ПАЗАРДЖИК скован е в студ - дядо Коледа е тук(16)

  • 12 521
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 227
За какво ще си бърборим?


 идеи се приемат всякакви,кажете за какво да почешем пръстите/езиците/  Grinning

# 16
  • Мнения: 227
  а за пъпа - не знам,нашите и двата все още ги пазя,суеверие или не,не знам къде да ги хвърля,питам се това,което искам аз децата ще го искат ли,затова реших като поодраснат да си им ги дам,където си решат да си ги хвърлят,да си носят отговорността за взетото решение,а и знам,че по наясно са с нещата от мен.

# 17
  • Мнения: 2 336
вива това май не е много хубаво защото имам познат на който не са му хвърлили пъпа и майка му му го пази то още седи до майка си и баща си и е зависим от тях. За това искам да хвърля.

# 18
  • Мнения: 227
Мила ted_ти сигурно си мислиш за банкер във банка,а аз се сетих пък за обирджия,затова не смея да хвърля още пъпа на децата,защото нищо не е еднозначно  Grinning

# 19
  • Мнения: 227
ted_ще ги хвърлим тези пъпове,но децата ще решат къде,а каква съм чума-горска не вярвам децата да живеят цял живот с мен  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 336
ted_ще ги хвърлим тези пъпове,но децата ще решат къде,а каква съм чума-горска не вярвам децата да живеят цял живот с мен  Grinning
не се знае децата привикват с майките си  Peace то по тази логика която и снаха ми дойде в къщата горко й, няма да се разберем , май няма да съм от добрите свекърви а сега аз дудна по моята където я виждам радко hahaha

# 21
  • Мнения: 227
абе и аз живея под един покрив,макар и на различни етажи с майката на съпруга ми,но пак си ходим на гости и нямаме проблеми и даже се харесваме понякога,но си помагаме признавам честно

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ted_   хвърляй смело в която банка си решиш. На камерите не се виждат чак такива подробности. Нали на морето имаме камери, като оставиш на масата кутия с цигари не се разчита марката, камо ли ако хвърлиш пъп Laughing
Не сме решили още къде ще го хвърлим. Нашия тати вика да поизчакаме да порасне и тогава да го хвърлим.
Вие много от рано се замислите какво ще е като станете свекърви Laughing

# 23
  • Мнения: 227

Вие много от рано се замислите какво ще е като станете свекърви Laughing
тренираме,тренираме от рано да сме подготвени,ама до тогава колко нрави ще се сменят и аз сигурно пак ще съм като в небрано лозе,знам ли...казва ли ти някой...

# 24
Добро утро! И аз все още не съм решила къде да хвърля пъпа newsm78.Таткото, на шега, казва да го хвърлим на жълтите павета пред народното събрание Grinning. Моята майка пази пъпчетата ни,но ние не сме при нея-напротив разпръснали сме се по широкия свят и не можем да си видим очите  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 941
Почитам традициите. Традиционалист съм до мания  Joy  , но...
на Никол пъпа и падна още в родилното и нито съм го видяла, нито съм го хвърлила някъде...
(Е тя се роди и в 10-ия месец и изглеждаше като бебе на 2-3 месеца)
Но пък - да чукна на глава, освен проблема със свръхразтежа и дюстабана, винаги ми е била многооо , моогооо здрава (то да не предизвикам дяволчето де)
Незнам има ли връзка - ама иска да става лекар  newsm78. От първото писмо до дядо Коледа, до сега винаги има нещо "докторско" в подаръка. И след толкова години още не си е променила желанието !

# 26
  • Мнения: 2 336

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!
Да са живи и здрави и за носят много радост в семейсвата си  bouquet  bouquet  bouquet


mother-of-pearl ми то не е лошо да стане лекар

# 27
  • Мнения: 227
  Аз сега не съм във час,кой празнува днес?Да си признава бързо  Grinning

# 28
  • Мнения: 2 336
днес празнуват- Данаил, Даниел, Даниела, Данко

# 29
  • Мнения: 227
mother-of-pearl аз отдавна се каня да кажа,ще се радвам да си с нова премяна най вече на "автара" смениш ли го думи не трябват,а за детето,какво ли да кажа - те си знаят,по мъдри са от нас, за мен е факт и оправия няма.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт