www.promod.fr- 16

  • 17 901
  • 502
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 095
аз пък от новата колекция си бях харесала много неща, но от нея няма почти нищо намалено Crossing Arms

# 91
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
ще ги намалят бе,тъкмо да съберем повече пари Laughing

# 92
  • Мнения: 2 000
Весела Коледа на всички.

# 93
  • Мнения: 9 095
ще ги намалят бе,тъкмо да съберем повече пари Laughing

аз съм ги събрала и чакам да поръчвам, затова се ядосвам, кой каза че след 10и ще има намаления?

едва издържам да не поръчам една камара от немския вече #Cussing out тия са ужасни, щото в немския и британския не всеки може да поръча затова ги пускат #Cussing out

Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 16:12 от Тедито

# 94
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
ще ги намалят бе,тъкмо да съберем повече пари Laughing

аз съм ги събрала и чакам да поръчвам, затова се ядосвам, кой каза че след 10и ще има намаления?

едва издържам да не поръчам една камара от немския вече #Cussing out тия са ужасни, щото в немския и британския не всеки може да поръча затова ги пускат #Cussing out
hahaha hahaha hahaha и аз умирам от яд само там гледам

# 95
  • Мнения: 9 095
не се смей всичко дето искам са намалили, може ли такова нещо бясна съм, напълнила съм кошницата и умувам дали да поръчвам или какво да правя ooooh!

# 96
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
не се смей всичко дето искам са намалили, може ли такова нещо бясна съм, напълнила съм кошницата и умувам дали да поръчвам или какво да правя ooooh!
нали не може от немския newsm78

# 97
  • Мнения: 9 095
един семеен приятел е там и има постоянен адрес, на който може да приемат пратките, сърбят ме ръцете да звънна на жена му да го даде, ама ще се върне лятото чак, че си изпросих ако толкова много ми хареса нещо да си поръчам, казаха че няма да има проблем да премъкне в самолета hahaha иначе на моя братовчедка му е там...

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Теди, картата ти ще изпуши, като почнат намаленията.... Mr. Green

Аз, ти и Ели май сме на спринта дори и на Коледа! Joy

# 99
  • Мнения: X
И на мен няколко пъти ми мина през главата еретичната мисъл да поръчам от немския, има на кой на адреса да се доставят нещата. Но... ще съм разумна и ще си изчакам нашите намаления. Няма да занимавам с глупости приятелите ни. Каквото остане - остане. Здраве да е.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Сбъдваща мечти , май и ти като нас си пристрастена...!!!

Дано поне като пуснат намаленията има номера! Praynig

# 101
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Теди, картата ти ще изпуши, като почнат намаленията.... Mr. Green

Аз, ти и Ели май сме на спринта дори и на Коледа! Joy
чакам аз чакам,направо полудявам,викам снощи на моя да спира нета щото.......на августовските си купих само 10тина нещица,че нали родих юли и не ми беше до дрехи,но сега smile3508

# 102
  • Мнения: 140
Весели празници и от мен. Много късмет на всички.
И нека по бързо пускат намаленията. Laughing Laughing Laughing
Иначе парите ще заминат по други каузи. Joy Joy Joy

# 103
  • Мнения: 9 095
Мише и мен това ме спира, че не искам да занимавам хората с глупости, но смятам че едва ли няма да остане нищо докато пуснат разпродажбата в нашите сайтове, предните разпродажби бяха доста богати, вярно че бързо свършиха тогава, но като почнаха си имаше доста неща, а аз е по- вероятно да поръчам преди намаленията, ама да си знам че няма да се занимавам излишно, отколкото да се чудя как да го наглася Laughing

# 104
  • Мнения: X
В момента ми дава безплатна доставка само от европейския сайт, от френския ми начислява 22.50 евро newsm78 Теди, Чоколина, при вас как е? Предполагам, че е бъг на сайта и ще го оправят, ама...

Общи условия

Активация на акаунт