Набор 2001 (6)

  • 13 046
  • 309
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 263
Орхидея - човек винаги се справя!
След като се справяш с две, надали три ще ти се опънат. Не те агитирам само разсъждавам на глас.
Иначе ако оставим шегата настрана смятам, че децата трябва да идват на този свят само желани.
Винаги можеш да размислиш  Hug пък и при такива сполучливи първи опити ...............

# 76
  • София
  • Мнения: 3 614
Да ви кажа и аз при тези две момчета,определено ми се иска някое момиченце reverance още повече,че още с първото и двамата искахме да е женско,ноооо...в момента,както казва мъж ми,министерство на финансите не разрешава Mr. Green,ако някой ден има възможност,желание не ни липсва.

# 77
  • Мнения: 3 886
И  аз съм тук добре ми идва почерпката Ди отдавна заспа .Днес ми беше хаос напазарувах лакомства за детската.В четвъртък сме на тържество с Крис и ДИ.Ще дам след това снимки.А отделно крис има пак тогава от детската та за 1 ден 2 подаръка ама нищо аз заради малката исках защото много се радва на дядо коледа и украсите.Та сме от сега във вълнение много ми хареса това      http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=144869&cat=3

# 78
  • София
  • Мнения: 1 068
Здравейте,

Аз отдавна не бях се мяркала на сам,че много работа имах. След две седмици боледуване от понеделник и двете щерки са вече на градина и ясла. Голямо боледуване, голямо чудо беше.

Днес им е коледното тържество в ОДЗ-то.  Накупих подаръците за в къщи от Хиполенд още в началото на месеца.


Лени, за трето дете мъж ми е навит, но аз не - трудничко ми идва с двете+работа и домакинство.

# 79
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз не съм се мяркала скоро.
Тържеството в нашата ДГ е в петък. Днес ще занеся подаръците- Александра ще получи същия лаптоп, какъвто и Крис на Орхидеята. На Рая взехме кухня, но е толкова огромна, че не става за ДГ и ще трябва да занеса кукла Tired
И аз понякога имам мерак за още едно, но тогава вече оконачетелно ще откача. Не се наемам Naughty

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Зравейте!
И ние вече сме готови с подаръците, като да не повярваш толкова навреме тази година Simple Smile Обикновено пазаруваме в последния момент.  На Мишо взехме ръчен часовник /мн е сладък и като знам какъв мерак има за него нямам търпение да дойде Коледа  Crazy/ и един конструктор от рода на Лего, но е на друга фирма. За малкия взехме едно телефонче на Chicco.
Тържеството в градината беше вчера. Още в първа група се гласува да не се правят подаръци в градината и така си е и до днес.. Добрият старец носи на всички разни лакомства, опаковани в къщичка или подобно. Тази година за първи път имаше и малко подаръче - прожекционно апаратче във формата на фотоапарат. Не е лошо.
За трето дете - ами никак не съм навита, особено в момента  Blush Таткото доста работи, а и не е от тези, които много се занимават с децата, та 3 деца ще ми дойдат в повечко. Макар че като сме си говорили ако стане някаква грешка, той е на мнение, че аборт няма да правя  #Crazy Дано не ми се налага да правя този избор  Praynig

# 81
  • София
  • Мнения: 39 921
Уф, ние само единя подарък купихме, вече й го получи. Но с тези самолети и въртолети не знам какво да правя Simple Smile
Дияна вече е по-добре, но лекарката днес ме предупреди, че даже и 37.2 да вдигне трябва да започне с антибиотика. Гърдите са й чисти... но за да не стане отит...

За сега на видеозона се видя едно бебче, но в рода на мъж ми има близнаци. Смея се снощи, че корема ми е огромен и бъзикам мъж ми, че може да са 2-3 Simple Smile

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 551
...За сега на видеозона се видя едно бебче, но в рода на мъж ми има близнаци. Смея се снощи, че корема ми е огромен и бъзикам мъж ми, че може да са 2-3 Simple Smile
И моя корем, а и като цяло с втората бременност, бях доста по-едра. Много рано ми пролича, качих 18 кг. и имах чувството, че ще се пръсна накрая  Confused
Лека бременност и здраво бебче накрая   bouquet
П.П. И в моя род има близнаци, но може би се оттървах  Joy

# 83
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
А при мен обратното - с Тошко имах много голям корем, качих 14-15 кг. Но да каже че напълнях през зимата когато Тошко беше бебе, значи след 6 месеца (през пролетта, когато той беше на около годинка бях с 20 кг повече от нормалното си преди да забременея). С малката качих 9 кг, корема ми не личеше толкова. И пак напълнях през зимата след това (не от самата бременност). Сега съм си 18-20 кг над нормалното и вече престанах да се надявам, че ще ги сваля.

Това за килограмите го казвам, защото мисля че има значение, бях по-пълна и затова качих по-малко с втората бременност.
А това дето бабите казват за корема, май е вярно - при момчетата е голям и е високо горе, и обратно при момичетата - при мен беше точно така (макар че научих това еджа след като родих.
И двете бебета бяха почти еднакви, така че това не оказа влияние, даже малката беше малко по-тежка и дълга от Тошко.

Лека бременност и от мен Hug

# 84
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 380
...За сега на видеозона се видя едно бебче, но в рода на мъж ми има близнаци. Смея се снощи, че корема ми е огромен и бъзикам мъж ми, че може да са 2-3 Simple Smile
И моя корем, а и като цяло с втората бременност, бях доста по-едра. Много рано ми пролича, качих 18 кг. и имах чувството, че ще се пръсна накрая  Confused
.....

Ееее, а аз какво да кажа, като и с двете бременности качих по 35-40кг. Сега имам още 18кг да свалям.

АнМари, дано да са толкова, колкото можете да поемете  Wink

# 85
  • Мнения: 3 886
И в нашия род е имало близнаци но майка ми вече е имала брат ми и мен и ги е махнала.После на брат ми жената забременя но   поради трудното  износване не успя  да ги задържи.Аз днес успях да опаковам подаръците.Ако някой иска и не му се занимава да свирка мноооогооо обичам да се занимавам с това Joy Joy Joy Joyкачеството е такова защото е с джиесем #2gunfire #2gunfire #Cussing outточно днес ми е паднала батерията а зарядното ми е в стаята дето Дидито спи  #Cussing out #Cussing out

# 86
  • София
  • Мнения: 1 001
Привет!Малкия беше болен, та се суетяхме около него...Абе на теория мисля, че ако имаме възможност по - натам бихме пробвали за трето...Но някак се страхувам, докато са малки е лесно, после става трудното - как ще се оправят в този живот...
Ето отсега се вълнувам за първия клас - как ще бъде, къде ще влезе, английски ли ще учи... Rolling Eyes Ами Сашко на ясли напролет... Rolling EyesТа така...
И аз обичам да опаковам подаръци HugЗасега ги събирам, и после задействам опаковъчната конспирация Laughing

# 87
  • София
  • Мнения: 39 921
Дияна иска да учи рисуване. При нас има училище с паралелка с изобразително изкуство. Мисля там да я запиша. Иначе на английски ходи в "Британика". Много й харесва, но сега е болна и пропусна доста.

Сетих се нещо по повод опаковане на подаръци. Мъж ми прибра подаръка на Дияна от градината. Отворихме го. По едно време Дияна ме пита "аве тоя Дядо Коледа как пък точно с таз хартия ми е опаковал подаръка. Нали и ние имаме същата хартия" Simple Smile От книжарницата където купих подаръка на Дияна имаха голяма опаковачна хартия, дължина към 2 метра. И така й така я купих, книжарката рече "ще я използваш за нещо" Simple Smile Иди после обяснявай на детето защо Дядо Коледа опакова по този начин Simple Smile

# 88
  • Мнения: 642
Здравейте!
Емилиан си поискал от Дядо Коледа ХЕЛИКОПТЕР С ДИСТАНЦИОННО!!!  Shocked #Crazy Shocked
Направо изпаднахме в шок! След известно обикаляне насам -натам (безуспешно  Cry ) най-после открихме  едно магазинче на Нишава (близо до Дойран) откъдето на малката купихме кукла-бебе (плаче, смее се, цока от шише и пр. само за 17 лв !!!)... та там поръчхме  такъв хеликоптер и слава Богу наситина ни го доставиха в уречения ден! Струва 38 лв, но сме мн. щастливи, че намерихме. Тържеството им е утре. Ще пиша отзиви после Simple Smile

# 89
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Леле колко подаръци!
Много ми е досадно да избирам подаръци, грам фантазия нямам. Бях си спокойна защото /май го писах вече/ Сиси искаше енциклопедия от нас /и здраве от дядо Коледа. Обаче - в градината правили списък, предполагам за улеснение на родителите- който ме хвърли в потрес! Взела та казала, че иска кукла Борн/да не остане по назад от останалите:-(. Как пък не - има си кукли, такава няма ама си мисля, че е голяма вече за нови кукли. А и 120 лева за кукла посмъртно не давам. Почвам аз да я обработвам , хиляда простотии измислих само и само да даде някаква алтернатива на дядо Коледа, ако не успее човека с тази кукла. Че е сложна за изработка щом по магазините е толкова скъпа  ooooh!. Тук тя ми каза, че затова я е поискала от дядо Коледа а не от нас, един вид ни е пожалила откъм пари. Laughing
Е, накрая каза, че ще е много доволна и ако получи мумии като подарък. Sunglasses Не знам дали някой ще се сети кое нарече мумии? Laughing
Купих и ги днес. Останалите неща ще са книги и други от книжарницата. Заринали сме се с играчки, стига толкова.

АнМари - поздравления!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт