Ето моята любима питка, покажете и вашите

  • 318 714
  • 485
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 27 524
Болярската на Биляна и на нас е любима  Simple Smile

# 166
  • Мнения: 22 867

И вкъщи е една от най-често правените. Защото позволява импровизации - с плънка, без плънка и все става и е вкусна. newsm10

# 167
  • Мнения: 1 283
labrex   newsm51 ! Питката ти е невероятна. Не съм виждала такова оформяне. Видях, че си махнала купичката, ако я оставиш няма ли да се запази по добре формата за купичката с мед  newsm78

# 168
  • Мнения: 22 867
labrex   newsm51 ! Питката ти е невероятна. Не съм виждала такова оформяне. Видях, че си махнала купичката, ако я оставиш няма ли да се запази по добре формата за купичката с мед  newsm78

Доста голям отвор ще се получи, а така става чудесно поне за моята купичка, която е нещо средно между купичка и по-дълбока чинийка. А е възможно тестото да отиде над купичката, като се пече и не знам...................Правих я точно по рецептата и наистина си я харесах. Ето и разрез, че вчера я снимах топла. Интересно, че прилича на хляб като се среже, а е мекичко като питка.

# 169
  • Мнения: 1 283
Благодаря за съвета   bouquet!
Рецептата и оформянето отиват в предпочитани  Party

# 170
  • Мнения: 1 163

ето я още пари

# 171
  • Мнения: 22 867
vivi75, чудесно изглежда! Браво!  bouquet

# 172
  • Мнения: 1 163
labrex,мерси !Стана много вкусна вътре е със сирене.

# 173
браво на вас страхотни са само като ги гледам и осещам аромата им
виви ти кога успя да я спретнеш браво на теб
трябва и аз да се пробвам сигурно е ужасно вкустно
абе майстори сте немам думи

# 174
  • Мнения: 1 163
Stelieli,хайде включи се и ти  chef

# 175
  • Мнения: 215
Здравейте! Искам да попитам Болярската пита на Биляна може ли да се меси в машина за хляб?

# 176
  • Мнения: 195
Браво, момичета!!!! smile3501 Питките ви са страхотни!!!! Откакто видях всички публикувани досега снимки, в главата ми се въртят мисли само за това каква питка да направя и аз. Вече се пробвах с една-две, но вие не спирате да ме изненадвате. Браво!!!!!!! Супер сте!!!!!!! newsm20

# 177
  • Мнения: 1 122
labrex мерси за рецептата! Днес я направих по случай годишнината на майка ми и баща ми. Страхотна е. smile3525



# 178
  • Мнения: 22 867
labrex мерси за рецептата! Днес я направих по случай годишнината на майка ми и баща ми. Страхотна е. smile3525


Наистина ти е станала страхотна!  bouquet

# 179
  • София
  • Мнения: 312
Labrex, много ти се възхищавам. Не смогвам да направя всичко, което ми се иска.
За Биляна  smile3525. Днес правих нейната питка. В залисията забравих да сложа сусам smile3538. И въпреки това стана страхотна. Сега подозирам, че в къщи ще питат честичко: А ще направиш ли пак питката на Биляна ?
Ето я:



Общи условия

Активация на акаунт