ПАЗАРДЖИК скован е в студ - дядо Коледа е тук(16)

  • 12 529
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 145

Вие много от рано се замислите какво ще е като станете свекърви Laughing
тренираме,тренираме от рано да сме подготвени,ама до тогава колко нрави ще се сменят и аз сигурно пак ще съм като в небрано лозе,знам ли...казва ли ти някой...
А аз ще ставам тъща след време ,така че който има момче да му мисли Twisted Evil

# 31
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 ooooh!много съм зле с именните дни

# 32
  • Мнения: 227
Помниш ли
Пазиш ли детския спомен?
Спомен за сняг над града:
ароматът на пушек и огън -
ароматът на снежни цветя.

Помниш ли преспи до кръста
и безгрижната детска игра?
А детските ледени пръсти
заровени смело в снега?

Помниш ли грейката стара
и ските готови в ръка?
Искрицата бурна наслада -
поредна победа в снега.

Помниш ли топлата къща
и чай с аромат на липа?
На прозореца релефите също -
целувката, що дарил е ледА.

Пазиш ли още снежна мечта?
И споменът детски за снежна игра?
Хвани нежно моята топла ръка
и нека играем... отново в снега!

Честит Имен Ден Именници днес,простете за невежеството ми,бъдете здрави и да не забравяме емоцията снежна в снега!

# 33
  • Мнения: 227
kamyst тъщите хубаво нещо са,когато рядко се виждат,аз от личен опит не знам,така съм чувала само,който има тъща да му мисли,аз нямам  Grinning

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 13:14 от viva333

# 34
За тъща не мога да кажа,но за свекърва-а-а...по-добре да не говоря. Не живеем заедно Praynig,но и с неприсъствието си ме дразни! Нищо не ми е направила жената,но именно това бездействие ме притесняваSimple Smile!
Да са живи и здрави всички именници!

# 35
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ние пък с мойта се разбираме много добре Thinking Laughing
Нямам забележки към жената.

# 36
  • Мнения: 227
maggy_pz попитай свекърва си,понякога човек не се намесва или не присъства в желанието си да не безпокой човека насреща,на мен ми беше трудно,но разговора и уточненията,според мен е ключа към бараката  Peace

# 37
  • Мнения: 227
ViFresh ти пък си щастливка,и аз искам да ми е лесно,но... не е.

# 38
  • Мнения: 2 577
Брейй, колко те изписали.
Нашето пъпче го дадохме на най-добрите ни приятели да го хвърлят в Университетското градче в Лондон. Обаче, те още не са го хварлили, сега си имат бебе и се разбрахме където хвърлят на тяхното, да хвърлят и на нашето. Да са си приятелчета! Бъзикахме се, да не стане да е чистач в Университета , а не студентин, ама...Традициите са, за да се страхуват хората и да има норми. Всичко е дошло от страха на хората, с много от обичаите и схващанията всъщност древните са си обяснявали това, което не можело да си обяснат. За това в нашия фолклор има толкова много обичаи/езически, християнски/, вярвания, суеверия...Човек не трябва да вярва на всичко, само  на това, което не му вреди. Laughing
За свекървите и тъщите - проблемът е , че жените сме със силно чувство на собственост и никога не можем да си разделим един мъж - било  син или съпруг. Та колкото по-далече са двете, толкова по-добре. Mr. Green

# 39
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На мен ми е лесно понеже другата снаха е........(без коментар). Оная все е сърдита, недоволна, интриги създава..... та затова мен за всичко ме питат и се съобразяват като сме там (ние сме на 1-я етаж, те на 2-я) и не ни се месят в живота.

# 40
  • Мнения: 227
За свекървите и тъщите - проблемът е , че жените сме със силно чувство на собственост и никога не можем да си разделим един мъж - било  син или съпруг. Та колкото по-далече са двете, толкова по-добре. Mr. Green

Еее,не мога да не кажа права си,за сетен път права си,признавам ти го...mama_iana  Grinning

# 41
  • Мнения: 145
Е ,аз да ви кажа има си и начини за опитомяваме на свекърва,сигурно има и за тъща.И другото,което се сетих,не може ли на първата страница от темата да се даде линк към някой календар с именните дни,така всеки може да проверява(ако има вече такъв линк моля да извините недоглеждането ми).

# 42
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
kamyst  аз използвам  този когато се сетя Blush

# 43
  • Мнения: 2 336
kamyst на първа страница натемана има томно този айт който ти е дала ViFresh, че дори и на предишната в раздел полезни линкове.

# 44
  • Мнения: 941
мога да обидя някой, ама...този имен ден него признавам... Naughty
Дай боже, като си имаме дете и в двата случаи ще носи името на дядо си (обичам си свкъра  Heart Eyes )
За момче ще е Йордан, а за момиче ДАНИЕЛ - и пак ще го празнува на Йорданов ден, а не на днешния...

Тя мойта сестра (казва се Красимира) от нито един ИМЕН ДЕН, вече има 3,4 в годината....
Какви ли не ги намислиха вече... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт