Мама май усеща вече МАЙското палаво човече.

  • 14 033
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 792
здравейте мамчета влизам само на бързо да се разпиша в новата тема че още съм на работа и немога сега да ви изчета.
много ви завиждам за софийската среща и ви пожелавам весело изкарване и да се снимате ей че да ви видим какви сте сладурки.айде лека вечер Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 448
Момичета,сега разбрах,че съм била в контакт с дете,което се е разболяло от скарлатина.Какво да предприема?

# 17
  • Мнения: 731
Честита ни нова темичка! Маги, благодарности!

Аз съм добре и нямам с какво особено да се похваля. Във вторник ще правя амниоцентеза.

В събота съм ЗА среща. Само кажете в колко часа!

Весела и изпълнена с добри резултати темичка за всички!

# 18
  • Мнения: 1 492
Да се запиша и аз Simple Smile

Мария, не се притеснявай. Възрастни се разболяват много рядко от скарлатина. Следи първите три дни следи за болки в гърлото и висока температура. Ако вдигнеш температура до 24 часа ще е появи и обрив. При тези симптоми, още преди обрива да си излетяла до докторката.
Стискам палци да не се налага.

И аз искам среща, но ако не съм оздравяла, няма начин да дойда за съжаление Sad

# 19
  • Мнения: 425
Здравейте!
Ами от къде да започна,незнам,толкова съм развълнувана все още Grinning..сега се върнах от фетална морфология-освен 4е вси4ко е наред на бебето Praynig,разбрахме най накрая и пола- МОМЧЕ Е! Grinning/аз тихи4ко да кажа 4е исках моми4е/
Ами това е ,доволна съм от доктора/д-р Марков/прегледа е 60лв,без диск/не сме искали

# 20
  • Мнения: 50
ехааа кога стана време за друга темичка  Grinning хайде честита нова темичка

# 21
  • Мнения: 33
Добро утро от мен LaughingИ аз да се запиша  smile3503Нямам много време за писане,но поне гледам да прочитам това,което пишете.Но така сме работещите майчета. newsm03Само хубави неща пожелавам на всички,а на тези,които имат днес имен ден,честито sohappy smile3525

# 22
  • Мнения: 50
какъв имен ден е днес? newsm09

# 23
  • Мнения: 559
какъв имен ден е днес? newsm09

Снежана, Снежка  Simple Smile
За колко часа се разбираме утре?

# 24
  • Мнения: 439
Здравейте настоящи и бъдещи мамчета,да се запиша и аз в отбора.Термина ми е 3май,а във вторник съм на фетална морфология и нямам търпение до тогава.После ще ви се похваля от резултата
Поздрави за страхотната темичка

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте!
Записвам се в новата тема!
За голяма радост на нашата кака, която иска сестричка желанието й може би ще се изпълни - ще си имаме МОМИЧЕНЦЕ!!!
Весело прекарване на утрешната среща!

# 26
  • Мнения: 84
Здравейте момичета.Хайде и аз да се запиша в темичката.
Добре дошли на новите МАЙчета.Леко бременеене.Само положителни мисли да споделяте с нас и ние с вас.

Да ви се похваля.Снощи бях на банкет от фирмата на мъжа ми.Изкарахме си супер.Имаше хубава музика и потанцувах. И пусто толкова обичам рок,че като го чух сърцето ми заигра и се повихрихме лекичко. newsm68 После бебчо така се вихри из корема ми,че се притесних да не стане нещо и пих 2 НОШПА.
Организаторите на банкета бяха решили,че гостите ще седят прави около масите и хапването и пийването бяха на блок маси.Та по едно време мъжа ми ми намери стол за да мога да седя иии всички ме гледат и се чудят какво ли мие.Никой не вярваше че съм бременна.Нали само ви се жалвам ,че ми е малък корема.Бях с един блузон по мен иии то все едно съм преяла с ястията там.
Стига толкова с мойте емоции

сега да ви помоля да стискате палци

Днес съм на консултация при ония доки,където имам проблеми с него за талоните. Днес е деня на срещата и скандала.

Като си дойда ще докладвам.

# 27
  • Мнения: 73
Привет и от мен!
Поздравления за прекрасната тема! Включвам се и аз към вас, очаквам мойто бебче за 10.05.!

# 28
  • Мнения: 84
Момичета,какво си поръчахте на

Дядо Коледа     , и на

джуджетата  .   ?

Аз искам една такава принцеса   

дано на 20.12 да каже доктора че ще е момиченце

чакащите близнаци пожелавам от сърце -----> 

# 29
  • Варна
  • Мнения: 30
Добър ден и от мен! Аз днес не съм на работа заради лошото време и си работя от нас. Целувки по тумбачетата Hug

Общи условия

Активация на акаунт