На море в чужбина - 2008 - Всичко по темата!

  • 74 774
  • 638
  •   1
Отговори
# 585
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Djina,ето тук можеш да жидиш някакв цени,но с автобус http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/bus_programs/view.html?oid=37649
По-добре да резервирате чрез агенция според мен.
 Ако искаш ми пиши на лични и ще ти кажа къде да отидеш в Плевен ,защото съм сигурна,че ще ти посочат правилните хотели.

# 586
  • Мнения: 11 747
Djina, определено се обърни към агенция, за тях пакетите са на по-ниски цени, а и ти организират транспорта и всичко. За тази цена хотела ще е доста семпъл и храната няма да е пищните безкрайни, отрупани маси на 5* хотели в Анталия, но няма да е по-зле от на БГ Черноморие за тези пари!  Peace

# 587
  • Мнения: X
Patenze25  ,Mma Ramotswe,моля дайте инфо за Халкидики или Олимпийската Ривиера-адрес,сайт има ли?
Търся по4ивка за няколко дни за семейството ми!:)
Благодаря предварително!

аз повече не мога да пиша, освен да дам цените
на човек за 5 нощувки платихме по 125 лв
отиване и връщане с автобус на човек - 80 лв
както казах, безсмислено е да се плаща храната
за същата сума 10 евро на ден се храниш навсякъде - става въпрос за закуска и вечеря
и не си зависим пт ресторант и място

ние бяхме с Бохемия ето тук: http://www.bohemia.bg/pochivka_ex.php?PP=1102&SPP=1108&c=15

ако сте с кола, може и директно да отидете на място
хотелчетата в края на юни бяха полупразни

# 588
  • Мнения: 638
Благодаря, Mma Ramotswe Simple Smile

# 589
  • Мнения: 3 164
Понеже темата е доста дълга, а не ми се чете WinkИнтересува ме за Халкидики или др. подобни- без агенция как стои въпроса с хотел/бунгало ThinkingЗа не повече от 5 дни, със собствен транспорт.

# 590
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Shoni, виж тук: http://www.sunlight-bg.com/bg/

Но работи само с Хед офиса им на Кишинев 10

# 591
  • Мнения: 3 164
Shoni, виж тук: http://www.sunlight-bg.com/bg/

Но работи само с Хед офиса им на Кишинев 10
Hugще разгледам  bouquet

# 592
Аз също бях решила да почивам в чужбина-Анталия,но плановете ни се провалиха.Решихме да посетим Лозенец.Бях чувала много интересни неща за селцето,но избирахме Сл.бряг като място за нашата почивка.
Бях много очарована от самото селце и от хотелчето,в което отседнахме.Лозенец е прекрасно тихо местенце,няма  този шум и суета на големите курорти,Много прилични цени,страхотен плаж,чиста морска вода,широка плажна ивица.
Хотел "Янис" е хотела в който отседнахме.Близо е плажа и е много уютно.Управителката,която в последствие се оказа собственичка, ни посрещна много добре.
Към хотела имаше и бистро ,в което се хранихме.Готвачката готвеше превъзходно.
В интернет бях прочела за прословутите им мекици....е....наистина са страхотни.
Та ....не зная дали българското черноморие не е по-добрият вариант за ваканция,при положение,че в Гърция например условията не бяха никак по-добри от тези в БГ.

# 593
  • Мнения: 3 215
Мисля,че пишеш в грешната тема,а и някакси ми се струва,че не си точно гост на въпросния хотел...

# 594
  • Мнения: 11 747
Мисля,че пишеш в грешната тема,а и някакси ми се струва,че не си точно гост на въпросния хотел...

Що бе? В правилната тема е!  Laughing Тези, дето бездруго си ходят в БГ, какво да ги агитира, цели се в тези, дето ходят по чужбините, та да ги върне в Лозенец... Как точно е намесен Слънчев бряг - не разбрах. Няколко пъти четох и връзката не намерих.  Thinking

# 595
  • Мнения: 3 215
Пина,вярно!Да ти кажа аз след като прочетох няколко пъти,си помислих дали пък Лозенец не е в Гърция  newsm78 или Турция...Изобщо обърках се,а и с този Сл.Бряг  #Crazy
Но тя и да иска още да пише, няма да може,защото няма 50 поста,слава Богу.Аман от такива евтини номера!
То и по 1 пост тук не трябва да им разрешават..

# 596
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте Simple Smile
много ще съм благодарна, ако някой ми препоръча хотел или агенция за Халкидики на база all inclusive. МОже би 4 звезди, държа да е на брега на морето, че с малко дете иначе ще е трудно.

# 597
  • Мнения: 198
горещо препоръчвам  Atos или Palini . Това са два почти еднакви хотела в Халкидики. Ние бяхме в Атос през май. За една седмица аз,мажа ми и детето на база нащувка,закуска и вечеря ни струваше общо 600лв. Хотелите са много хубави. Под тях има детска площадка, тенис на корт.......а под тях е плажа. Супер спокойно и красиво местенце. Пропуснах да отбележа, че са на първият ръкав на Халкидики-казва се Касандра. Стайте са много прилични- хладилник,телевизир,тераса,баня,тоалетна, камериерките всеки ден почистват стаите, а хавлиите и белюто,мисля на два дни го сменяха. Храната е много разнообразна и вкусна/има и детско меню на вечеря. Абе всичко е супер Hug

# 598
  • Мнения: 120
Ох, и аз като Софи имам същото питане. И ако може координати на хотелите или агенциите, че от 3 дни чета и луднах - нвсякъде всичко изглежда прекрасно, а действителността не винаги е розова  Simple Smile
Благодаря   bouquet

# 599
  • Мнения: 2 255
Здравейте Simple Smile
много ще съм благодарна, ако някой ми препоръча хотел или агенция за Халкидики на база all inclusive. МОже би 4 звезди, държа да е на брега на морето, че с малко дете иначе ще е трудно.
Ние началото на юли бяхме тук http://www.afitis-hotel.gr/site/ много сме доволни  Peace
хотела е супер  thumbsup, малък, спокоен, няма никаква разлика м/у реалност и сайт, 4*, на брега, със собствен плаж, страхотна храна, персонала  Hug, но е НВ  newsm78
резервирахме директно от хотела по телефона  yes

Общи условия

Активация на акаунт