шамар (неще си играели, момичешки приятелски бой) и зъбчето паднало. Тя ухилена, беззъба и щастлива Simple Smile

Когато се разклати 2рия горен директно й заявих, че няма да издържа всичко наново, и мъж ми я заведе на зъболекар Simple Smile

# 69
  • Мнения: 7 263
DIVA_ORHIDEQ да ти кажа този 6 - годишен мъдрец е от прав по-прав! Така чеееееее хич не се ослушвай ами .... luvbed luvbed luvbed Така и така за тази Коледа няма да сколасаш,ама поне за следващата да  stork-girl 1stroller  ylinfant newsm07 зарадваш децата  hahaha hahaha hahaha

# 70
  • Мнения: 3 886
Да бе ама бащата неще а ас с още едно 100% ще вляза в лудницата Mr. Green

# 71
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
А сега една новина #Crazy #CrazyКрис иска за коледа още 1 момиченце.Толкова е щастлив ,че има сестричка че иска още 1.И ето неговитв думи 9това вече 1 седмица ми го казва като се прибере от детската)Мамо аз ще ходя на училище сестра ми на детска а ти и  бебето в къщи.Използвай че и маш още малко време да ни се радваш че после ще станеме голями и няма да можеш #Crazy #Crazy newsm78 newsm78Да се смея ли да плача ли останах така Shocked Shocked Shocked ShockedНо да ви кажа направо ми се дорева като се сетя че след някоя и друга година наистина ще стане така Tired Tired

Ти мани, че за миналата Коледа това беше желанието на Танти, а не знаеше още, че съм бременна. Шестото чувство при тях е на max.

# 72
  • Мнения: 7 263
Абе стават си чудеса на Коледа  Wink Wink Wink
Току виж още някое екзотично цветенце попълни букета на Орхидеята Laughing Laughing Laughing
В тази връзка има ли някой от вас, който се е замислял за трето защото гледам че повечето тук сме с две деца?!
Питам от любопитство естествено  Embarassed

# 73
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте и от мен. Аз се появих вече. Свекърва ми ни беше на гости и я развеждах насам-натам няколко дни.
Имаше едно въпросче към мен - за снимките - изпратих ги на DIVA_ORHIDEQ, там са при нейните - не са много защото не ни дадоха да снимаме. В Арената било забранено да се снима (само с телефон може).

На Тошко вече му расте първия нов зъб. Но пък другите са ужас - досега са му направили 3 кариеса, утре пак ще го водя - има още.

По въпроса за бебетата - Тошко също искаше още едно бебе, но това беше когато Велина беше точно на възрастта на Дидка на Орхидеята. На въпроса "Защо, нали си имаш едно бебе?" отговори - То не е вече бебе (беше проходила 2-3 месеца преди това), започна да проявява интерес към неговите неща и т.н. Сега не е споменавал нещо такова - не му остава време от постоянни дрязги и препирни, че чак и бой... Има сестра си за равна с него.

А пък сушилня нямаме и скоро няма да имаме - всяка зима се побърквам с това пране - не стига, че бавно съхне, ами и дрехите са по-дебели... Дано по-скоро ти оправят пералнята, че без нея накъде.

# 74
  • Мнения: 3 886
Абе стават си чудеса на Коледа  Wink Wink Wink
В тази връзка има ли някой от вас, който се е замислял за трето защото гледам че повечето тук сме с две деца?!
Питам от любопитство естествено  Embarassed
Ми да кажа честно искам но  направих грешката миналата година по това време да направя аборт  много ми е мъка но ако го бях оставила незнам сега как щях да се справям  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт