В снега и със шейна Юлчето прекосява града

  • 11 462
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 294
Иска, балгодарско за темата  bouquet
Хайде, нова тема, нов късмет Grinning

# 31
  • Мнения: 444
Момичета,предпразнично започнах диета,та после да не стане страшно.Вижте най-добрият ми резултат до сега Party
http://www.picvalley.net/u/219/54732_039.JPG
Защо ти е диета, толкова ти е добре така?  33uu Ама то...на тебе въобще не ти личи, че си раждала!
Остави тия диети, съвсем ще се стопиш! Явно си започнала разделно хранене- отделно чифтиетата, отделно чибабчията.

Асе,
Цитат
Хайде, нова тема, нов късмет
  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover yes
Нан, честита ти"нова придобивка", със здраве да си я ползваш. Simple Smile

Ох, и аз се поувлякох и сега сън ме не лови.  Crazy
  hahaha http://jkukov.hit.bg/ajt.JPG

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 00:11 от Nanny

# 32
  • София
  • Мнения: 688
Да се включа и аз по нощите в новата тема.
НАН, много бързо и успешно възстановяване ти желая  Hug Hug Hug.

Пиги, дано Цвети бързичко да се оправи  Heart Eyes. И разбира се, всички други болни дечица също Hug. Здравето на детето е най-важното, преди за мен това бяха само думи, сега разбирам какво всъщност значи това за един родител.

Момичета, мерси за комплиментите за снимката, Пиги ни я направи   bouquet. Аз все си мисля, че много не си приличаме с Яна, даже се майтапех с татко й, че това дете не е от мен  hahaha. Само цветът на косите ни е еднакъв в момента, ама това заради боята ми за коса  Joy.

Ети, аз пасатор не съм ползвала от половин година, хем Яна има само 7 зъба. Ако си хапва така детето, защо да си усложняваме живота?

За течностите, Яна пие 200-300 мл сок (аз й го правя), 50-100мл вода, 250мл АМ и колкото кърма изцока (не вярвам да имам още много).

Рени, добри са ни татковците, така и трябва. Яна снощи поровила малко под тениската на баща си, видяла, че нищо не пуска и се отказала да търси. Научил я е на нов номер - гаси нощната лампа и си вика Нани, бебе (аз така й пея понякога)  Laughing.

Нита, прати някой е-мейл адрес на ЛС да ти пратя една снимка на Калоянчо, че нещо не влизам в кюто напоследък.

Днес правих на Яна снежно човече, като бяхме при баба. Научихме и нови думи, макар, че без преводач не я разбират: тапе - хипопотам, дЕте - делфинче, афче - жирафче.
Вече доста добре използва Да и Не и така доста добра комуникация се получава, особено ако задаваш правилните въпроси. А пък като не знае какво да отговори, много смешно вдига раменца   33uu.
Та по този начин и с гърнето имаме голям напредък. По цял ден е по гащички и вчера например нямаме пропуски. Днес обаче имаше два и то все, защото не й се оставяше играта до последно. Накрая ходи до гърнето, седне си с гащите и аз докато ги сваля,тя свършила работата.

За диетите вие се смеете, ама аз още едно килце свалих и днес се намушках в едни стари дънки  bowuu. За съжаление още не мога да сядам с тях  Simple Smile.

А вашите деца по колко часа спят на денонощие? Яна спи по 10 часа нощем (и то със събуждания) + 2 следобяд и нещо малко ми се виждат.
И ако има някое дете да спи без чувалче, слагате ли им чорапки? Аз слагам и се чудя дали трябва  newsm78.

Лелеее, пак се улях.

# 33
  • Мнения: 708
Добро утро!
Не ми се търси кафенце затова по-скромно днес   food010 kaffeetrmker_2 morning
Момичета,предпразнично започнах диета,та после да не стане страшно.Вижте най-добрият ми резултат до сега Party
http://www.picvalley.net/u/219/54732_039.JPG
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Ама вие вчера май с Нани сте прекалили с нещо Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
сега като пишете ,че ще има Дядо Коледа  в яслите ми стана смешно .Когато Марти беше на около 3г. излезнахме на разходка и пред един магазин имаше от тези които се задействат от движение. От начало много се стресна ,но после като видя ,че няма да му направи нищо и започна да го пипа. Когато се прибирахме пред едно фото имаше облечен Дядо Коледа за снимка и нашия си мисли , че е като другия и отиде да го дърпа hahaha, но като му заговори тоз ти му Дядо Коледа ,дали е слушал и тръгна след него да го пита как му е името,Марти не можеше да свари да се крие в мен Joy. Докато му обясним голям смях падна.
лек ден за сега  bouquet

# 34
  • Мнения: 867
Нанче бързо възстановяване ти желая и много серадвам че крака е ок. А че е отекъл, няма страшно, то е нормално. Бързо ще стане слаб и красив Heart Eyes Я кажи сега обясиха ли ти какво да правиш оттук нататък, т.е. каква физиотерапия ти препоръчаха? Знам, че това е много важно за раздвижването...

Иси, голям смях това с Дядо Коледа. Аз пък още се бъркам и казвам ту Дядо Мраз, ту Дядо Коледа Laughing Тези тържества в яслите незнам дколко си струват, защото надали ще разберат нещо. Нащето е утре. А пък вдругидвн на мъжа ми в работата.

Рени, да пускам я на ясла. Досега само веднъж я спрях, че имаше Т два дни. Иначе тя непрекъснато е със сополи. Те им казват градински. Тъкмо мине един вирус и докато да спрат сополите една, две седмици, тя пипне друг. И така перманентно ще е до март - април.

# 35
  • Мнения: 433
А,Синеоче изпрати лора на ясла и се мяташ на сърфа Mr. GreenНадявам се и ние тази седмица да започнем,че малко де си отдъхна SickТова същество умора няма-по цял ден току седна и ме дърпа за крачола пак да ставам да си играем #Crazy
Ренка,честита нова работа.Сигурно си е голям кеф.И мен нещо взе да ми омръзва,ама като не умея друго да върша,а само с приказки да си изкарвам хляба Thinking

# 36
# 37
  • Мнения: 1 341

Ронка, сори че пак за лоши неща пиша, но..........ама те надявам се да са за 2-3 дни  Wink

Аааа, не така  Naughty За какво ми се извиняваш, по-горното написано от мен беше в смисъл всички болни да се оправят, а не да не се споделя когато някой има някакви проблеми. Да си имаме уважението, тук да не съм някакъв цербер, я?!  Crossing Arms

РениСияна, душко...откъде ми изнамери тази снимка, ще те съдя за авторско право. Стига сега де, то верно, че не съм цвете, ама пък да ме изтипосаш тук пред всички.  Wink  Joy  Joy  Joy Само да кажа, че съм на диета предпразнично, ям пържолите без хляб, че то нали от хляба се пълнее. Хапвам по кило и кусур мръвка на вечеря....пък дано отслабна.  hahaha Joy Joy Joy
Нещо от сутринта ме хвана лиготията.

Рени, честито за новата работа. А колкото до това за намирането на точното работно място..... уффф, аз нещо не знам какво искам. Дано е временно, че с това перманентно затъпяване от седянето в къщи, се усещам, че от време на време нищо не ми се прави.  Rolling Eyes Confused

Бетта, Ема нощем спи по 10-11 часа без да се буди. И през деня е много относително, има дни в които спи по час-час и половина, а пък в други спи по 3-4 часа.

Исках още да пиша, но Ема вече е върху мен. Днес ще дойдат да ми включат нет и на Латопеца и ще мога поне докато спи дзвера да ви наглеждам.

# 38
  • Мнения: 1 240
Добро утро и от мен. Стигнах до работата с маалко закъснение, но ми е простено предвид зимната обстановка.

Бетта, Ема нощем спи по 10-11 часа без да се буди. И през деня е много относително, има дни в които спи по час-час и половина, а пък в други спи по 3-4 часа.

Бета, Гергана има абсолютно същия режим за спането.  Laughing А моят хранителен е горе-долу като на Попова, с изключние на обяда, където хапвам първо, второ, трето в стола, без хляб де, нали трябва да отслабвам.  Mr. Green

Синеочка, късмет в новата работа!
НАН, честит нов крак. Дано вече нямаш проблеми.

Да се изкажа и аз за работата: наистина много е важно да получаваш удовлетворение от нея. Аз вече 5 години съм в тази фирма, и на мен малко е взело да ми омръзва, но имам стимул да работя - добри доходи, приятни колеги, стабилна фирма, контакти с чужди фирми. Въпреки, че не е точно в моята област, изброените по-горе неща ме карат да се чувствам удовлетворена. А между другото работя на още едно място, без работно време, без шеф /но и без постоянни доходи/, което пък ми дава душевно удовлетворение.

# 39
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Добро утро Hug
Ренисияна да продължава с диетата, а Нанни да ограничи малко колите Naughty Joy
Бета, Алекс вечер заспива към 21,00 часа и сутрин 7,30-8 часа се събужда, през деня спи час и половина Peace
Спи в чувалче и обут с чорапки Peace
Значи не съм само аз неориентираната откъм работа Crazy Но сега няма да имам голям избор в чужбинско, така че ще работя когато мога и каквото мога Tired
Всички болни бебчета да оздравяват, че идват хубави празници Hug Hug Hug
Аз се моля неделя и понеделник да е що годе хубаво времето- да няма сняг и мъгла Praynig Praynig Praynig
НАН, честито ти ново краче- да тичаш по снахата Hug
Синео4ка, късмет в новата работа Peace Money

# 40
  • Сливен
  • Мнения: 197
Здравейте и от Сливен.Честит имен ден на всички които носят името Данаил.Да са живи и здрави.
Много искам да кача снимка на Гого ама скорошна не от лятото,ама имам проблеми със снимките  Embarassed.Когато се науча ще ви го покажа маймунчето.
Ето ви и едно сливенско кафе  Coffee от нас с Гого
Лек и приятен ден на всички мами и малчугани.

# 41
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Честит имен ден на всички които носят името Данаил.
doh забравих
да почерпя, че днес имам имен ден beer Popcorn  food010 cook

Честито на всички именници- да ви е живо и здраво името Hug  bouquet

# 42
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ! Hug
 
В Казанлък в събота и неделя  валя сняг.Беше приказно.На Филип много му хареса.Голяма игра падна.Направихме си снежен човек.Стана много красив.Сложихме му една стара тенджера за шапка,сини капачки от минерална вода
 за очи,дървен нос,уста  и метла от асма,гирлянда за шал,копчета от едни стари играчки.Готино е да си имаш собствен двор(едно от предимствата,че живеем в Казанлък)

Ето и моя поздрав за вас:

http://www.youtube.com/watch?v=ds6oTHYmqRc

# 43
  • Мнения: 1 341
И моето майче днес има имен ден. Да ми е жива и здрава.

Черпя ви по случая


Честито на всички именници. Много здраве и късмет им желая. Нека всяко начинание пожъне успех.   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 193
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ

Само ще напиша, че Киа спи без торба и без чорапки. Доста се отвива, но винаги са и топли крачетата. Преди я слагах в торба, но пак без чорапки.
За спането - спи вечер от 21ч до 09ч, 09.30ч. След обед около 2-2 1/2ч. Като цяло ми е поспаливичка  Laughing
Ние май преди Коледа ще изчезваме  Mr. GreenМалко да ме поглези свеки  hahaha
Диди, видях къде е градчето на картата  Peace Моя мъж беше по италианско, та затова проявих любопитство  Embarassed Той беше до Венеция, имахме идея да се установим там, но един "приятел" го прецака. Здраве да е  Hug
Ети, аз пасирам само месо- телешко, всичко друго по-едро нарязано.
Иси, колко е голямо голямото ти момче newsm78 Мойта Доменика стигтах до извода, че кара ранен пуберитет  #Crazy НЯМАМ НЕРВИИИИ #2gunfire
Ставам, да си пийна кафенцето.

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 11:57 от amerie

Общи условия

Активация на акаунт