ДЕПУТАТИТЕ СА СИ УВЕЛИЧИЛИ ЗАПЛАТИТЕ

  • 2 681
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 609
Не само, че нямало пари за увеличение, ами и ако увеличат заплатите щяла да стане хипер-инфлация и да падне валутният борд. Направо са за народен съд или да им се отнемат всички привилегии и да бъдат осъдени в следващите 10 години да живеят със средна пенсия. Всички, не само управляващите, а и опозицията, като много се правиха на думи, защо не гласуваха "срещу".

ти пък чуваш ли се? кой ще гласува срещу себе си? зарежи ги какво говорят за пред телевизията. всички искат увеличението. хич не им вярвам на тия - на нито един от тях без значение какво говорят  #Cussing out

яд ме е само че няма как да им се натрият носовете на тия .....айде да не казвам

# 16
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 newsm50 censored newsm34

# 17
  • Мнения: 804
Аз пък не съм изненадана. bowuu
Разочарована съм от наглостта им,но очаквах нещо подобно.
И на мен ми вдигнаха заплатата с 5 %, Mr. Green само дето не получавам 1000 - 2000-3000 лв. заплата.

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ха, 'що рИвете?
Когато има избори, масово българският гласоподавател е "за гъби".
Вместо да накаже с вота си тези, от които не е доволен.
Пък сега - цинично било. За нас е цинично, за тях е нормално.
Другият път отидете и гласувайте, може пък по-свестни да са управниците ни.

# 19
  • Мнения: 15 609
Ха, 'що рИвете?
Когато има избори, масово българският гласоподавател е "за гъби".
Вместо да накаже с вота си тези, от които не е доволен.
Пък сега - цинично било. За нас е цинично, за тях е нормално.
Другият път отидете и гласувайте, може пък по-свестни да са управниците ни.

ТОВА Е САМАТА ИСТИНА  Peace

# 20
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Другият път отидете и гласувайте
и за кого, като всички са еднакви Rolling Eyes
то затова хората не гласуват, а не че точно в този ден са много заети ooooh!

# 21
  • Мнения: 186
Лекарите и сестрите стачкуват, учителите останаха повече от месец без заплати, а те, наглите, решиха и си ги увеличиха. Нямам думи. Сигурно когато са вземали решението всички са били на линия в Народното събрание, а не както обикновено - отсъстващите са толкова много, че дори нямат кворум.

# 22
  • Мнения: 524
Ха, 'що рИвете?
Когато има избори, масово българският гласоподавател е "за гъби".
Вместо да накаже с вота си тези, от които не е доволен.
Пък сега - цинично било. За нас е цинично, за тях е нормално.
Другият път отидете и гласувайте, може пък по-свестни да са управниците ни.
Не съм гласувала от няколко години и няма да гласувам за в бъдеще, ако по същият начин едни и същи хора влизат в парламента. Не се е появила партия за която да гласувам. Не от гласуването идва проблема, а от хората, които се кандидатират. Не искам да избирам по-малкото зло и няма да го направя. И ще си "рева" колкото си искам, защото само това ми остана, не, че ще ме чуе някой от когото зависи нещо.

# 23
  • Мнения: 1 941
....да го правят толкова открито - това си е жива подигравка с хората. .....
Е да го скрият по - добре ли е  Wink Пък и става въпрос за някакви си 50-на лева месечно. Имат си бюджет хората, в него има пари - що да не си увеличат заплатите. Добре, че не си гласуваха надбавката за работа с класифицирана информация, която беше 15%. Но понеже тея пари са им предвидени в бюджета за 2008-ма, сега ще си купят повече нови Мерцедеси.

# 24
  • Мнения: 620
Ха, 'що рИвете?
Когато има избори, масово българският гласоподавател е "за гъби".
Вместо да накаже с вота си тези, от които не е доволен.
Пък сега - цинично било. За нас е цинично, за тях е нормално.
Другият път отидете и гласувайте, може пък по-свестни да са управниците ни.
Не съм гласувала от няколко години и няма да гласувам за в бъдеще, ако по същият начин едни и същи хора влизат в парламента. Не се е появила партия за която да гласувам. Не от гласуването идва проблема, а от хората, които се кандидатират. Не искам да избирам по-малкото зло и няма да го направя. И ще си "рева" колкото си искам, защото само това ми остана, не, че ще ме чуе някой от когото зависи нещо.

Тези два поста съдържат цялото ми виждане по въпроса.
И аз не съм подкрепяла нито един от тези наглеци,няма и да го правя.За почти 20 години се извъртяха по 3 пъти едни и същи мутри,като на въртележка са(ама от тая точно се слиза с куршум Mr. Green)...мине се не мине-едните са най-отгоре,после следващите и така...а на нас ни се извива свят как да се сборим с живота. Confused
Аз бих ги избила до крак.

# 25
  • Мнения: 132
Съгласете се,че все пак не може един депутат да е бедняк,но пък точно сега ли намериха да го направят.Би трябвало да им е неудобно.Но защо ли се чудим!?То такова натискане става,за да влезе човек в политиката!

# 26
  • Мнения: 524
Първо, да се застраховам, че не разбирам нито от политика, нито от икономика, ама защо не вземат да си гласуват една средна, работна заплата, пък да видим тогава, ще имат ли стимул да измъкнат България от блатото. Защо да не може да са бедни? Защо пък, да са богати на фона на тази кочина, която създадоха?

# 27
  • Мнения: 494
Първо, да се застраховам, че не разбирам нито от политика, нито от икономика, ама защо не вземат да си гласуват една средна, работна заплата, пък да видим тогава, ще имат ли стимул да измъкнат България от блатото. Защо да не може да са бедни? Защо пък, да са богати на фона на тази кочина, която създадоха?

 Именно...подкрепям!!!
 

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 179
Първо, да се застраховам, че не разбирам нито от политика, нито от икономика, ама защо не вземат да си гласуват една средна, работна заплата, пък да видим тогава, ще имат ли стимул да измъкнат България от блатото. Защо да не може да са бедни? Защо пък, да са богати на фона на тази кочина, която създадоха?

Първо, България не можеш да я хванеш за кичарата и да издърпаш от блатото. Но това да кажем го покрива застраховката, че не разбираш..  Peace

Второ, няма как да са бедни депутатините, защото и ти да си на тяхното място и ти няма да си бедна...

Да ви попитам всички тук, дето се възмущавата - ако вие си определяхте заплатата, колко щяхте да си дадете? Аз ако можех бих си гласувала поне 10 000 на месец... Ма нейсе... не си я определям аз...  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 3 421
Как не ги е срам Close, а за майчинството на майките на близнаци не гласуваха #2gunfire(много го мразя този емотикон, ама сега си е на място).

Общи условия

Активация на акаунт