Синди Крауфорд - Предизвикателството! - 2

  • 47 100
  • 470
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 302
Да сори. Абе много ми е любопитно.... вие поставяте ли си цел за колко време ( 3 месеца примерно) да редуцирате теглото си до желаното!? и всяка седмица или всеки ден се мерите!?... Защото аз се стресирам като се тегля всеки ден.... може би на седмица ще го преживея... Embarassed

# 16
  • Мнения: 603
mmm_, не ,сваля ги Флашгет и излиза само една страница , пише че има качен диск ,но нито може да се свали,нито има място от къде  newsm78 Благодаря ти  Hug

# 17
  • Мнения: 603
Момичета намерих - Shape your body, в дата.бг и си го свалям и от довечера ще тренирам с вас. Ще се радвам да ме включите в табличката. Мерките са ми следните: Начални кг: 51, сегашни :49, цел: 45. Бюст : 78 ,Талия :64, Ханш: 89 , Бедро: 50 , Прасец : 31, Ръка: 25.
Желая успех на всички

# 18
  • Мнения: 3 216
Ей голям сьм карьк Cry Нещо изчиствах по компа и сьм изтрила гимнастиката вместо една друга. Опитвах се да я сваля от линка на ммм.но нещо не става.. Има ли някоя добра душа,която би ми я пуснала на скайпа Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Kremena, с удоволствие ще ти ги пусна, но са много големи и няма да минат по скайпа Sad
Усмивка, ръст ще дадеш ли Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 1 635
Извинете не бях влизала в темата. Качих СД1 отново http://tranz.it/load.php?id=tZKJ0OEjBF6xKqm834135
Кремена каза, че е ок. До колкото разбирам ще е активно 120 часа. Вече малко по - малко.
А за другия сайт пишеше, че ще е активно един месец и при мен си излизат нормално.

Ей като си видя поста първи на стреницата се изнервям.

# 21
  • Мнения: 603
Грозната Бети , 160 см  Rolling Eyes
Момичета първия диск ми се вали и мисля след малко да почна да подскачам  Joy

# 22
  • Мнения: 3 216
Хич не го мисли ми скачай  261uu

# 23
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Момичета, аз подскачам на Shape your body /май така се пишеше/.Ако A New Dimention e също така добра, кажете за да си сваля и нея.

# 24
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
преди малко изтеглих CD1 и CD2 Simple Smile 
хиляди благодарности на mmm_

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 16:11 от vesel4e

# 25
  • Мнения: 539
Аз започнах направо с втория диск. Реших да карам през ден, а като посвикна може и по-често.
В понеделник беше първото скачане, имах чувството, че ще умра.
В сряда беше по-добре, пак се запъхтявах, но смогнах на всички упражнения.
На кантар не съм се качвала, но съм си взела мерките от преди да започна, така че ако не забравя утре ще ги пиша да ме включите в календара.
Успешно подскачане на всички  smile3535

# 26
  • Мнения: 878
момичета,здравейте...привет от слънчев Тайланд !!!
тук е 33 градуса ,адски горещо е ,но вече си купих гири и утре пак започвам със Синди.Тук има страшни парцалки и искам да си купя ,но все трябва да посмъкна малко още.... Rolling Eyes
Надявам се всички да си изкарате страхотно на празниците ,много здраве,щастие и любов ви желая .
Чао от мен,отивам на плаж  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 302
Ако A New Dimention e също така добра, кажете за да си сваля и нея.
A New Dimention е за възстановяне след раждане и по лека... За това сега сам на нея, (родих преди 4месеца със секцио..)... дори сега съм и на вариант А и включвам вариант Б... И мисля че не е толкава много ефективна при положение ,че се занимаваш с по-сериозните й програми... Иначе аз от дата.бг я дръпнах... но е на др език... аз знам какво коментират, защото я имам на ДВД на български, но сега използвам компютърът...
Ако искаш я изтегли и виж, но мисля че няма смисъл... Успех с другите програми

# 28
  • Мнения: 3 216
Аууу Жужолинка и не те е срам да се похвалиш . И на теб весело изкарване на празниците там . И да покажеш снимки после sun ,че при нас е cold

# 29
  • Мнения: 878
привет момичета.Тук е адски горещо и изобщо не е приятно да се тренира,мозъка ми се е разплул,какво остава за мускулите....чудя се дали да се мъча изобщо,много съм изнервена след тренировка и ми се разваля почивката.Щ е взема да спра,после ще наваксам.
Иначе е добре,особено вечер ,но май трябва да сменяме вече дестинацията,за трети път сме тук и взе да ми омръзва.
Кремена,защо да ме е срам да се похваля,то не е срамно да си на почивка,особено след като излиза колкото в бг....е като махнем самолетните билети естествено...пък и тук сме като малко семейство,не мисля,че някой ще се подразни.Аз не се фукам ,а споделям с вас моите хубави преживявания  Hug

Общи условия

Активация на акаунт