Потресена съм!

  • 6 598
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
абе и ние като деца сме си правили бъзици с други деца,но тези са стигнали прекалено далеч,лошото е,че май не осъзнават,че имат проблем newsm78

# 16
  • Мнения: 5 877
Признавам, че не го гледах подробно, но не видях нищо кой знае какво.
Чувстват се като момчета, падат си по момичета. Е, и?

# 17
  • Мнения: X
Ми,намерили са някви малолетни овчици да се влюбят в тях и са им разбили представите отвсЕкъде. Отделно май са продължили с атаките,дори когато вече е било ясно,че лъжат,което показва че явно целта си е била да се изгаврят с "половинките" си...доста дебелокожи ми се сториха..и дебелогъзи #Crazy

# 18
  • Мнения: 4 585
Близнаците нямат проблеми. Те са ясни и разбираеми.
Дали ще ги наречем лесбийки, травеститки, трансексуални - все тая.
Проблем е, че са травмирали две тинейджърки. Това е нещото, което не се толерира.
Урокът е изнесен, историята е поучителна, но за учебно помагало са послужили две момичета.

...доста дебелокожи ми се сториха..и дебелогъзи #Crazy
Какво отношение по темата има размерът на гъзовете на жертвите?

# 19
  • Мнения: 167
Жалко е, че всичко това се е отразило психически на заблудените момичета. Дано да не се отрази за бъдещите им взаимоотношения с момчета и момичета.
А още по-жалко е, че може да се случи на всяко от децата ми Praynig и тогава не знам как бих реагирала  #2gunfire

# 20
  • Мнения: 5 370
Аз пак не съм в час.....ще се опитам да изгледам част от клипа. Дали го има предаването в нетерра? newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, има го.

# 22
  • Мнения: X
Близнаците нямат проблеми. Те са ясни и разбираеми.
Дали ще ги наречем лесбийки, травеститки, трансексуални - все тая.
Проблем е, че са травмирали две тинейджърки. Това е нещото, което не се толерира.
Урокът е изнесен, историята е поучителна, но за учебно помагало са послужили две момичета.

...доста дебелокожи ми се сториха..и дебелогъзи #Crazy
Какво отношение по темата има размерът на гъзовете на жертвите?
Реших че е правопропорционален на наглостта им и съответства на дебелашката им постъпка.И да, точно те не изглеждаха особено травмирани и в това им е проблема.

# 23
  • Мнения: 757
те са болни Sick и имат нужда да се лекуват,това е.

# 24
  • Мнения: 1 733
А аз нямам звук и не мога да разбера за какво иде реч!!! Може ли някой да разясни предисторията накратко... Praynig

# 25
  • Мнения: 4 841
Когато е на филм ("Момчетата не плачат") - ох, ах, "Оскари", Глобуси и прочие... "Планината Броукбек" - същата работа.
Когато е в живота - да се лекуват. Що? Ей на, и ние сме част от глобалното село. Няма само те да си имат гейове и травестити, я  Crossing Arms
Нерде Азис, нерде Тату, нерде близначки... Да ги филмираме - и беж, за "Оскар"  Peace

# 26
  • Мнения: X
е то тяхното си беше чисто пародия на "Момчетата не плачат", то момчето-момиче от филма си плати скъпо и прескъпо за номера и го изнасилиха и пребиха вместо да го дават по телевизията Wink,ама те май не са го гледали този филм,или ако са го гледали не са го разбрали...

# 27
  • Мнения: 99
става дума за две дебели близначки момичета които се представят за момчета пред две девойки, едната от малък град, другата от софия, с които се запознали в интернет
и "ходили" с тях две години
близначките са на 19 години
девойката от софия е на 18
а тази от село - на 16
и двете подозирали в даден момент, че онези са жени, а не мъже (ама какви са им тънки гласовете, какви мъже!!!), но не говоирли с тах за това, а продължавали да "имат чувства."
Девойката от малкия град като разбрала от Море от любов каква е истината си купила сънотворни за 30 лева да се нагълта
а двете близначки донесли в предаването подправени лични карти където пише че са мъже
там пола и името са били поправени

Болни мозъци...Изобщо не бяха разкаяни в предаването, обясняваха на Наталия, какво се опитва да ги убеждава в разни неща и че това било само игра и шега...В Сливенския затвор ще им се зарадват.

# 28
  • Мнения: 139
Да ви кажа,случва се-просто такова е времето.Вие само ако имате представа какви неща стават по дискотеките нощем ще паднете.Тъй че нищо чудно,че 2 момичета са се правели на момчета...Гадно е наистина,но като се сетя още какви неща има ooooh! Naughty

# 29
  • Мнения: 2 386
Не ми зарежда от тук, схванах идеята, само се питам как са прекарали заедно две години без секс? Интимностите не са ми ясни..

Общи условия

Активация на акаунт