Защо се разширяват дупките на бибите?

  • 1 198
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 475
Ама магазин РОШКО, аз не ги изварявам, както съм писала ползвам електрическият парен стелиризатор на Авент  Sad И за това не мога да разбера защо става така при положение че пробвах с различни марки биберони....в крайна сметка за това съм го купила този стерилизатор  Cry

Няма значение дали се изваряват в парен стерилизатор или в тенджера.
По - важно е да не се изваряват (стерилизират на пара) повече от 3 до 5 мин.

# 16
  • Мнения: 2 197
Ама магазин РОШКО, аз не ги изварявам, както съм писала ползвам електрическият парен стелиризатор на Авент  Sad И за това не мога да разбера защо става така при положение че пробвах с различни марки биберони....в крайна сметка за това съм го купила този стерилизатор  Cry

Няма значение дали се изваряват в парен стерилизатор или в тенджера.
По - важно е да не се изваряват (стерилизират на пара) повече от 3 до 5 мин.

Зависи от мощността на микровълновата. За моята времето беше 8 минути. Не съм имала никога проблеми с бибероните до последните месеци, когато вече дъщеря ми има много остри зъби и просто ги прегризва. Ползвала съм Авент - силиконови. Може би все пак времето е много и затова така се получава при вас.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 475
Ама магазин РОШКО, аз не ги изварявам, както съм писала ползвам електрическият парен стелиризатор на Авент  Sad И за това не мога да разбера защо става така при положение че пробвах с различни марки биберони....в крайна сметка за това съм го купила този стерилизатор  Cry

Няма значение дали се изваряват в парен стерилизатор или в тенджера.
По - важно е да не се изваряват (стерилизират на пара) повече от 3 до 5 мин.

Зависи от мощността на микровълновата. За моята времето беше 8 минути. Не съм имала никога проблеми с бибероните до последните месеци, когато вече дъщеря ми има много остри зъби и просто ги прегризва. Ползвала съм Авент - силиконови. Може би все пак времето е много и затова така се получава при вас.

Това за стерилизацията в микровълнова е точно така.

# 18
  • Мнения: 4 428
Аз ползвах силиконови на Авент и бях супер доволна  Peace Въобще не са мръднали бибите. Аз използвах стерилизатор за микровълнова. Слагах го на 5мин. Аз си мисля, че прекаляваш с времето за стерилизиране и за това така става.

# 19
  • Мнения: 113
Ами лошото е че той е автоматичен, сипва се определено количество вода и той се изключва сам след около5 мин....освен да пробвам да ги вадя по-рано...аз си го мислех,ама се притеснявам дали така няма да наруша стерилизацията Sad

Общи условия

Активация на акаунт