Пазарувате ли онлайн и от къде?

  • 3 853
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
...Laura B кой е сайта на Вега Тойс?
http://www.vegatoys.com/?area=toys
Доставката е безплатна за цялата страна, само поръчката да е над 10лв.

# 16
  • Мнения: 2 908
Какво трябва да имаш за да пазаруваш онлайн-дебитна или кредитна карта?

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 973
Най-редовно пазарувам от Кикиморско царство и ДаНет.

# 18
  • Мнения: 72
Гледам, че има много мами, които пазаруват от Кикиморско царство и ДаНет, споделете какви са цените на доставките, особено извън София.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 973
Зависи от това какво и колко поръчваш. Във всеки от тези сайтове има написано как да пазаруваш и какво се плаща за доставката.

# 20
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Какво трябва да имаш за да пазаруваш онлайн-дебитна или кредитна карта?
Аз лично заплащам при доставката, на куриера. Peace

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Поръчвала съм от Данет, Фемили и Вега тойс. Доволна съм.

# 22
  • Мнения: 479
Данет, Пакостник, Играчките и 911

# 23
  • някъде
  • Мнения: 979
Някой плащал ли е чрез еПей в тези сайтове?Пише ли производителя на играчките или като получиш разбираш?Опасенията ми са за китайските боклуци.

# 24
  • Мнения: 1 745
Само аз ли не съм доволна от трите си пазарувания он-лайн?  Rolling Eyes Единия път беше от Пакостник и бях поръчала един биберон-залъгалка от 0 до 6 месеца,че да не беше и до 3,а ми бяха пратили за над 6,исках една хавлийка за баня,пратиха ми друга...Миналата седмица пък пазарувах от Фемили-бг и поръчката ми нямаше нищо общо с истината.Исках едно боди,пратили ми друго,но поне се обадиха и ме питаха;исках крем за студено време на Бюбхен,пратили ми Нивеа,нямаше термобокс,но никой не ме беше предупредил и ми бяха сложили някакво шише за хранене-ужасно,Бейби Нова,което не съм го искала изобщо...Абе не бях никак доволна.Писах им мейл и се разправях цял един ден за крема,който вече не го исках,но те ми го пратиха,като преди това искаха да снимам Нивеа-та,че да не ги лъжа случайно...  #Crazy Все се заричам да не пазарувам повече така,но и аз като авторката на темата с малката мишка... Няма излизане! ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 100
Само на мен ли не ми отваря сайта на ВегаТойс? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт