Отговори
# 60
  • Мнения: 2 652
Мамина душичка мъничка!

# 61
  • Мнения: 977
Ох, как ме зарадва с тази добра новина, рибке!

Дано малката Габи не се разболява и всичко протече, както е по план.

Пък скоро да намери и време да се порадва на деството си!  Hug

# 62
  • Мнения: 1 541
Това са наистина чудесни новини! Аз от доста време се чудя какво става, но не ми беше удобно да пиша отново на родителите.....

Стискаме силно палци да няма сериозна проблеми и никакви забавяния и скоро да могат да заминат!

Чудесна, чудесна новина!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 69
Ей че хубави новини. Браво на малкото слънчице и все такива хубави неща да се чуват

# 64
  • Мнения: 168
Ох, най-накрая нещо хубаво!!! Дано по-лесно понесе и последния курс, да й поукрепне малко поне имунната система, да не се разболява и  да заминават да  осигурят на сладураната щастливото детство, което заслужава!!!! Господи, дано всичко мине без усложнения и без отклонения от плана!  Praynig











# 65
ГАБИ вече си е у дома.приключи и последната химиотерапия.сега чакат на 17.03 да и направят скенер и след заминават за Германия.малко и вяха паднали показателите но това е нормално след химиотерапията.между всичко това Гъбка проходи.

# 66
  • Мнения: 977
Ох, милото детенце!  Hug
Нетърпеливо да опознае живота. Wink

Радвам се, че Габи вече си е у дома. Надявам се от тук насетне да чуваме само добри новини!


Кураж Габи! Кураж мили родители!

Ако можем да помогнем с нещо...  Peace

# 67
  • Мнения: 721
Много  ми е мъчно за мъничкото слънчице, въпреки тежкото химо е намерила силички да проходи.

Моля се за нея Praynig Praynig

# 68
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Бори се бебето ни... И дори е намерило време да проходи!  Sunglasses
ох, на леля Гъбката!! Crazy

# 69
  • Мнения: 144
Започна нова кампания за Габи ( http://www.save-darina.org/content/view/452/110/ ).

# 70
  • Мнения: 721

Да, гледах я по телевизията и търсих темичката за повече информация

# 71
  • Мнения: 144

Да, гледах я по телевизията и търсих темичката за повече информация

Следи и форума за Габи в "Сейв дарина" ( http://www.save-darina.org/component/option,com_joomlaboard/Item … showcat/catid,55/ ). Дано парите да се съберат по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт