СНБМ - инициативи - 16 част

  • 15 749
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Урааа, успях да си вляза в акаунта! Ха да ни е честит равния резултат с любимото министерство! Mr. Green
 На мен ми е развален компютъра, май му е изгоряло захранването и сега ползвам този на брат ми. Добре, че форума има кредор, че иначе щеше да се наложи да пиша на маймуница защото брат ми няма фонетична.
 
 Това за сега от мен, не се чудете ако ме няма - по незнайни причини обикновено не мога да си вляза в акаунта от този компютър, но това не означава, че не чета.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 233
  Браво за майчинството  Hug
  Клеопатра само не разбрах детските за близнаци са решили евнтуално да ги гласуват на 3*25=75 лв, така ли? Не да станат по принцип детските на 30 лв, а за близнаци 60 лв и две по 60 лв да е 120 лв. Мамите в близнашкия най-често затова питат, т.к повечето разчитат на детските явно, защото не вярваха още сега да успеем да се преборим за майчинството, а и както сме го обсъждали то е само до 2 та годинка.

# 17
  • София
  • Мнения: 737
Браво за майчинството   Hug

Желая ви приятно изкарване в петък, аз имам друго мероприятие.  dancing

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 При мен за Петък зависи от финансовото ми състояние (което в момента е повече от плачевно) и това дали ще има кой да гледа Георги. Ако се намери някой да го гледа и събера стотинки за бира ще дойда където и когато кажете.

# 19
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
В петък ще имам гости и няма да успея да дойда. Весело купонясване!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 524
ако има кой да гледа коки в петък и аз ще дойда  Peace

# 21
  • Мнения: 934
Аз съм на работа от вчера в нов офис и затова сега само да се запиша. Браво дами и аз гледах БНТ и бях не по- малко иненадана. Можем и още повече. Имаше някакво предложение за сайта, не мога да го търся сега нека ми пишат на лични. Голяма лудница е около мен.
За петък съм навита, но съм пушачка. Иначе сега съм баш в центъра.
Лек ден

# 22
  • Мнения: 258
Ако мъжът ми се прибере навреме и аз ще успея да дойда. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 6 173
Майките ще взимат 220 лв. след 9-ия месец на детето

От 1 януари българите с 10% данък върху доходите
Цитат
Данъчните облекчения за родители с деца отпадат. От бонуса тази година се възползваха 300 000 семейства. Не всички от тях ще бъдат компенсирани догодина чрез месечните детски надбавки, които ще станат 25 лв., защото изискването е месечният доход на член от семейството да не надвишава 300 лв.

Предложението на опозицията да се запази семейното подоходно обл … о не беше прието.
Цитат
Предложението на опозицията да се запази семейното подоходно облагане също не беше прието. Нено Димов от ДСБ предложи да се ползва данъчно облекчение за деца, като се приспадат от сумата на годишната данъчна основа 470 лв. за едно ненавършило пълнолетие дете, 940 лв. - при две, и 1512 лв.- при три и повече деца. Стефан Софиянски от БНС пък предложи да се приспадат 450 лв. за едно дете, 900 лв. за две и 1350 лв. за три.

3 пъти са се увеличили ромите у нас за 8 години


НСИ
Цитат
НСИ качва всичките си изследвания, правени от близо 100 години насам, на сайта си в интернет. Националният статистически институт открива днес своя "информационен коридор", който в близко време ще промени начина, по който статистическата информация се представя на потребителите.

# 24
  • Мнения: 1 828
Добре мили дами, ще мина и ще резервирам маса за 10 човека. Ще се опитам да е проветриво и все пак да може да се пуши. Така ще удоволетворя надявам се всички предпочитания. Утре ще ви пиша какво е станало  Hug

# 25
  • Мнения: 4 181
Момичета, не мога да се сдържа да не попитам забелязахте ли Доли защо иска да резервира салон за непушачи  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 934
Мале ама съм заплес. Ей Доли, сега и на теб ти дойде ред, да се възползваш реално от това за каето се борим.
Честито, лека и безпроблемна  Hug
По случай, случая, мога и да се постарая да не пуша час-два

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Доли и от мен лека и безпроблемна бременност   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 388
От мен ок за петък. пък ако няма места в оливс ще ходим пак в дон домат.

# 29
  • Мнения: 2 388
гледахте ли централните новини на Нова? Доволна съм от репортажа на Рада! Кратко и ясно!

Общи условия

Активация на акаунт