ПАЗАРДЖИШКИ майчета добрички - за БАЗАР се стягат всички!(4)

  • 13 261
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577
Знам, знам, то не може само хаху0хихи покрай 8 декември, требва и учене Heart Eyes
Успех на изпитите Hug

# 16
  • Мнения: 941
Честита ни нова тема   bouquet

# 17
  • Мнения: 941
Да си пожелаем успех за утрешния ден newsm10
И дано сумата, която съберем да е 4-цифрена  smile3521
Нека занапрадед такива каузи ни обединяват, и загърбим личната неприязън  newsm51

п.с. успях ли малко да ви нахъсам  newsm12

п.п.с. Тед, сега видях,че картичката която си качила тук е с грешката, но не съм обърнала нимание дали не сме и нея разпечатали  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 577
Браво, щом не пишем, значи сме си свършили работата за базара Mr. Green

Обади ми се Жасмина от "Ив.Батаклиев" - правили са акция и са събрали около 350лв за бебешкия дом за памперси и мляко. В четвъртък се разбрахме да отидем заедно до бебешкия. Тя утре ще дойде на базар и ще се уточним.
Утре аз ще стоя до 12 ч.  Момичета, който е свободен нека да дойде да помага между 12 и 13ч Hug

# 19
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Аз ще дойда между 12 и 13  Peace - ако мога и по-рано ще дойда, но не е сигурно.

# 20
  • Мнения: 2 577
ох, забравих - купих много найлонови чантички - вякакви - ще имаме и за други базари. Ленти опаковъчни, целофан
 О, браво Ванче, че се притесних - то за обедната почивка би трябвалоповече хора да дойдати ще има нужда от продавачи. Hug

# 21
  • Мнения: 2 336
корекцията за картичката е направена, споко разпечатано е правилния вариант
има ли някъде грешка Нели и Гери ще я открият Wink Peace

# 22
  • Мнения: 2 577
да дам последна информация:
Обади ми се един мъж, който е чел статията ни във в. Знаме, където имаше и сайта ни - видял е сметката и само ми каза, че ни праща пари за Пазарджик - дарение.Не пожела да каже колко пари, нито пък искаше да се представи или да му напиша документ за дарение ...Но утре ще знам.
Обадих се на всички медии, казах им за базара да го презентират още днес. по Телекабел, Деж, Фокус, Ради Пз- те си знаят, Знаме. казала съм, че това е последния базар от поредицата базари на ДБМ и какво ще има, в колко часа и къде.

От Телекабел преди да се обадя ми се обадиха и ни поканиха на петък на предаване от 13 часа - искат да напарвим цяло предаване след базара за благотворителността.

Продължават да идват колети от майките от сраната. каквото мога редя, каквото  не - утре.
Допълвам - семействоа Ралеви са ходили при тризнаците. минаха, но колата беше фрашкана с памперси и какво ли не за децата. Направо пускам част от  писмото на Дария, защото тя е описала всичко - така я помолих.

Zdravej Iana,

poseshtenieto mina mnogo dobre. Horata sa mnogo simpatichni, a za malkite dushichki da ne govorim. Te sega sa okolo 2.6 kg, no sa naistina mnogo hubavi bebeta, oformeni i dobre razviti. Roditelite sa usmihnati i im se radvat mnogo. Ne se oplakvat, vapreki che gi gledat pri tejki uslovia - v seloto niama kanalizacia, majchinskite j zakasniavat, oshte ne e vzela ednokratnata pomosht..., a bebetata iadat po 1 kutia mliako na den.
Nie zanesohme:
10 jumbopacks po 98 br. Pampers 3-6kg;
16 paketa Pampers karpichki
Kozmetika na J&J; klechki za ushi
10 kutii PreNan
10 kutii bananova kasha na Milupa
chajove na Hipp
bibi, darjalki za bibi, chesalki za zabi, ligavnici
aktivna gimnastika
2 iurgancheta (golemi sa, mogat da se napraviat na poveche po-malki)
chorapki i malko dreshki
drebni igrachki

Te niamat kolichka i v magazinite v Pazardjik ne moga da im pomognat, az shte proucha kak sediat neshtata v Sofia kato srok za dostavka i cena.

Tova e zasega ot men,
Daria

# 23
  • Мнения: 529
Аз купих,каквото ми беше поръчано, ще се опитам тази вечер да направя още малко късмети  Thinking
Утре в 8,30 съм при Гери в Барбарела (тя не каза дали ме иска,но аз ще ида  Mr. Green)

# 24
  • Мнения: 941
Браво Яна - много работа си свършила   bouquet
Искам да кажа за утре - най хубаво е в 9ч. най-късно да започнем да редим.
Казаха, че даже от 8ч. сме добре дошли, защото през фоайето има много поток около 8.30ч. ; 10.30ч. 12ч.; 13.30ч. ; 17-17.30ч.
Наредихме масите с Нели, но после ги дръпнахме в единия край, защото днес ще им пречат. Казаха че за утре няма да има проблем.Даже ни попитаха колко ДНИ ще стои базара. Нели ще ви пикаже снимки как решихме да изглеждат, НО ако някой има забележки, за да не изпадаме в безсмислен спор, утре на място ще се реши дали ще има някакви "врътни".
За протокола:
има в мен 15бр. картички от Нели
коледни картички от деца от НУ В.Левски
сърчица (изрязани и готови да бъдат закачени  Heart Eyes )
стикери с имената на мамите, които ще продават и ненадписани стикери
табелки с ПРОДАДЕНО
и тебелки, малки,които се сгъват на две, които да ползваме там, където НЕ може да се ЗАЛЕПИ цена (пр. на Беладона на шишетата не е сигурно,че ще може да се залепи цена, защото може да падне картинката).

Утре (дано не се успя  Embarassed ) в 8.15ч. ще кафирам в Барбарела (аз пък я знам сладкарница Неделя  Crossing Arms ) и ще чакам Яна да ми звънне....

п.с. Кой пие кафе - е добре дошъл   bouquet

п.п.с. Ма искам та Соня, искам та   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 938
Хайде и аз тук!  Grinning
Подредбата на масите утре ще бъде тази:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=200864&photo=7
Разгледайте всички снимки!  Peace

    Подредихме с Гери, снимахме как ще изглежда всичко и после върнахме всичко на мястото му - така ни помолиха. Утре трябва да сте там по-ранко - към 8.00 - 8.15 часа, за да подредите масите и стативите. Стативите са 3 броя. Трябва да се сложи картон върху тях.
    Ами това е. Ако има неясноти, питайте!
    Додето се натуткам, са публикувани 2 отговора.  Twisted Evil
 

# 26
  • Мнения: 2 577
С паликарова се разбрахме в 9 да е пред нас. Освен да и кажа по-рано...Стига да я намеря.
Ако не - към 9.15 сме пред общината. В Соня са част от нещата - редете масите. Ако успеем ще пристигнем и по-рано. Доста джунджрии са. Соня, отивай на кафео в 8.30, ако има нещо ще звъня.
Една от журналистките ми каза, че Евроцентъра е в ремонт newsm78Ако е така - ще си останем във фоайето. Не знам дали така няма да заблудим хората с това местене, ама вече така е писано.Дано не ни изиграе лоша шега втория ден, че ще се местим.
Ами това е!
Дано утре всичко върви по план.
Много добре, че днес и масите са наредени.  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 577
А, едновременно пишем с Нели и не съм чела нейното. Ами защо масите са толкова далече една от друга?
Хора, малко са тези маси newsm78Всъщност ще го мислим на място. Обаждам се на паликарова по-рано да идва. Ще пиша какво сме се разбрали. Явно ще е късно 9.15
Допълвам:
паликарова не може преди 8.40ч. да дойде. детето и е градина и го кара. Ако скорна мъжа ми по-рано после пък аз трябва пак да се придвижа сама, защото малкия трябва да се сменим и да го гледа ту единия, ту другия.
В 8.40 часа ще гледаме да тръгнем от нас. Ще сваля кашоните предварително и ще я чакам, за да не се мотаем.  Hug
допълвам:
Без продукцията на Беладона при мен има 9 кашона #Crazy #Crazy #Crazy
С нейните неща - предполагам към 13 кашона и при Соня има 4 големи...
Нели, Гери - има ли там още маси освен тези, които са ви дали?

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 16:57 от mama_iana

# 28
  • Мнения: 941
Ами защо масите са толкова далече една от друга?
Хора, малко са тези маси

Ми защото трябва да има път... М/у тях има вход за Евроцентъра...и за асансьорите
На место ще решаваме и винаги може още маси да донесат...



п.с. около стените има парно, което е облечено с плот (незнам дали ме разбрахте) и по него може да се реди...и както казах, могат още маси да ни дадат...

п.п.с. Аз предлагам, ако не успеем да продадем всичко - да удължим базара поне с ден още  newsm78

# 29
  • Мнения: 2 577
ок, щом има маси, няма проблем, ще ги наредим една зад друга, за да е по-широк плота за излагане на нещата. питах, защото аз имам две големи пазарски маси, но щом има няма да ги визмам.
Айде, стискаме си палци утре да сме номер едно! Hug

Общи условия

Активация на акаунт