С големи тумби сме всички и очакваме ЯНУАРСКИ звездички!

  • 13 870
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 367
juju1 да най-после във вторник вечерта ни я докараха.Всичко е опаковано и няма никакъв проблем.Мъжо ще я сглобява в неделя и после ще пусна снимки:)Заради закъснението ни я докараха до вкъщи,то иначе незнам как щеше да се събере в колата-два големи кашона са ooooh!

# 241
  • Мнения: 980
падна ми тапата... smile3506 Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes Shocked

# 242
  • София
  • Мнения: 3 689
tedsan,ти постепенно отиваш към щастливия финал!:)
Ние сега се връщаме от запис на тоновете,бебка е добре и не е тръгнала да ни изненадва по празниците(слава богу).План за раждането ще правим другата седмица,а сега остава да се наслаждаваме на празниците:)
Лека вечер от мен!

# 243
  • София
  • Мнения: 56
Миличка ,доколкото знам трябва от един до  три дни най-много да се роди бебчето.Стискам ни палци, дано всимко мине гладко и безпроблемно.  Simple Smile
Сигурна ли си ,че е тапата? newsm78

# 244
  • Мнения: 367
tedsan я разясни на нас невежите какво представлява.И..стискаме палци скоро бебка да се появи и всичко да е наред Hug  bouquet

# 245
  • Мнения: 52
tedsan - направо биеш всички по спокойствие честно да ти кажа #Crazy
Стискам ти палци ...леко раждане Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 256
Хайде, Тедсан, това е началото на финала. С теб сме духом!!!

Аз започнах коледно почистване - ще имаме гости от щатите за коледа, утре пристигат. МНОГО МИ СЕ РУПА ТУРШИЯ - ЦАРСКА!!! Днес мъжът ще ходи до бг-магазина да ми купи, дано има.

Коконка, как се казват капките витамин Д за бебета? Аз разчитам все така да ми донесат Вигантол от бг, ама да имам и резервен вариант за всеки случай.

# 247
  • Мнения: 980
Ами още сутринта имах зацапване на гащичките, звъннах на доки и ми обясниха, че тапата е тръгнала.. и сега като ходих до банята, свърших си работата и докато стигна хола и пак прокапах... с звучни народни благословии с пиперлив врачански привкус се понесох обратно в банята и на тоалетната хартия цъфна едно такова зеленикакво слузесто като сопол  с размер на голям орех Sick
сега таткото ни седи ошашавен и мърмори, че си е знаел и още от сутринта имал чувствителни зърна на гърдите, а сега е изпил и кило зелев сок и контракциите не му мърдали  Crazy и в това тежко физиологично състояние как щял да ме кара  ooooh! та сега го успокоявам и него, че съм планувала палачинки за закуска и  чак тогава ще раждам  Mr. Green

# 248
  • Мнения: 256
Тедсан, един съвет ако позволиш - БЪРЗО ОТИВАЙ ДА ИЗПЕРЕШ ПЕРДЕТАТА В СПАЛНЯТА, ЧЕ ДА РАЖДАШ СПОКОЙНО  Joy Joy Joy

# 249
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
 tedsan ,най-вероятно ще започнат и контракциите в най скоро време. Смело момиче,бебко идва...!!Леко раждане !

# 250
  • Мнения: 980
Вале, отекох вече душко  ooooh! днес мъжът ми се прибра по-рано и ме хвана в акция Whistling та пердетата още си седят така, аз отнесох мъмренето, но чаршафите са изпрани  Mr. Green

# 251
  • София
  • Мнения: 56
Тедсан ,дано бебчето ти да има твоето хубаво чувство за хумор.
На мен като ми падне тапата- ако разбера де , сигурно така ще се панирам ,че нито картина нито звук ще има. Embarassed

# 252
  • Мнения: 68
тедсан- още два поста пусни и моята тапа ще падне от смях  Joy Дано всичко да мине леко и безпроблемно и много скоро да чуем добри новини и от теб  Hug Всичко добро Hug
Djulichka- за цигарите аз самата бях изумена как така изведнъж ми се отвратиха направо- много интересно беше, защото аз тръгвайки да раздам тогава, си палнах една за кураж и тн, знаеш как е. И изведнъж на другия ден- дори и не ми минава през акъла. При всеки е различно, но напълно те разбирам за какво говориш, защото след такова пушене като моето в България, тук в Канада драстично ги намалих преди да спра изцяло, но то е по други причини, та ми е ясно за какво става дума с две думи. Просто е много индивидуално- теб те избива на пушене, а аз бях в другата крайност пък.
Валя- вчера изкарах късмет, аптекарка- българка- и зададох 150 въпроса. В драгмарта където са витамините. Взех на life $10 ; казват се  D VITAMIN DROPS FOR INFANTS  dietary supplement for infants. Без рецепта. Освен това се запасих и със свещички глицеринови за след раждането да мога да отида по голяма нужда, пак благодарение на атекарката, че иначе трудно бих обяснила какво ми трябва Laughing

# 253
  • Мнения: 207
 Тедсан - успех   bouquet

# 254
  • Варна
  • Мнения: 3 271
Тедсан, кажи на мъжа ти да не се притеснява, може да мине някой друг ден още, тъкмо да има време да се подготви  Grinning

Ели, сигурно вече си питала счетоводителя, но да ти кажа - ако от първия месец на назначаването на по-висока заплата си в болнични, все едно нищо  Sad Взимат се предходните 6 месеца преди първия болничен; ако не си работила никъде, за доход се приема минималната работна заплата, така че напълно е възможно това да ти е сумата. Ако след болничните, без прекъсване си излязла в болничен за бременност и раждане, базата за изчисляване си остава старата.

Ние днес решихме да си поръчаме пица в определен час, и за късмет разбира се, след като излязохме уж за малко, на връщане попаднахме в огромно задръстване /варненки ще ме разберат какво означава катастрофа на Аспаруховия мост/, пиците били пред нас, че едни уговорки кой съсед да ги вземе... Grinning В колата само си мислех на Мони да не й се допиша, че трябва да излизам да я изпишвам на моста в задръстването  Grinning Но все пак вече сме доволно наядени  Mr. Green

Хайде лека вечер! Утре да имаме хубави новини!

Общи условия

Активация на акаунт