www.promod.fr- 16

  • 17 943
  • 502
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 095
ами, аз там дето имам да си видя докога имам безплатни нямам нищо, но като напълня кошницата и имам безплатна newsm78 иначе и на мен ми е давало така, но като отидеш до плащането се оправя newsm78

# 106
  • Мнения: X
Намерих един списък, според който солдите тук почват почти навсякъде от 9 януари.
Ето го: http://www.encyclopedie-gratuite.fr/Definition/date-solde-2008.php
Надявам се, почти съм сигурна в същност, че тия дати не важат за интернет магазините.

# 107
  • Мнения: 4 212
По време на януарските намаления само старата ли колекция разпродават? Чудя се защо пуснаха намаленията в Германия и Англия след Коледа. Някои модели са намалени само 15-20%. Дали няма да пуснат повече неща и да свалят цените още през януари.

# 108
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
По време на януарските намаления само старата ли колекция разпродават? Чудя се защо пуснаха намаленията в Германия и Англия след Коледа. Някои модели са намалени само 15-20%. Дали няма да пуснат повече неща и да свалят цените още през януари.
всичко се намаля,не са ги пуснали след коледа а преди ния намаленията

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
А дали ще пуснат заедно с намаленията и новата колекция пролет-лято?! newsm78

# 110
  • Мнения: 196
момичета, софийската поръчка в петък е била в Румъния, това значи че до 28и ще е при Диди, ще ви чака да пишете и да си вземете нещата Hug
Теди, кажи ми моля те какъв беше ника на Диди, че съм си изтрила съобщението и така и не успявам да се сетя как беше  newsm78

# 111
  • София
  • Мнения: 3 808
Не съм сигурна ,ама не беше ли това jijibiji

# 112
  • Мнения: 196
Не съм сигурна ,ама не беше ли това jijibiji
М да, това трябва да е, но не можах да се сетя как точно се пишеше. Едно голямо мерси   bouquet

# 113
  • София
  • Мнения: 1 476
да пиша и тук, че всички сме в очакване още на поръчката за София /мисля че от 15.12/, предполагам, че ще е тук или на 27.12 или на 28.12 тук, аз веднага ще ви пиша в темата, за да се организираме да си вземете нещата Simple Smile Аз ще съм почти по цял ден в Кемпински тия дни, така че всеки може да мине когато му е удобно  Hug

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Теди, ние от коя дата чакаме?! Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 9 095
Сиси, за теб още не е тръгнала Sad иначе другите 2, за София и за мен се движат по график и за двете пише че на 28и са при мен, но мисля че тази за мен чак на 2-3 ще дойде, а сега си стоя аз и си плета кротко пуловерче и по новините да вземат да кажат какви навалици има заради намаленията #Cussing out само ние сме с празни ръце още Cry

# 116
  • София
  • Мнения: 3 808
Днес дали ще има намаления?  newsm78

# 117
  • Мнения: 9 095
aко няма ще си поръчам нещо от мъка вече #2gunfire Сиси, поръчката е тръгнала, на 4и е тук пише Peace

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро утро на всички!

Теди, аз в твоята поръчка имам едно поло, което си мислех че може и да пристигне до НГ, но май ще си го получа след това!
Ще го преживея, но това че няма намаления е .... #Cussing out

# 119
  • Мнения: X
Ето малко достоверна инфорация за разпродажбите.
Преди малко получих картичка от Промод, с която ме уведомяват че солдите започват от 9 януари. Това е положението.

Общи условия

Активация на акаунт