Е това не е държава.

  • 3 012
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 729
Да,и аз подадох молба за напускане.Но все още чакам да си получа полагаемото.От фирмата казаха , че може да е скоро,но може и да е след месеци,дори години.....Понеже фирмата беше обявена в несъстоятелност , и затова ще чакаме за паричките дъъъъълго време.

# 16
  • Мнения: 903
ilkmon, това е ужасно.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Вярваш ли ми, че в момента ми излиза пара от ушите и бълвам огън през устата... Дано скоро да си получиш парите, а аз силно се надявам да си ги получа с майчинството другия месец, защото винаги са били коректни към мен.  Praynig

# 17
  • Мнения: 729
Да,вярвам ти.И аз съм бясна,но това е положението,а и не мога да го променя.Дано си получиш парите следващият месец.  Hug     bouquet

# 18
  • Мнения: 756
tabby , когато си била във въпросната фирма , преди да прекрати дейността си ти била ли си бременна , тъй като в този случай въпросната фирма е длъжна да внесе обезщетението ти в Русо и те да ти го изплатят , тъй като ти си лице , което към момента на трудовото си провоотношение с фирмата е имало качеството на лица , които могат да ползвата обезщетение по реда на чл. 48 от КСО

# 19
  • Мнения: 903
tabby , когато си била във въпросната фирма , преди да прекрати дейността си ти била ли си бременна , тъй като в този случай въпросната фирма е длъжна да внесе обезщетението ти в Русо и те да ти го изплатят , тъй като ти си лице , което към момента на трудовото си провоотношение с фирмата е имало качеството на лица , които могат да ползвата обезщетение по реда на чл. 48 от КСО

Ами, аз започнах там ми след 2 месеца разбрах, че съм бременна. А, иначе фирмата прекратява дейността декември 2007г., тоест сега.
Ще видим какво ще стане ще ви държа в течение Simple Smile Дано да ми платят всичко, защото ако не е така ще трябва да се обърна към по- висша истанция Simple Smile

# 20
  • Мнения: 756
в този случай те са длъжни да ти изплатят майчинството до момента , така че можеш да заведеш дело за възстановяване на сумите , от момента в който си излязла в майчивство и то не трябва да ти се прекъсва по какъвто и да е начин- виж тези решения  №5486/23.05.2006г.  и № 8885/22.08.2006г . на VI отделение на ВАС , където описаните случаи касаят твоята ситуация.

# 21
  • Мнения: 903
axel_chiara, мното благодаря ще погледна.   bouquet

# 22
  • Мнения: 903
От 2 януари ще ме назначът в една фирма, за да си получавам майчинството. Сега се моля да ми изплатят заплатата и обещетението скоро Simple Smile  Praynig Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 506
Това може да ти  се случи само тук - в България!! smile3515 Защо ли не се учудвам! smile3515 smile3516
Дано все пак да се случи някое чудо и да си ги взимаш паричките, че те са си твои!!!Точно и за това съм се чудила доста пъти...Къде отиват парите на хората като теб, щом ти не ги взимаш, то тогава кой ги взима?  Rage Rage #Sniper

# 24
  • Мнения: 756
дано имаш успех

# 25
  • Мнения: 903
Благодаря Ви момичета Simple Smile

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ужас,няма оправия. Whistling
Желая ти успех който много ще ти трябва Peace

# 27
  • Мнения: 756
прави сте , че това не е държава , но освен да сме по - информирани и да си търсим правата друг избор нямаме , така че води дело

# 28
  • Мнения: 903
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

Момичета, да Ви се похваля... Днес получих майчинството си за декември и половината от сумата от обещетението Simple Smile Май Дядо Мраз ме е чул  Peace Peace Peace Другия месец ще си получа и другата част. Днес са ме обявили от новата фирма и за сега всичко е ОК. Много Ви благодаря за подкрепата... Да сте ми живи и здрави.
А ТОВА Е ЗА ВСЕЧКИ ВАС

# 29
  • Мнения: 756
супер дошли са тъкмо за новата година - да си ги харчиш с удоволствие и да нямаш повече проблеми
 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт