Отговори
# 30
  • Мнения: 908
ще пуснем при немските мами информация.

 Hug

# 31
http://www.save-darina.org/

Благодарим ви от името на родителите на Габи и от наше име за подкрепата и за това, че дарихте с толкова любов и надежда малкото дяволито момиченце!

  bouquet

# 32
  • Мнения: 2 652
Ох, мъничка душичка! Веднага след празниците ще преведа и аз. Дано не е късно!
Пуснах още днес парички. Дано скоро се събере цялата сума и всичко да е наред. Пожелавам на Габи новата година да е много успешна за нея. Да е жива и здрава!

# 33
  • Мнения: 908
Вижте линка, който Макарена е дал Simple Smile Парите за Габи вече са събрани  Hug
Тази вечер в централната емисия на Календар ще дадат   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 2 896
Браво!!! Дано се оправи малкия хайван!

# 35
  • Мнения: 2 353
  Страхотно! Дай Боже все така добри новини!

# 36
  • Мнения: 353
Момичета,току що дадоха репортаж за Габи по Нова,днес е преведена цялата сума от едно единствено семейство и обещават че поемат всички разходи за следоперативния период.Какво по хубаво.Не е нещо което не знаете,но не можах да се стърпя да не изразя радостта си от това че е помогнато на още едно мило детенце.Успех на малката сладурана и на семейството й.

# 37
  • Мнения: 1 541
Господи, надали съм чувала по- хубава новина от тази!!!! Не мога да спра да плача от щастие!!! Габи заслужава своето Коледно чудо повече от всеки друг  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Къде мога да гледам репортажа, защото го изпуснах  Praynig

# 38
  • Мнения: 2 035
Браво на това семейсто, евала, да са живи и здрави! Ето Коледа е и чудеса се случват!   bouquet
Сега Дай Боже малката сладурка се оправи! Praynig

# 39
  • Мнения: 60
Толкова съм щастлива, че дядо Коледа донесе на малкото бонбонче най-важния подарък! Сега остава мъничка да понесе още няколко химиотерапии и да се молим операцията да бъде успешна  Praynig

В сметката на Габи има  57 839.51 лева и 1 400.00 Euro

Може би ще е добре Мамма или Милади /ако има възможност за редакция/ да сложат червен текст в началото, както в темата за Симонка, че кампанията е приключила.

Благодаря ви, майчета! Благодаря ви от името на майката и таткото на Габче и от екипа на save-darina! За къде сме без вас  Heart Eyes  bouquet

# 40
Господи, надали съм чувала по- хубава новина от тази!!!! Не мога да спра да плача от щастие!!! Габи заслужава своето Коледно чудо повече от всеки друг  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Къде мога да гледам репортажа, защото го изпуснах  Praynig

По принцип тук, но още не е качена последната емисия - http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=800&bm=2

Когато я качат, ще го сваля и ще дам линк към него. Поздрави!

# 41
  • Мнения: 1 541
За жалост аз не мога да си редактирам първия пост, така че ще трябва да помоля модераторите да го направят!

Макарена,   bouquet

# 42
Ето и репортажът за Габи, който ти обещах -  http://www.youtube.com/watch?v=LVDNFaU5IkU

# 43
  • Мнения: 728
Ето че има истински хора! Peace
Много се радвам за Габи и семейството й. Hug
Евала на такива добри хора като дарителите! Peace

# 44
  • Мнения: 69
Много се радвам,че се събраха на време парите.
Току що раzбрах,че габи ще бъде лекувана в Университетска клиника Мюнстер. Аz живея в Мюнстер,така че ако нещо трябва да се направи_ да се посрещнат хората,да се настанят,пък дори и преводач или нещо друго,моля пишете ми. В Мюнстер живеят много бг,така че ще се органиzираме и ще помогнем както можем.

Общи условия

Активация на акаунт