38-ма Американска приказка ,снежна,че и предколедна ! Хохохо....

  • 13 395
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Dushica,дай един е-мейл да ти пусна линк , на Бистра вече го имам Simple Smile

Да ви се похваля, днес какво добро дело извърших! Имам една много близка приятелка американка, която скоро роди и на която подарих слинг. Пет седмици не можем да намерим време да се видим, а въпреки, че и дадох инструкции тя все отлагаше да го пробва.
Бебето за тези 5 седмици нон-стоп реве, ама направо се дере и с нищо не могат да го успокоят. Отидох днес, майката и таткото вече на края на силите си ( имат още 2 по-големи), а бебето направо чак се захласва от рев, не спало цяла нощ. Сложих дребосъчката в слинга и направо беше като на реклама- само що го помириса, това дете заспа и гък не издаде. Наложи се да седя там докато се разсъни малко, че да я дам на майка и. Прехвърлихме я майка и да я носи в слинга ( като я извадихме пак рев) и в момента в който се сгуши и заспа отново. Вече 3 часа спи непробудно откакто съм си заминала, а майката направо и се ревеше като си отивах, защото това било първата такава дълга дрямка, откак се е родила дребосъчката.  Sunglasses Толкова много се зарадвах, направо не можете да си представите!

# 16
  • Мнения: 2 254
Тандури,сега и бейби-уиспърър ли ще те титуловаме Simple Smile))) спри се ,жено ....
 (чувството ти за хумор работи,нали?)
 

# 17
  • Мнения: 1 593
забравих да се примоля...
Тинке и другите "отварачки" на нови теми, пУснете по едно линкче в старата, че аз се например все се облизвам като Кумчо Вълчо за нови постове, ама се оказа в случая, че съм се облизвала под грешното дърво  smile3549

# 18
  • Мнения: 404
Джена направо ме уби с това облизване.  Ти си чакаш ли чакаш и никой не пише.

Аз избягах от нас и дойдох в Панера уж да уча, ама с тоя интернет дето се хваща тука не мога да се отлепя от форума.

# 19
  • Мнения: 3 367
..taka i не ми казахте защо има подаръци за Коледа,като няма Д.Коледа..
*
ние днес не-особено-успешно се опитахме да снимаме децата през молска елха за картичка семейна,ния е като фотомодел милата,но смешко ни пощури;дори не знам една читава снимка има ли от 4050505-те ..
*
за сек ми изчезна ния от очите,отишла до молския Санта,предредила опашка от 30 души,седи му в скута и нарежда да скутера дето го иска..страшно бяха мили,въпреки тълпата я изчакаха да си каже исканията..изобщо ми е мила таз' държава в подобни моменти..
*
много успешен подарък за момченце,18м и нагоре,ако някой още се чуди
http://www.gamleys.co.uk/images/lego_5554_box.jpg
добро качество,има редица варианти кое как се строи,томас е бая миловеден (макар бащата на децата всеки път да ме уведомява че влак с лице го тревожел като консепт Laughing)
*
Тандури,до колко месеца бебе седи в слинг?

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 03:20 от anette1104

# 20
  • Мнения: 3 491
..taka i не ми казахте защо има подаръци за Коледа,като няма Д.Коледа..
*

Защото са били добри деца през годината, и са си учили уроците, и са си писали домашните, и са помагали у дома, нали на нас така ми казваха като малки, поне на мене така.  Laughing И Дядо Мраз винаги нещо питаше, не даваше току-така подарък. А това дали го има или няма, са подробности.
Аз направо бях забравила тези моменти със заслугите, до такава степен започнаха да ми се подразбират подаръците, че се чудех защо съм се отблъснала от идеята. Добре, че детегледачката ми припомни как бяха нещата по наше време (тя ми е връстничка от Молдова и делим с нея общи спомени). Надявам се да не ни мине котка път и наистина да отидем на коледното парти у тях идващия петък - само там го усещам коледния дух, защото правя връзка със собственото си детство. Мъжът и се облича като Дядо Коледа, и идва с чувала, и вади подаръци, и децата трябва да направят нещо ... Моите младежи снощи разпечатаха 35 листа с текстове на коледни песни и днес пеят ли пеят, и репетират за петъка.  Laughing
А тази вечер бях с малкия на благотворителния детски рожден ден, за който споменах преди време. Ами хубаво беше - весело като весело. Не береш грижа за подарък, носиш в плик скромната сума, придружена с картичка. Няма гуди-торбички (каква лекота! като ги няма, им разбрах още повече излишъка!). Дано челният опит се подеме и от други семейства.

# 21
  • Мнения: 1 800
Jenna, мерси, че ми задоволи любопитството Embarassed  Това спа звучи чудесно. Ох, как имам нужда от нещо такова Rolling Eyes


Тандурка, страхотно е това за слинга.

Да ви се жалвам и аз- днес в магазина ми заговориха на испански. Бях отвикнала в NH, но сега се започна отново....ох, какво да правя за да не приличам на южните ни съседи..мъжа ми каза да не си изтънявам веждите, да съм ги оставила естествени Shocked   Laughing


# 22
  • Мнения: 3 367
блажка,т.е празнува се край на една година и началото на друга повече от всичко..
това за стихче и песничка и после подарък го помня добре аз,много  го недолюбвах..
но аз си спомням книги и чорапи като подаръци само и без туй newsm78

# 23
  • Мнения: 2 254
Анет,срам ме е,ама когато коментирахте за религията,не запомних ти какво казваш на децата си по тоя въпрос...по-точно ,тогава четох отгоре-отгоре  Embarassed
 В зависимост от това,което си им казвала,опция за отговор си остава РД на Исус....ако си баннала и Джисъс...ще измислим все нещо  Mr. Green
Джена,докато се опомня да постна линк в старата тема,тя (темата ,де)биде заключена Simple Smile
 Аз пък,искам да се намеря на време,и да отима пак картинки в началото на новата тема(това да се чете като:"думам ти щерко,сещай се сна'о  Mr. Green).......................

# 24
  • Мнения: 3 491
блажка,т.е празнува се край на една година и началото на друга повече от всичко..
Ами аз спиритуален възторг от раждането на Исус не мога да усетя, така че това е пределът на духовните ми възможности.  Laughing Ако децата искат повече - да се оправят сами (пък дано не тръгнат да искат повече!).
П.п. Знаят, че е рождената дата на Исус, но това е някак между другото и ми се ще така да си остане.

# 25
  • Мнения: 3 367
хахахах, Тина, "баннала Джизъс" да не съм чула после че аз си говоря с краката Laughing
*
нищо не съм обяснила,не са питали,буквални са засега,краткопаметни и грижа нямам;питах принципно,ние не сме вярващи и практикуващи,баща им е против лъжи за Д.Коледа ако питат директно,та се чудех..
и на мен като на блажка все да ми идва много крейза по задръстени паркинги,блъскащи се из мола,безобразни почивни дни на колеги и пр., и рекох да разбера какво всъщност празнувам (е)..
*
сори ако съм Скруджосала нечие празнично настроение,не е от лошо...

# 26
  • Мнения: 3 491
нищо не съм обяснила,не са питали,буквални са засега,краткопаметни и грижа нямам;питах принципно,ние не сме вярващи и практикуващи,баща им е против лъжи за Д.Коледа ако питат директно,та се чудех..
и на мен като на блажка все да ми идва много крейза по задръстени паркинги,блъскащи се из мола,безобразни почивни дни на колеги и пр., и рекох да разбера какво всъщност празнувам (е)..
И аз не съм навлизала в подробности, питаха защо на 25-ти е Коледа, затова им казах за рождения ден на Исус, а и те сами си намират разни отговори. Единият приказва на другия, че няма такова нещо като Дядо Коледа, и че Дядо Коледа е Свети Николай, който е умрял преди много години. Не знам откъде го знае това, а и той не можа да ми каже. Малкото не знам дали изобщо се интересува дали има истински Дядо Коледа (където Дядо Коледа, там и Скуби-ду, няма значение дали са истински, важното е да им се кефиш.)
Ами празнувай(те) ако искате това, че ще поспите до късно, ще сте заедно всичките, ще си наготвите нещо, което традиционно се готви на този ден, ще се порадват децата на подаръците, ще се видите с приятели, ще се обадите до България, ние май това празнуваме. Не знам вярващите ходят ли точно на Коледа на църква, но ако ходят, не бих искала да съм на тяхно място, нещо никак не ме изкушава (веднъж се набутахме на служба покрай адвентите, защото не можахме да се измъкнем от паркинга на една църква, и луднахме там от скука.  Rolling Eyes )

# 27
  • Мнения: 3 367
блажка,баш това си мислих и аз,но описаното като цяло няма разлика за нас от нормален уикенд (освен подаръците)..мерси за споделеното..

# 28
  • Мнения: 2 254
Анет,подаръците са..ами просто семейна традиция..едно време,като си била малка,твоята майка те е радвала така,нея,съответно майка й я е радвала така...
  Колко ми е лесно да давам акъл,а Wink...а след някоя и друга година,ще ви питам същите неща ,хихихихх...смешки...

# 29
  • Мнения: 940
Девойки да си похваля мъжа искам  Mr. Green
В събота рожденник бях (как да е не се тормозете с честитки,честно не държа) ,той ми казва че ще работи вечерта и че резервирал маса за обяд в един р-нт ,отиваме ....хапваме за 1час....пребираме се ...отварям вратата и 10 от най любимите ми хора изкрещяват "СУРПРАААААЙЗ" със свирките му и шапките му и всички чудесии,мен ме накичиха с гердани и шапки ,..... а аз напълно в шок  Shocked гледах кЪт теле 2 мин после рев....емоции много,такова чудо не ми се беше случвало до сега,невероятно усещане.Мъж ми планирал 2 седмици,лъгал ме като циганин Heart Eyes но аз нищо не усетих .Даже поръчал платери от пъбликс със храна и кейк разбира се че на мен това ми изникна в съзнанието след 5 мин но той се погрижил за всичко както си му е реда -аз само да седна и да зяпам като попарена. Mr. Green 
Готите бяха с преспиване и чак днес си тръгнаха и естесвено все едно ураган е минал през нас Crazy  но аз си чистя с усмивка  ,такъв страхотен РД не съм имала никога  Mr. Green
А Дан отгоре на всичкото и подаръци ми купил човека! Нямам думи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

-------------------------------------------------
Тандур ...теб успях да те видя  Mr. Green -много си сладка ,много ми хареса как си си направила косата,браво!

Искам да питам дали някой знае за тази  играчка

Общи условия

Активация на акаунт